Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio X9 250/500ie

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Prijedor RS
  • Motocikl: Yamaha Majesty YP 400

Na autu sam imao 8000K i nisam bio zadovoljan, pa sam uzeo 6000K i razlika je ogromna. 8000K su plava, dok 6000K su ledeno plava. Moj glas ide za 6000K ;).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Veternik
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600s

kod mene na x9 su 6000k.. ali mislim da su 4300k najbolje za osvetljenje puta..

Pozdrav drugari!ja na mom x9 imam led poziciju i plave sijalice u farovima.lepo sija,lepo izgleda,ali razmisljam o unapredjenju osvetljenja..dve stvari me zanimaju,da me neko ne prevesla..sta znaci to npr.6000k,i zasto su te od 4300k najbolje?znam da cena zavisi od proizvodjaca,i zato bi vas zamolio da preporucite nesto solidne cene i solidnog kvaliteta,da nije naka skart roba,ali ne mora biti ni iz vrha ponude..hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

4300k, 6000k.. tako se oznacavaju xenoni po kelvinima.. narodski receno po boji svetlosti koju daju.. 4300k je bela, 6000k belo sa primesa plave, 8000k dosta plavo.. na internet imas dosta xenon setova, kad uzimas gledaj da budu sa slim balastima zbog lakseg sakrivanja.. ne znam koji model x9ke imas pa tako ti ne mogu reci ni koji ti xenoni trebaju, ali mnogi hvale marku bear, neki ih prodaju sa a neki bez garancije.. ja kod mene imam neku marku alsama, ne znam cija je ali ok radi.. inace na kutiji stoje sve one oznake za standarde, uzeo ih u bugarskoj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Prijedor RS
  • Motocikl: Yamaha Majesty YP 400

kod mene na x9 su 6000k.. ali mislim da su 4300k najbolje za osvetljenje puta..

Pozdrav drugari!ja na mom x9 imam led poziciju i plave sijalice u farovima.lepo sija,lepo izgleda,ali razmisljam o unapredjenju osvetljenja..dve stvari me zanimaju,da me neko ne prevesla..sta znaci to npr.6000k,i zasto su te od 4300k najbolje?znam da cena zavisi od proizvodjaca,i zato bi vas zamolio da preporucite nesto solidne cene i solidnog kvaliteta,da nije naka skart roba,ali ne mora biti ni iz vrha ponude..hvala!

post-26036-0-70484100-1359294689_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Veternik
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600s

kod mene na x9 su 6000k.. ali mislim da su 4300k najbolje za osvetljenje puta..

Pozdrav drugari!ja na mom x9 imam led poziciju i plave sijalice u farovima.lepo sija,lepo izgleda,ali razmisljam o unapredjenju osvetljenja..dve stvari me zanimaju,da me neko ne prevesla..sta znaci to npr.6000k,i zasto su te od 4300k najbolje?znam da cena zavisi od proizvodjaca,i zato bi vas zamolio da preporucite nesto solidne cene i solidnog kvaliteta,da nije naka skart roba,ali ne mora biti ni iz vrha ponude..hvala!

 

Hvala kolega!sad je sve jasno,kao sa xenonima :-) ..da li neko zna kojem majstoru ili prodavnici se obratiti u NS po pitanju xenona?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Veternik
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600s

+13 ,dovoljno da se startuje x9! :) Pao je djir ... 0takoje.gif

 

...juce i danas...ode skoro rezervoar goriva na besciljno vozanje :-) :-) :-) ..malopre je palo lickanje u praoni,pa u garazu pod ceradu..do sledecih +10..bas je prijalo :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1644 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE

+13 ,dovoljno da se startuje x9! :) Pao je djir ... 0takoje.gif

 

...juce i danas...ode skoro rezervoar goriva na besciljno vozanje :-) :-) :-) ..malopre je palo lickanje u praoni,pa u garazu pod ceradu..do sledecih +10..bas je prijalo :-)

 

Ja nisam hteo da perem moj... malko prasine ga cuva ! :) Salim se naravno! Polako se budimo iz zimskog sna! 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Veternik
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600s

+13 ,dovoljno da se startuje x9! :) Pao je djir ... 0takoje.gif

 

...juce i danas...ode skoro rezervoar goriva na besciljno vozanje :-) :-) :-) ..malopre je palo lickanje u praoni,pa u garazu pod ceradu..do sledecih +10..bas je prijalo :-)

 

Ja nisam hteo da perem moj... malko prasine ga cuva ! :) Salim se naravno! Polako se budimo iz zimskog sna! 1moto3.gif

 

Februar ce biti "tanak" sa minusom,tako bar prognoziraju,a mart se blizi i zima je gotova..jos 25-26 puta spavamo,i gaaaaaas :-) ..tako moji klinci broje pred odlazak na more :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Veternik
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600s

Milina za voznju i danas da nije bilo landjikavo bila bi voznica :) inace juce ceo dan na motoru :D

 

U sred nedelje ceo dan na motoru?!izvin'te kolega,a sta studirate..:-) :-) ..to je lepo,ja preko nedelje samo pratim prognozu i molim se za lep vikend:-) ..ali i to je samo privremeno,dok se dan malo ne produzi,a onda nema vise ni uterivanja u garazu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

taj hahaha . A s razlogom sam ga napusavao, njegov kolega normalan, a kad se neko usili :D . NEgo taj lik mi se izvinio posle par dana kad me sreo hahahah

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 342 postova
  • Lokacija: Beograd-filmski grad
  • Motocikl: PIAGGIO-X9 500cc evo

ljudi ne znam dal sam na pravom mestu, al me zanima koliko kosta da se uradi servis za X9 250cc i sta spada u njega...? hvala!

 

zavisi od toga sta treba da se radi obicno promena ulja, filteri, svecica, pa i otvaranje CVT-a da se vidi kakvom je stanju prenos zbog promene kaisa rolnica i drugih zajebancija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Veternik
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600s

ljudi ne znam dal sam na pravom mestu, al me zanima koliko kosta da se uradi servis za X9 250cc i sta spada u njega...? hvala!

 

Spremi druze 12-15 crvendaca i ne sekiraj se,to ce pokriti full servis sa sve kaisem i rolnicama..a ako nema potrebe za tim,onda bog da te vidi,ostace i za gorivo,da se navozas.. :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Motocikl: Piaggio X9E 250

pa ako je 15-ak nije strasno ako je full servis, ja sam se plasio da nije vise, nadam se da ne mora sad bas sve da ustedim nesto i za novu kacigu...

 

Eh setih se sada :) posto zivim u stanu i motor cu morati da drzim ispred zgrade kako bi mogao najbolje da ga zastitim da mi ga ne ugradu? i jel znate mozda da li se i koliko kradu ovi motori? HVALA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Nama zastite ako se neko nameraci... Alarm, sajla, dics look, cerada, vidljivo i nocu osvetljeno mesto, po mogucstvu kadar kamere banke, prodavnice... Za servis su ti sve objasnili, ulje menjaj odmah, promeni i u prenosu, svecicu, filter vazduha isto zameni odmah... ostalo pregledaj pa po potrebi menjaj. Sve oko servisa imas u predhodnim postovima, svako je nesto od nas radio...I dobrodosao u klub 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja