Jump to content

Moto Zajednica

Ostah bez tablice BG 01-525

Recommended Posts

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

pukao je nosach sa donje strane i tablica je ispala... nikada vishe necu pratiti uputstva i zakone, ima da probushim tablicu na deset mesta i da je ushrafim...

 

inache, ako neko nadje, nek javi :) uffff

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Jel zna neko taj neki član tog nekog zakona gde piše da tablica ne sme da se ušrafi u blatobran/nosač?!? Ja apsolutno o tome nism ni razmišljao, automatski sam bušio i šrafio... Prvo jer oni plastični nosači nisu ni za k****, a drugo jer me tandrkanje tablice u tim nosačima neopisivo iritira... I na autu i na motoru sam bušio...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

i mene smara to tandrkanje pa sam zalepio izolirkom po obodu da bi se ne bi pomeralo.. ma.. otpala ili mi je neko ukrao.. uglavnom, od ateljea do bezhanije pored ushca, opshtine nbgd, devete gimnazije itd... i posle od bezhanije, autoput, plavi most, denkova bashta, kluz, mirijevo, karaburma... i tu sam primetio da je vishe nema i da je pukao nosach sa donje strane.. ali iskreno, mislim da je otpala jer nisam nigde stajao gde bi neko mogao da ukrade...

 

popizd..

 

oko 5500-6000din ce me koshtati ako budem vadio novu.. ili cu voziti bez, muka mi je od svega...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Ljudi se takmiče ne samo u izvrašavanju zapovesti sa olimpa nego i izmišljaju nove da ih preduhitre, pazi kad sam čuo od drugara da bi za atest plina morao da stavi prekidač plin/benzin na vidno mesto. Gde je to čuo i šta mu je uopšte vidno mesto živo me zanima. Da sutra kurir objavi da se auto mora voziti u patofnama dam glavu bi 10% sledeće jutro tako izašlo na ulicu. Pored televizora glava nam ne treba.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

Ljudi se takmiče ne samo u izvrašavanju zapovesti sa olimpa nego i izmišljaju nove da ih preduhitre, pazi kad sam čuo od drugara da bi za atest plina morao da stavi prekidač plin/benzin na vidno mesto. Gde je to čuo i šta mu je uopšte vidno mesto živo me zanima. Da sutra kurir objavi da se auto mora voziti u patofnama dam glavu bi 10% sledeće jutro tako izašlo na ulicu. Pored televizora glava nam ne treba.

nemam pojma, rekoshe mi da ne smem da bushim, i ja kao ok, ajd necu...

 

debil...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Detoksifikovan, 214 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: TDM 900 - 2002.

meni je rceno da sme da se busi ali sraf ne sme da dotakne nijedan simbol na tablici..ja imam 4 srafa na njoj i nisu mi pravili problem, cak stavise jedan pogledao i rece da ce tako i na svom motoru da uradi (jedan od "njih")...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Nisi izuzetak ljudima se to dešava od početka godine, ima dvesta tema sa potragom za izgubljenu tablicu. Jbg bar ćeš naučiti da misliš. Kritičko razmišljanje je ono što čini čoveka, ovce idu kud ih čoban potera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

Nisi izuzetak ljudima se to dešava od početka godine, ima dvesta tema sa potragom za izgubljenu tablicu. Jbg bar ćeš naučiti da misliš. Kritičko razmišljanje je ono što čini čoveka, ovce idu kud ih čoban potera.

malo ga pretera :) nisam ovca jer sam stavio tablicu u nosach napravljen da... da nosi tablicu :D

 

to shto je od skakanja unaokolo on pukao, jbg... vozim bez tablice.. ko ih jebe, verovatno ce menjati tablice opet kad im zafali lova...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

Kritičko razmišljanje je ono što čini čoveka, ovce idu kud ih čoban potera.

 

 

0takoje.gif

 

( ne odnosi se na rusica. slažem se s izjavom generalno)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Ja prekljuche registrovala motor i istog momenta probushila tablicu i eno je u ramu al zashrafljena :D

 

Koji si kriminalac jbt :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8166 postova

Tablica SME da se probusi, na nacin bas kako je tomerc rekao (da ne utice na citljivost tablice). Bilo je svojevremeno na TV-u (neki nacelnik necega je tumacio bas to pitanje;).

 

Ja sam je probusio odmah po registraciji. Nekoliko puta su me zaustavili od tada, tek nikad taj sraf nije bio problem, niti je izazvao i najmanje interesovanje.

 

Ja sam takodje pocetkom prosle godine lomio ram za tablicu i od tada nemam nameru da je bilo kada vozim neprobusenu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: ktm duke 690

To da 'po novom' ne sme da se probuši je jedna od bajki koje su uspešno raširene. Ja sam probušio tačno preko serijskog i registracionog broja i nikad nikakvih problema a pritom ne radim besplatnu reklamu nekome sa ramom i nema tandrkanja.

 

Sve u svemu ako nađem uzeću je pa ćemo se dogvoriti oko otkupa :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

Sve u svemu ako nađem uzeću je pa ćemo se dogvoriti oko otkupa :)

 

hvala ti puno :)

 

 

elem, uzeo sam u miliciji potvrdu da sam prijavio gubitak tablice... mogu sa tom potvrdom da vozim dok ne nadju... par nedelja, meseci itd... nemam nameru da kupujem novu dok mi ne bude gorelo da idem preko granica...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MiNistrY oF SillY WaLkS, 2066 postova

Bedak, hebi ga.

Ja sam imao sreće na poslednjoj vožnji, oko kuće (No CHocHeK...)

BusMan snimio da sam ostao bez tablice,(puk'o ram od vibracija) pokupio istu u ranac i ćutao... :zvizduk:

Kad smo sišli na onu rečicu i napravili pauzu, skontam da nema tablice i smorim se za...

Krenem da se oblačim, onako mokar i prašnjav, kroz glavu milion situacija, i sve neizvesno da ću naći tablu... Fuck...!

Al' ajde, idem nazad da tražim!

Rade BusMan:''U redu je, brate, kod mene je tablica..! Da se nisi toliko smorio, ćutao bih do Valjeva,ovako, nemam srca da glumim..!''

 

U tom momentu svanu, hebote...! :lol:

 

IMG_8837.jpg

 

Budi strpljiv, možda i Ti imaš BusMan-a, samo ne znaš...

(Plastični ram sam eliminisao, tablicu probušio, bez uticaja na čitljivost znakova, otpozadi su samoosiguravajuće navrtke... )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5504 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

OVe godine gomila ljudi pogubila tablice...svi iz plasticnog okvira. Ja sam moju zanitovao za alu nosac. Skida se samo razbusivanjem.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

Budi strpljiv, možda i Ti imaš BusMan-a, samo ne znaš...

 

nadam se :) ne daje mi se lep vikend vozhnje drzhavi za novu tablicu koja samo njima znachi, ja nemam nikakav benefit zbog nje :)

 

Ljudi, ko vas bre truje da ne sme da se šrafi tablica?

 

jbm mu mater, nemam pojma, neko je rekao, ja pokupio i ostalo mi u glavi... rekla kazala, gluvi telefoni... nemam pojma... bushim sledecu pa kako bilo...

 

Potvrdu da smeš da voziš bez tablice? A ja se klipan tebi podsmevao :hrkljuš:

 

jbg, makar neka sreca u nesreci :) kamere mogu da mi duvaju sada :D

 

OVe godine gomila ljudi pogubila tablice...svi iz plasticnog okvira. Ja sam moju zanitovao za alu nosac. Skida se samo razbusivanjem.

 

to cu i ja :) ili cu zavariti maticu na shraf kad montiram :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Tablicu i saobracanu dozvolu placate-kupujete.Tablica i saobracajna ne smije biti fizicki unistena ili ostecena (da fali dio) od strane vlasnika,a moze biti izgubljena ili izlizana od koristenja. Kad vise nije u funkciji ili se ne mogu iz datih dokumenata adekvatno utvrditi-procitati podatci ili su dokumenti izgubljeni vrsi se zamjena istih.Prema tome tablica se moze busiti u svrhu postavljanja na vozilo,ali ne na mjestima gdje ostecuje podatke-oznake vec u cistom bijelom polju. Ja sam znao registrovati motor i ne stavljati originalnu tablicu,vec pravio manju s`prem plasticnog okvira najcesce od CH tablice i prilikom zamjene iste ili odjave,a koja je ostajala nova znao sam je namjerno izbusiti i isavijati,jer svakao ide na reciklazu.1hej.gif Nikada mi niko nije stavio primjedbu u Stanici policije radi takve tablice,samo je bace u posebnu kutiju za stare tablice,a izdaju mi novu.0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

Tablicu i saobracanu dozvolu placate-kupujete.Tablica i saobracajna ne smije biti fizicki unistena ili ostecena (da fali dio) od strane vlasnika,a moze biti izgubljena ili izlizana od koristenja. Kad vise nije u funkciji ili se ne mogu iz datih dokumenata adekvatno utvrditi-procitati podatci ili su dokumenti izgubljeni vrsi se zamjena istih.Prema tome tablica se moze busiti u svrhu postavljanja na vozilo,ali ne na mjestima gdje ostecuje podatke-oznake vec u cistom bijelom polju. Ja sam znao registrovati motor i ne stavljati originalnu tablicu,vec pravio manju s`prem plasticnog okvira najcesce od CH tablice i prilikom zamjene iste ili odjave,a koja je ostajala nova znao sam je namjerno izbusiti i isavijati,jer svakao ide na reciklazu.1hej.gif Nikada mi niko nije stavio primjedbu u Stanici policije radi takve tablice,samo je bace u posebnu kutiju za stare tablice,a izdaju mi novu.0takoje.gif

 

 

dizvinesh, ocesh da kazhesh da je legalno voziti napravljenu tablicu? poshto imam nalepnicu (u novchaniku) i saobracajnu... napishem na papiru i zalepim pozadi i to je kao ok? :)

 

shto bih onda kupovao novu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja