Jump to content

Moto Zajednica

Po ko zna koji put! - Bolidi za volanom

Recommended Posts

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Krecem iz BGa za Gradiste malopre posle celog dana maltretiranja po vrucini i problemima sa motorom a jos se i nevreme sprema i na bulevaru preticem jednu hondu shadow neobracajuci mnogo paznju, sva mi cula otupela da bi me isti posld stigao, kaze necu da se javim al sa osmehom. Nastupio je kao da se znamo, znate one situacije kada vam se neko javi i vi pricate s'njim a ne mozete da se setite odakle se znate i ko je to a pricate praveci se da se znate. I tako mi vozimo od semafora do semafora i vozimo uporedo i pricamo i u voznji. Ispostavilo se da se nismo znali ranije i da je drugar poceo pricu jer vozimo kruzere.

A sve vreme iza nas jedan pikap malo malo pa svirne i nesto negoduje. Linija puna, mi vec izasli iz grada, ispred nas nekoliko autobusa, vozi se 40-50, lagano.

Da bi u jednom trenutku kada sam ja zaostao dok mi je dao vizitku ovaj pikap krenuo u preticanje, naravno u mojoj traci i na sirenu gestikulirajuci i povrh svega krene da me izgura sa puta. Morao sam da ukocim da me ne udari sa strane. A sve vreme dok je svirao i drugar i ja smo bili u fazonu ljubomoran, pusti budalu, hoce da nas preleti i sl. Stvarno je bila situacija da to sto smo vozili uporedo nije nikog ometalo, puna linija, kolona od 500m u oba smera.

Obicno sebi ne dozvoljam da me dijabole i ti pokusaji ubistva izbace iz takta. A ceo dan me pratile dijabole, preticu ljudi koji mi idu u susret kao da nisam tu. Kad sad jutros dolazio u BG u pre Grocke na onom usponu sam morao da usporim na 20 da me ne bi ubila dijabola sa kombijem koja pretice traktor sa jedno 100km/h. Uzan put, ne mozemo da se sva trojica izmimoidjemo.

Ali me je ova dijabola sa pikapom toliko iznervirala da sam bio u stanju da mu ne znam kako uzvratim pa i vatrenim oruzjem da sam imao.

Moj drugar ima obicaj da kaze: sto nije robija 3 dana!

Mislim da sam sve rekao. Sad sam na pumpi u Grocki, sakrio se od kise pa tipkam na telefon post dok cirkam sok i cekam da stane kisa. Ima jos 100 i kusur km do Gradista, bice jos dijabola koje izgleda samo mene cekaju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Videh naslov teme, i mislim se sta je opet crklo na BMWu kad ono NISTA! Samo polakica i nemoj se nervirati valjda si to do sada shvatio da nema svrhe. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Mene danas oko Trstenika tako ignorisala dva bolida iz suprotne trake, krenuli da obilaze traktor ko da me nema, znaci gledao sam ih u oci, gledaju pravo, ne jebu  me 2%, a tu se ide oko 100 km/s.  Mimoisli smo se u mojoj traci, a ja skoro na travi. Primetio sam da se krace nerviram kad sam na putu, a u gradu kad me neko tako.... mnogo mi nekako teze padne. Ovako samo prozujis (daj boze) i gledas dalje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

Ali me je ova dijabola sa pikapom toliko iznervirala da sam bio u stanju da mu ne znam kako uzvratim pa i vatrenim oruzjem da sam imao.

 

zato ja svoje držim kod kuće, inače imam par komaTa.  >:(

 

samo opušteno, šta da ti kažem. mene inače malo šta može da iznervira ali kad vozim onda pizdim do kraja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Stigoh u Gradiste bez nekih problema, samo mi je dupe utrnulo od 300km bez amortizera... I pravo na posao pa do ujutru...

Kvario se BMW, kako nije, 3-4 puta u gradu po onoj vrucini, ugasi se i nece da upali a i kurbla se cudno ponasala, kao da drobi melje unutra. Da li je nesto u menjacu ili je od toplote klipan zaglavio tek treba da ustanovim jer mi je i svecica crkla i cim sam kupio kljuc za istu on proradio na novoj svecici i stigoh do V. Gradista u cugu skoro...

Kao sto rekoh obicno se ne nerviram ali covek me NAMERNO gura s'puta, ja sam to protumacio kao pokusaj ubistva i sad mi je krivo sto nisam zapamtio registraciju pa da ceo slucaj prijavim u policiju. Bas me interesuje kakn bi oni reagovali, knje bi mere preduzeli i da li bi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Beograd

Brate ne znam sta da ti kazem, meni je situacija bila vozil lik pretice iako vidi mene, ja na pesak sa strane puta hvala bogu da je imalo malo prosirenje i da sam ostao citav. Nadjem ga posle u gradu on dolazi sa pricom e Miki brate izvini za ono danas mrzelo me da kocim?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! Zamisli kada ti to uradi neko koga znas, od drugih mozes da ocekujes da te zgaze i nastave svoj put...Kreteni...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Da li je nesto u menjacu ili je od toplote klipan zaglavio tek treba da ustanovim jer mi je i svecica crkla i cim sam kupio kljuc za istu on proradio na novoj svecici i stigoh do V. Gradista u cugu skoro...

 

 

E tebi definitivno nije nikad dosadno ;)

Ne mogu da shvatim ,pored "toliko veselja" koje ti i tvoj motor priređujete jedan drugom,da do sada nisi imao ključ od svjećica kod sebe ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Trazim da se ova tema obrise, ili bar promjeni naslov.

Zasto?

Zato sto sam iz naslova mislio da je opet bilo pucanja gume, a ono...  :o

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

2Obelix

naravno da sam uvek ima kljuc ali sada nisam, verovatno je ostao negde pored puta za vreme neke od mnogobrojnih pauza... Pa sam kupio nov...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Mene danas oko Trstenika tako ignorisala dva bolida iz suprotne trake, krenuli da obilaze... a tu se ide oko 100 km/s.  

 

eeee......  to mu dodje oko 360000 km/h

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gasa

Mene danas oko Trstenika tako ignorisala dva bolida iz suprotne trake, krenuli da obilaze... a tu se ide oko 100 km/s.  

 

eeee......  to mu dodje oko 360000 km/h

brate, aj se prvo predstavi ;D a covekne hteo da napise kilometara/sat

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Mene danas oko Trstenika tako ignorisala dva bolida iz suprotne trake, krenuli da obilaze... a tu se ide oko 100 km/s.  

 

eeee......  to mu dodje oko 360000 km/h

dobro, dobro.... mislio sam km/s(at)  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1369 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Meni se jako cesto desi da dok idem u koloni i to nekih 50-60km/h da mi onaj iza mene ablenduje, mase, svira i sve to kao da mu se maknem jer Boze moj SMETAM MU. A i da me obidje nema gde dalje da ode, pa kolona je ispred!?!?! I onda u meni proradi neki inat pa ga ignorisem...pa me on na kraju obidje onako nervozno uz koju psovku i komentar "skloni se u stranu". E...eeeeeeeeeeee....pa onda ja lepo obidjem i njega i jos plus celu kolonu :)

Tako sam jednom prilikom zezao tipa skoro 20-ak minuta  ;D

Obidjem ga i obidjem sve koji su ispred pa stanem negde...pa kad on prodje ja opet za njim, pa ga opet obidjem pa se vozam ispred pa on histerise a ja onda obidjem kolonu...pa opet stanem...i tako skoro do njegove kuce :) (znam da mu je kuca jer je tamo stao i izasao iz auta) (mada, mozda se i samo jako iznervirao pa je nastavio put peske  ;D )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja