Jump to content

Moto Zajednica

Još jedan tragičan udes u Beogradu !

Recommended Posts

  • VKV skupljač puževa, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRABAKULA

Noćas oko 02 časa posle ponoći dogodio se još jedan saobraćajni udes u kome je jedna osoba  izgubila život ! Udes se dogodio na Novom Beogradu u ulici dr Ivana Ribara u visini broja 91 (blok 61.) . Ne znam detalje , ali kažu mi da je je bio strvičan prizor i da je motor bio sasvim uništen da nije mogao da se prepozna na prvi pogled .

 

Moje saučešće porodici !

 

 

Ako neko nešto sazna , javite ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

BEOGRAD – 17.8.2007 – 01,10 Na uglu ulica Jurija Gagarina i Dr Ivana Ribara na Novom Beogradu, došlo je do saobraćajne nezgode – sudara automobila „citroen“ registracije Bijelog Polja i motocikla marke „honda“. Tom prilikom na licu mesta od zadobijenih povreda preminuo je vozač motocikla Azir Z. (1982), dok je suvozač na motociklu Samir S. (1981), obojica iz Beograda, zadobio teške telesne povrede. Protiv vozača „citroena“ Marka Š. (1986) iz Beograda, biće podneta krivična prijava zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično delo teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja.

 

Eto....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Sad gledah na Pinku o tom udesu. Motor bas dobro razbijen, nisu nosili kacigu ni vozac ni suvozac. Ali uopste nisu rekli da je vozac citroena kriv (a izgleda da jeste), mada nisu propustili da kazu da je rodbina poginulog motocikliste htela da bije vozaca citroena, pa su morali da ga zastite. Strasno!

 

To je blizu moje zgrade, i bas u to vreme odprilike sam cuo neke motore kako "zuje" po Jurija Gagarina...

 

Neka mu je laka zemlja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Strahota! Bukvalno s prozora gledam na tu raskrsnicu. Celu sezonu ''forsiraju'' Jurija Gagarina i I.Ribara...Neminovno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • VKV skupljač puževa, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRABAKULA

Pročitao sam u novinama kako je policija pokušavala u nekoliko navrata da ga zaustavi , ali ... Mlado , ludo ... Vozio je mnogo brzo , vozio je bez kacige ... Klinac koji je vozio citroena ga jednostavno nije ni video ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ8

Pretpostavljam da je citroen iz Jurija Gagarina skretao levo u Dr. Ivana Ribara... Ta rasksnica je dosta nezgodna jer je ustovremeno zeleno za levo, a i zeleno ovima što idu pravo u suprotnom smeru.. Stim što 95% automobila skreće levo i po nekom nepisanom pravilu oni imaju prednost... A dešava se često da se sa druge strane nađu neki delioci pravde pa se zalete na ove što skreću levo, iako u tom smeru automobil prođe jednom u pola sata...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Ta raskrsnica je opasna nije ovo prvi udes motorcikla na toj raskrsnici.

Dobar je pravac pa svi tu brze voze.

Zao mi je momka nisam ga licno poznavao

saucesce porodici

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

u dr. ivana ribara sam i ja poslednji put jahao mog dukatija... mene je kreten sjebao bas na raskrsnici u visini kozare (stare okretnice 95)... jos uvek mi nije jasno, jedna od preglednijih raskrsnica... ali dzaba, covek skrece pravo na mene i posle me ljubi sto sam ostao ziv i kaze: "Nisam te video... dok nisi poleteo preko haube..."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1124 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Ljudi sinoc isto u ulici Jurija Gagarina kod kineza pao lik sa motora i nije ustajao nakon pada, u pitanju je plavo beli gsx-r. Zna li neko nesto o toj nesreci?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Čini mi se da je gore-pomenuta Honda u stvari stari CBR1000-F, koji je bio bez oklopa, jako loših guma i kočnica, samo sa ispravnih 100+ konjskih snaga...Mnogo su se brzo spuštali nizbrdo, mnogo brzo proleteli kroz raskrsnicu... Tuga!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja