Jump to content

Moto Zajednica

14. Moto GP Aragon, Spanija

Recommended Posts

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

sto u trci kad je sa nekim u duelu, obavezno popusti psihicki i posle trazi opravdanja za svoju slabu voznju, o tom nikom nista.

Da li time misliš na Rossia ovog vikenda kada je izgubio duel sa satelitskom Yamahom Crutchlowa i kada je trku završio na desetom mestu? Posle trke je rekao da mu zadnja guma nije bila u redu.

 

Meni ovo savršeno odgovara tvom opisu, jer je primer zaista svež!

 

Pa znam ja da Vi vrlo malo pamtite, nije li se Stoner pre koju trku povukao iz borbe sa Lorencom, na zalost on je tada imao najbolju masinu pa je bio preumoran da se bori za prvo mesto. Na zalost ja ne zamenjujem teze, jer sam odavno priznao da je ova sezona za Rosija izgubljena.

Ali kad se Kremenko sampion koji vozi sam u vodjstvu kao da ga duhovi gone, a kad se bori snekim, ocigledno ima nekih problema, jer ako mu motor nije brzi sekundu po krugu onda je preumoran ili vuce misterioznu povredu, kao ne mogu da se setim, jel ono to bese radio i u Dukatiju?

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

sto u trci kad je sa nekim u duelu, obavezno popusti psihicki i posle trazi opravdanja za svoju slabu voznju, o tom nikom nista.

Da li time misliš na Rossia ovog vikenda kada je izgubio duel sa satelitskom Yamahom Crutchlowa i kada je trku završio na desetom mestu? Posle trke je rekao da mu zadnja guma nije bila u redu.

 

Meni ovo savršeno odgovara tvom opisu, jer je primer zaista svež!

 

Pa znam ja da Vi vrlo malo pamtite, nije li se Stoner pre koju trku povukao iz borbe sa Lorencom, na zalost on je tada imao najbolju masinu pa je bio preumoran da se bori za prvo mesto. Na zalost ja ne zamenjujem teze, jer sam odavno priznao da je ova sezona za Rosija izgubljena.

Ali kad se Kremenko sampion koji vozi sam u vodjstvu kao da ga duhovi gone, a kad se bori snekim, ocigledno ima nekih problema, jer ako mu motor nije brzi sekundu po krugu onda je preumoran ili vuce misterioznu povredu, kao ne mogu da se setim, jel ono to bese radio i u Dukatiju?

Pa jeste, ne kažem, tako je. Preumoran je bio, tako je i rekao.

 

Što se tiče Stonera i duel vožnje pogledaj npr. 2007 Kataloniju (diskutabilno najbolja trka do sada za vreme trajanja formule od 800cc) ili ovogodišnju Laguna Secu. Priča da Stoner nije dobar u duelu je smešna. Rossi sa druge strane sa fabričkom mašinom ne može da pretekne Crutchlowa koji je na satelitskoj. Izgleda da je Valentino dobar samo kada je na najboljoj mašini.

 

Što se tiče kukanja, ne mogu da zaboravim Rossievo sada već legendarno rame koje boli više od godinu dana, Stoner je zbog misteriozne bolesti odsustvovao samo tri runde i čim se vratio imao je jedno drugo mesto i dve pobede.

 

Da te pitam nešto, da li si u F1 navijao za Schumachera, kladim se da jesi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Sronera su celu sezonu lecili od misteriozne bolesti, drhtavih ruku!

Jos uvek je misterija sto su mu drhtale ruke.

Ja sam ubedjen da mu je Rossi uterao veliki strah, i da je to bio uzrok drhtavici.

A za ovaj poslednji umor, mislim da je kriva Adrijana.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3222 postova
  • Lokacija: Debrc

Stoner tituu moze da uzme samo kada ima nadmocanu masinu kao 2007 ili ove.

Da je Jamaha samo malo bolja Lorenco bi ga pobedio ove godine.Sto nije iskljuceno da ce se i desiti

Inace navijam za Rosija od 96 godine i ovakav pasplet mi odgovara.Da vidi Lin Dzarvis ko je bio u pravu.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Sronera su celu sezonu lecili od misteriozne bolesti, drhtavih ruku!

Jos uvek je misterija sto su mu drhtale ruke.

Ja sam ubedjen da mu je Rossi uterao veliki strah, i da je to bio uzrok drhtavici.

A za ovaj poslednji umor, mislim da je kriva Adrijana.

Moguće, ne kažem, ja sam ubeđen da Rossi ove godine ne može dobro da vozi Ducati zbog toga što Uccio izgleda baš debelo u crvenom 'autfitu'. Ipak su u godinama obojica, Valentino se drži, mršav je, mora zbog ugovora, ali zato njegov 'najbolji drug na celom svetu' ima žestok apetit. Za obojicu, rekao bih!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Stoner tituu moze da uzme samo kada ima nadmocanu masinu kao 2007 ili ove.

Da je Jamaha samo malo bolja Lorenco bi ga pobedio ove godine.Sto nije iskljuceno da ce se i desiti

Inace navijam za Rosija od 96 godine i ovakav pasplet mi odgovara.Da vidi Lin Dzarvis ko je bio u pravu.

Da, da, Lorenzo je prošle godine uzeo titulu na najlošijoj mašini. Ta M1 je baš bila loša, zar ne? Čudno je kako je samo Stoner od šampiona uvek na najboljoj mašini!?!? Dođe ti da se zapitaš, zar ne? Svi drugi su na nekim krševima. Ma strašno, njegove vozačke sposobnosti se svode na dobar izbor...

 

Fredi, znaš li na koga me Stoner podseća? Na tvog imenjaka! Isti je kao i on, može da vozi sve na šta sedne - za razliku od nekih koje dugo pratiš!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Stoner tituu moze da uzme samo kada ima nadmocanu masinu kao 2007 ili ove.

 

Sto puta prezvakana teorija koja pada u vodu cim se postavi prosto pitanje:

 

Zasto je Stoner 2007-me na "nadmocnoj masini" bio prvak, a ostali na Dukatiju bili na zacelju? Zasto do dana danasnjeg, cak i sa "najboljim vozacem svih vremena, a i sire" Dukati nema uspeha, sem sa Stonerom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Stoner tituu moze da uzme samo kada ima nadmocanu masinu kao 2007 ili ove.

 

Sto puta prezvakana teorija koja pada u vodu cim se postavi prosto pitanje:

 

Zasto je Stoner 2007-me na "nadmocnoj masini" bio prvak, a ostali na Dukatiju bili na zacelju? Zasto do dana danasnjeg, cak i sa "najboljim vozacem svih vremena, a i sire" Dukati nema uspeha, sem sa Stonerom?

Rossi može nekoga da pretekne samo na najboljoj mašini :lol:, inače će ga Crutchlow sa satelitskom mašinom obrijati :lol:, za deseto mesto :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3222 postova
  • Lokacija: Debrc

Stoner tituu moze da uzme samo kada ima nadmocanu masinu kao 2007 ili ove.

Da je Jamaha samo malo bolja Lorenco bi ga pobedio ove godine.Sto nije iskljuceno da ce se i desiti

Inace navijam za Rosija od 96 godine i ovakav pasplet mi odgovara.Da vidi Lin Dzarvis ko je bio u pravu.

Da, da, Lorenzo je prošle godine uzeo titulu na najlošijoj mašini. Ta M1 je baš bila loša, zar ne? Čudno je kako je samo Stoner od šampiona uvek na najboljoj mašini!?!? Dođe ti da se zapitaš, zar ne? Svi drugi su na nekim krševima. Strašno!!!

 

Fredi, znaš li na koga me Stoner podseća? Na tvog imenjaka! Isti je kao i on, može da vozi sve na šta sedne - za razliku od nekih!

 

Hvala, Spenser jeste jedan od naj boljih svih vremena danije bilo onih silnih povreda statistika motociklizma bi bila drugacija.

Nisam siguran ali mislim da je Agostini pose njegovog povacejna rekao . Da je ostao da se bori oborio bi moje rekorde

Moto sport sam zavoleo zbog njega ( i Alena Prosta ) to su bile trke i ferplej

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Doktor kada padne to je za "viši" cilj ostali kada padnu to je zato što neznaju da voze :lud:

 

Kameni polako ali sigurno grabi ka tituli jedino mi je žao što se Rosijevci od svih trka i duela pamte jedino Lagunu , to je pametno i ja ću početi tako od sad .Trenutno Stonerko KIDA i niko mu ništa nemože , a što se Rosija tiče bolje da ide da moli da ga puste u neki Japanski klub da vozi džabe dok nije ukakio sve što je uradio do sada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Stoner tituu moze da uzme samo kada ima nadmocanu masinu kao 2007 ili ove.

Da je Jamaha samo malo bolja Lorenco bi ga pobedio ove godine.Sto nije iskljuceno da ce se i desiti

Inace navijam za Rosija od 96 godine i ovakav pasplet mi odgovara.Da vidi Lin Dzarvis ko je bio u pravu.

Da, da, Lorenzo je prošle godine uzeo titulu na najlošijoj mašini. Ta M1 je baš bila loša, zar ne? Čudno je kako je samo Stoner od šampiona uvek na najboljoj mašini!?!? Dođe ti da se zapitaš, zar ne? Svi drugi su na nekim krševima. Strašno!!!

 

Fredi, znaš li na koga me Stoner podseća? Na tvog imenjaka! Isti je kao i on, može da vozi sve na šta sedne - za razliku od nekih!

 

Hvala, Spenser jeste jedan od naj boljih svihvremena danije bilo onih silnih povreda statistika motociklizma bi bila drugacija.

Nisam siguran ali mislim da je Agostini pose njegovog povacejna rekao . Da je ostao da se bori oborio bi moje rekorde

Možda, a možda i ne. Možda bi ga Lawson opet pobedio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3222 postova
  • Lokacija: Debrc

Sto puta prezvakana teorija koja pada u vodu cim se postavi prosto pitanje:

 

Zasto je Stoner 2007-me na "nadmocnoj masini" bio prvak, a ostali na Dukatiju bili na zacelju? Zasto do dana danasnjeg, cak i sa "najboljim vozacem svih vremena, a i sire" Dukati nema uspeha, sem sa Stonerom

 

Misterija, odgovor cu znati za koju godinu. Mislim da je nesto sa elektronikom i mapiranjem staza.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Potpuno razumem navijace Stonera sto su se 'razgalamili'. Jbg, nije lako kada njihov idol nekoliko godina pokusava da uhvati boljeg i brzeg. Ove godine je uspeo, to navijaci vide i znaju, zato su se i sepure. Takodje, vrlo dobro znaju da ce im ova godina jedna sansa za radovanje i da ce nakon ove ponovo duuuuuugo, duuuugooo cutati i prikazivati statistike... ;)

 

 

Stoner je odlican vozac ali mora jos mnogo pasulja da pojede da bi bio kao VR46.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Sto puta prezvakana teorija koja pada u vodu cim se postavi prosto pitanje:

 

Zasto je Stoner 2007-me na "nadmocnoj masini" bio prvak, a ostali na Dukatiju bili na zacelju? Zasto do dana danasnjeg, cak i sa "najboljim vozacem svih vremena, a i sire" Dukati nema uspeha, sem sa Stonerom

 

Misterija, odgovor cu znati za koju godinu. Mislim da je nesto sa elektronikom i mapiranjem staza.

Da, nešto sa elektronikom i mapiranjem koje samo Stoner pukim čudom koristi kako treba. To sigurno nema veze sa njegovim vozačkim umećem. Taj motor je išao sam, čoveče! Pa to svi znaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Doktor kada padne to je za "viši" cilj ostali kada padnu to je zato što neznaju da voze :lud:

 

Kameni polako ali sigurno grabi ka tituli jedino mi je žao što se Rosijevci od svih trka i duela pamte jedino Lagunu , to je pametno i ja ću početi tako od sad .Trenutno Stonerko KIDA i niko mu ništa nemože , a što se Rosija tiče bolje da ide da moli da ga puste u neki Japanski klub da vozi džabe dok nije ukakio sve što je uradio do sada.

 

hahahaha...pre će njega Yamaha moliti da se vrati,dok je on bio tamo obično su dve Yamahe bile na dva prva mesta...sad nešto baš i nisu...

Može, ali samo ako ga Jorge primi. Sećaš se da ga je on isterao iz tima?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Uđe mu neko u glavu? :lol:

Činjenica je-on vozi...ali se ne trka...

 

Da...

 

 

U poslednje dve sekunde ces cuti brzinu pri kojoj se ovo desavalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Stoner je odlican vozac ali mora jos mnogo pasulja da pojede da bi bio kao VR46.

Kao npr. i Partizan da bi stigao Crvenu Zvezdu!

 

To nije za poredjenje, jer Partizan nize uspehe u evropskim takmicenjima u skoro svim sportovima u poslednjoj deceniji (vaterpolo, kosarka, rukomet, odbojka, fudbal...), dok se komsinica lagano gasi. Prvo se ugasio vaterpolo klub, nedavno i kosarkaski, ali necemo sada o Partizanu i zvezdi, tema je Stoner i VR46. ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Doktor kada padne to je za "viši" cilj ostali kada padnu to je zato što neznaju da voze :lud:

 

Kameni polako ali sigurno grabi ka tituli jedino mi je žao što se Rosijevci od svih trka i duela pamte jedino Lagunu , to je pametno i ja ću početi tako od sad .Trenutno Stonerko KIDA i niko mu ništa nemože , a što se Rosija tiče bolje da ide da moli da ga puste u neki Japanski klub da vozi džabe dok nije ukakio sve što je uradio do sada.

 

hahahaha...pre će njega Yamaha moliti da se vrati,dok je on bio tamo obično su dve Yamahe bile na dva prva mesta...sad nešto baš i nisu...

Može, ali samo ako ga Jorge primi. Sećaš se da ga je on isterao iz tima?

 

Ne sećam se da ga je neko isterao,istekao mu ugovor....sećam se da mu je Ducati ponudio nešto što nije mogao da odbije i što možda nikom nikad više neće biti ponuđeno...

Isterao, isterao, sećaš li se onoga: "Ili on ili ja!"? I Yamaha je odabrala boljeg!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ne sećam se da ga je neko isterao,istekao mu ugovor....sećam se da mu je Ducati ponudio nešto što nije mogao da odbije i što možda nikom nikad više neće biti ponuđeno...

 

Vratio (*) bi on sve te pare nazad, momentalno, samo da se dokopa M1 :) Ali uslov za M1 je bio (a vi to naravno nekim cudom zaboravite) da Lorenco ima 5x vecu platu. Zasto?

 

(*) Sta vratio?? Doplatio ba!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Stoner je odlican vozac ali mora jos mnogo pasulja da pojede da bi bio kao VR46.

Kao npr. i Partizan da bi stigao Crvenu Zvezdu!

 

To nije za poredjenje, jer Partizan nize uspehe u evropskim takmicenjima u skoro svim sportovima u poslednjoj deceniji (vaterpolo, kosarka, rukomet, odbojka, fudbal...), dok se komsinica lagano gasi. Prvo se ugasio vaterpolo klub, nedavno i kosarkaski, ali necemo sada o Partizanu i zvezdi, tema je Stoner i VR46. ;)

Ma, da, da, nije isto :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3222 postova
  • Lokacija: Debrc

Stoner tituu moze da uzme samo kada ima nadmocanu masinu kao 2007 ili ove.

 

Sto puta prezvakana teorija koja pada u vodu cim se postavi prosto pitanje:

 

Zasto je Stoner 2007-me na "nadmocnoj masini" bio prvak, a ostali na Dukatiju bili na zacelju? Zasto do dana danasnjeg, cak i sa "najboljim vozacem svih vremena, a i sire" Dukati nema uspeha, sem sa Stonerom?

 

2007 1. Stoner Dukati 367 bodova sledeci Dukati Kapirosi 7. 166 bodova

2004 . Rosi Jamaha 304 boda sledeca Jamaha 7. Ceka 117 bodova

Koje jos pobedio na jamahi 2004 - 2007?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Stoner tituu moze da uzme samo kada ima nadmocanu masinu kao 2007 ili ove.

 

Sto puta prezvakana teorija koja pada u vodu cim se postavi prosto pitanje:

 

Zasto je Stoner 2007-me na "nadmocnoj masini" bio prvak, a ostali na Dukatiju bili na zacelju? Zasto do dana danasnjeg, cak i sa "najboljim vozacem svih vremena, a i sire" Dukati nema uspeha, sem sa Stonerom?

 

2007 1. Stoner Dukati 367 bodova sledeci Dukati Kapirosi 7. 166 bodova

2004 . Rosi Jamaha 304 boda sledeca Jamaha 7. Ceka 117 bodova

Koje jos pobedio na jamahi 2004 - 2007?

Misliš li da je Stoner 2007 imao isti ugovor sa proizvođačem kao Rossi 2004? Ko je od vozača bio iza Stonera u šampionatu 2007? Ko je od vozača bio iza Rossia 2004? Misliš li da je konkurencija bila i jednom i drugom bila ista? Ili makar slična? Hondina RC211V je bila bolja mašina Yamahine M1, ali su zato Hondini vozači vozači bili, bili, pa ne na njegovom nivou. Još jednom se pokazuje da je nemoguće porediti neke stvari od pre par godina, a kamoli par desetina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja