Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Atlantic 500ie - classic

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 5879 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Drugari, ajde da vas zamolim nešto... O cenama se raspravlja na PP ili se otvara tema u Moto Berzi koja služi za ugovaranje poslova. U ovom i drugim podforumima se bavimo iskustvima, objašnjavanjima i savetima tako pomažući jedni druge i ostale kolege. Na taj način činimo ovaj naš MAXI forum kvalitetnim i cenjenim kod drugih maxiskuteraša.

 

Ove prethodne postove sa cenama i linkovima ću pobrisati da našeg Dareta ne predstavljamo kao nekog ko na mala vrata razvija svoj biznis, jer je on u stvari pre svega veliki laf i drugarčina a naravno odličan serviser uvek raspoložen da pomogne Maxi bratiji. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12303 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Odlično Alexanto a Satelisu hvala na izvanrednim opisima servisnih radnji na vašim sokoćalima :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Stojim uz svaku rec alexantovu vezano za Dareta A.K.A Satelis i jos bih dodao kao neko ko me je Dare radio na motoru vise stvari da je svaka sumnja u ovog momka po pitanju zarade i sticanja neke dobiti neosnovana i nema veze s vezom!!! To vreme njegovo slobodno koje on utrosi na nase MOTORE a nije sa svojim tek rodjenim detetom ne moze da se plati!!!

 

 

Tri x ura za Dareta !!! URA,URA,URA!!!1care.gif1care.gif1care.gif

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

Ostalo je da se stave H8 Led sijalice na mesto dugog svetla i uz prepravku instalacije to ce biti dnevno svetlo koje ce se samo gasiti pri ukljucenju oborenog svetla i obrnuto.

 

Dare ako mogu da dam predlog,predlozio bi da se ledovi ne gase pri uključivanju projektora jer ce onda far izgledati ''prazno'' ,skuter je mnogo uočljiviji kad ima vise svetlosnih izvora,znaci + estetika + bezbednost , a sto se tice tehničke strane mislim da ce instalacija moci da ''izgura'' dve led sijalice od po 5w + 35w xenon ;) .Samo predlog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9105 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Evo da se i ja javim posto vidim da su neke stvari otisle u pogresnome smeru iliti sama pomisao na to je VELIKO razocarenje za mene.

 

Pre svega bavim se elektrikom na automobilima, kome god sta zaskripi vezano za automobil tu sam da pomognem, nikada se nisam nudio, "ugradjivao" nit terao vodu na svoju vodenicu nit cu to ikada raditi da bi novcano profitirao tj razvijao svoj biznis, biznisa danas nema, ne postoji, ostaju samo gladne oci i rdjave duse, vaspitali su me roditelji na drugaciji nacin. Promenio sam nekoliko servisa, ljudi su trazili, raspitivali se gde sam-sta sam ne zbog para vec zbog toga sto su znali da cene postenje, znanje i pedantnost. Pored elektrike leti prckam skutere takodje svako jutro vozim tashtu i astru karavan punu voca na pijacu pa posle na posao ( ljudi se bave poljoprivredom ) pa sta sad, neko treba da pomisli/kaze kako sam preprodavac sa kvantasa!? ... ne zelim vise trositi reci, ko me poznaje zna o cemu pricam.

 

Sale, ja se izvinjavam i znam da ovaj post nije za ovu temu jos manje za forum ali jednostavno ne dam na sebe, ne zelim da iko prlja moj obraz jer taj obraz vredi vise nego ista na ovome svetu.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5879 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Ajd' već smo te nahvalili :P Ti si naš brat i to je fakat. Već sam rekao da su ljudi poput tebe BLAGO svakog Foruma. Samo ljudi sigurni u svoje znanje mogu to znanje nesebično da dele sa drugima a svoju veličinu si dokazao nebrojeno puta za vreme koje si na Forumu... Sa druge strane dobro je svaku sumnju u zloupotrebu pravila Foruma isterati na svetlo dana i razjasniti nesporazum. Normalni ljudi sve brzo reše a MAXI ekipa još i brže. :takoje:

 

Idemo dalje sa korisnim i stručnim postovima i temama. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

:lol: :lol: ja moram da ofujem a to nikada ne radim, priča o Daretu je toliko suvišna da to nije normalno,pričam u lično ime,mogao bih samo da spustim glavu i da mu se zahvalim za ono što je meni učinio i što kao NE materijalista čini nama, pa mogao bih u vatru da skočim pre nego da bilo šta kažem o njem.

Mislim da prica o Daretu na ovaj nacin nije korektna jer mi kao celina treba da se drzimo zajedno

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4355 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Ova tema je sva nekako otisla naopako, ne vidim ni poentu ni potrebu stavljati clana Satelisa na optuzenicku klupu samo zato sto javno postavlja slike i propratni tekst svojih radova, kako na svom, tako i na nasim ljubimcima na dva tocka.

 

Zasto se bas sada neko buni a ne pre 6 meseci? 0zbunjen.gif

 

Izvini Sale sto se petljam ali glupo je, sto i sam znas.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5879 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

U pravu si i ne treba da se petljaš! :takoje:

 

Stvar je razrešena i nema nesporazuma a to je najvažnije. Shvatite da Forum ima svoja pravila i ona važe za sve njegove članove. E upravo da se neki članovi koji plaćaju svoje oglašavanje na Forumu ne bi bunili, razjasnili smo svima da ovde nema povrede Pravila Foruma. To što mi znamo Dareta ne znači da ga svi znaju a razrešavanjem ove situacije su i ostali saznali kakvog Lava imamo u ekipi. :care:

 

C2CF0D31-A99B-D64B-86EF-B1D5A9B6E0D0_thumb.jpg

 

I dosta više sa ovim da ne bi metla radila. >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 2T tuner, 170 postova
  • Lokacija: Beograd, Kotez
  • Motocikl: Malaguti Phantom F12 LC, Malaguti Madison RS250

Uuuu, udjem u temu nadajuci se da ima novosti o radovima kad ono rasprava 0stabre.gif

Nikoga od vas ne poznajem licno, ali sam na ovom forumu svaki dan i redovno pratim sve teme Maxi foruma. Za vreme koje sam proveo neke ljude sam maltene upoznao i za Satelisa imam samo reci hvale. Jer koliko sam ja ukapirao, kad god je nekome zaskripalo, a on je to mogao da resi, nije se libio da to i uradi. Isto kao sto ni u jednom njegovom postu nisam primetio da se reklamira, vec da nesebicno deli svoje znanje i iskustvo sa drugima koje to zanima.

Moje skromno misljenje 1zvizduk.gif

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5879 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Stvar je razrešena i nema nesporazuma a to je najvažnije.

 

...

 

I dosta više sa ovim da ne bi metla radila. >:(

 

jel' ove moje postove samo ja vidim ili... :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 603 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

da se samo javnem u temi ciji sam otac,da vas pozdravim,nisam vas zaboravio,i nosim vase majice,mislim jednu ili drugu :) ziveli :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9105 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Evo samo da se prijavim u temu kao dvogodišnji korisnik Atlantica 500 i za to vreme upucanih oko 25 000 km. Lično mislim da nas je premalo da bi tema živela ali to pre svega zavisi od nas samih. :takoje:

 

 

Kako nekad bese...

vid sad temu...

broji preko 40 strana sa Saletom, Bigijem, Zekom, Lakijem, Dadinho, Alex, DJurasin...u bog'te kolko vas ima 0stabre.gif0namigivanje.gif

 

definitivno best buy se pokazao

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5879 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

...e pa ja nisam... :jok: U svim divanima oko Atlantica ja sam samo spominjao kako mene MOJ (Atlantic :) ) služi. Nikad nisam nikom sugerisao da kupi baš Atlantica. E sad ako je neko ponesen time što moja mašina trpi mene ovakvog kakav sam, odlučio da kupi isti model :neznam: šta ću im ja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Mene nije nagovorio upoznasmo se tek kad sam ga kupio vec i to kad sam trazio po netu neke savete oko nekih sitnica naidjem na ovu sektu i inficiram se i od tad sam AA pozitivan!!! 1lol.gif1lol.gif1lol.gif

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9105 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Bigi care 1lol.gif1lol.gif1lol.gif

 

Posto Culle rece kako bi far bio "prazan" samo sa projektorom dade mi ideju da nabudzim jos nesto Joska.gifna Alexovom AA

setih se sa Deda Mraz akcije i Dejana, koji je na svom Ducatiu ( crveni ) imao ledove na retrovizorima, mali al svetle propa's

 

dsc0582y.jpg

 

 

dsc0584x.jpg

 

na slikama se ne vidi pravi efekat ali zato uzivo jos po danu se i te kako dobro vide odnosno svetle

 

dsc0583wj.jpg

 

ta dimenzija, mogla bi se uklopiti

 

dsc0589k.jpg

 

sa migavcima iznad fara, prazno polje ispod migavca

 

dsc0587rr.jpg

 

da bi ubudzio Led, prvo moram otvoriti migavac

 

dsc0588e.jpg

 

zatim,busilica i burgija 22mm

 

dsc0590ws.jpg

 

 

dsc0591io.jpg

 

ubacen Led, ocisceni kanali, novi lepak

 

dsc0593sf.jpg

 

i zatvoren migavac

 

dsc0594iu.jpg

 

tako je ponovljeno i za drugu stranu, susice se preko noci pa sutra proba a za koji dan i celokupno sklapanje

.....

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

Ovaj far ce biti perverzija,u najavi,koliko ce dobro da izgleda,Dare kako ce se povezati mini projektorčići,na poziciju,na oboreno,na dugo ili da sijaju konstantno,jel su to oni od 1,5w ili 3w ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4355 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Ja sam ponovo ostao bez texta. :)

Svratio sam do Verana da odnesem Daretu iste diode za njega (izvini :P) i pokazao mi je kako svetli...auh :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja