Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem supermoto setup

Recommended Posts

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Husaberg FS650e Yamaha WR426f Yamaha Raptor 660R

Prodao sam CRF, sad praznim garazu za novu masinu, pa mi smetaju neke stvari. (a dobro bi mi dosao i neki cash)

Set supermoto tockova sa KOYO lezajevima i distancerima za CRF450 2002-2008.

Felne su Morad/Akront skinute za WR-a, dimenzija 17x3.5 i 17x4.25, lezajevi su novi. Idu na osovine 20mm napred, 25mm pozadi.

Uz felne idu diskovi 250mm (opet za CRF450), distanceri za prednji tocak (za zadnji pasu fabricki), 2 nove unutrasnje gume, spoljasnje Dunlop Roadsmart 120-160 sa >50% sare (na zadnjoj je skinuto jedno 5-6mm sa leve strane da ne bi kacila lanac), 42zuba 520 lancanik (dobar) i univerzalni supermoto blatobran.

Dobra je fora sto je kompletan bolt-on za CRF450, za 45min se od krosa napravi supermoto. Sa novim obimom tocka i 42 lancanikom CRF (13x50) dobija 10% duzi prenos, sto je bas kako treba za SM.

 

 

Prodajem kao na iBeju - ko ponudi najvise :)

 

 

063.10.50.666

post-13685-0-06449100-1314218482_thumb.jpg

post-13685-0-89759600-1314218499_thumb.jpg

post-13685-0-70836300-1314218517_thumb.jpg

post-13685-0-29694000-1314218537_thumb.jpg

post-13685-0-05786100-1314218553_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Posalji mi na pp koliko kratko ide set jer imam jednog wr-a i moglo bi da pasuje pa da ga obradujem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Husaberg FS650e Yamaha WR426f Yamaha Raptor 660R

Kako bi to moglo, ako bi uopste moglo, na DR 350 ?

 

DR nosi 250/220 diskove - to ti za pocetak odgovara.

Na felnama su lezajevi za 20mm prednju i 25mm zadnju osovinu. Ako su na DRu osovine razlicite debljine moraces ili da menjas lezajeve u tockovima ili da pravis druge osovine.

Distancere ces morati u svakom slucaju da pravis, ali to su 4 celicne ili aluminijumske caure koje svaki strugar napravi za cirka 5 min.

 

Druga opcija je da odneses svoje tockove u neki dobar biciklisticki servis, da "raspletu" tvoje tockove i da upletu supermoto obruce i zbice na tvoje glavcine. Tako zadrzavas svoje glavcine, diskove, distancere i ne moras nista da budzis, pravis menjas.

Za to samo treba da proveris da li tvoje glavcine imaju isti broj i debljinu zbica kao ove felne koje prodajem. Ali onda vise nemas enduro tockove, supermoto je super za asfalt i makadam, ali ako vozis DRa po shumi - zaboravi na 17ice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: sremska mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR900RR Streetfighter, Honda CR250R

Ja pratim temu, ali kao sto znate vrlo je tesko danas doci do para, (pogotovo ako niste iz Beograda). Ne kazem da je to puno para za robu koja se nudi, samo hocu da kazem da nas je ova vlast totalno s....la. Do pre par godina dao bih 400e lake ruke, ali danas za te pare mozes da kupis juga registrovanog godinu dana. Tesko vreme je doslo a jos teze nam predstoji. Ja se stvarno izvinjavam za off, stvarno nemam lose namere, ja jedno sto zelim je da kazem svetu da su nas OVI upropastili i da nam je sada i 100e puno uloziti u bajk. Zelim srecu svim forumasima u trgovini i nadam se da me niko ne razume i da sam usamljen u ovom mom trabunjanju, opet ko zna MAYBE ITS JUST ME TALKING!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Husaberg FS650e Yamaha WR426f Yamaha Raptor 660R

Ja pratim temu, ali kao sto znate vrlo je tesko danas doci do para, (pogotovo ako niste iz Beograda). Ne kazem da je to puno para za robu koja se nudi, samo hocu da kazem da nas je ova vlast totalno s....la. Do pre par godina dao bih 400e lake ruke, ali danas za te pare mozes da kupis juga registrovanog godinu dana. Tesko vreme je doslo a jos teze nam predstoji. Ja se stvarno izvinjavam za off, stvarno nemam lose namere, ja jedno sto zelim je da kazem svetu da su nas OVI upropastili i da nam je sada i 100e puno uloziti u bajk. Zelim srecu svim forumasima u trgovini i nadam se da me niko ne razume i da sam usamljen u ovom mom trabunjanju, opet ko zna MAYBE ITS JUST ME TALKING!

 

rece covek koji ima 2 motocikla u garazi 0stabre.gif

 

sa druge strane si u pravu, Zlatiborac prsuta narezana 340 kinti a plate iste kao pre 3 godine

u svetlu ove price cena ide dole za 3 pakovanja Zlatiborac govedje prsute

 

 

340e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja