Jump to content

Moto Zajednica

Borska ulica, Beograd oko 22:30h

Recommended Posts

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Milosh, KLR 650, ispravio krivinu i naleteo na banderu.Ozbiljno povredjen, dvostruki otvoreni prelom desne noge i otvoreni prelom desne ruke. Odvezen na VMA.

 

Ako neko ima vishe informacija neka napishe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

Izvor Blic / Naca Macura - Hitna pomoć:

 

Motociklista starosti oko 31 godine u saobraćajnom udesu u Borskoj ulici oko 22.30 časova zadobio je otvorene prelome potkolenice, butne kosti, nadlaktice i prevezen je na odeljenje za reanimaciju VMA.

 

Želim ti što brži oporavak!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Ja sam naišao na njega neposredno posle pada (već je bila policija i čekala se hitna pomoć). Situacija je bila blago rečeno jezovita... ja sam bio ubedjen da je neko izgurao momka, međutim izgleda da je posle preticanja, sam izgubio kontrolu nad motorom, najverovatnije izfixirao banderu, ostao na njoj dok je motor produžio još 5m i udario u parkiranog juga. Stalo je još par momaka sa motorima... dečko je bio svestan ali su povrede baš nezgodne... neko mi je rekao da je na toj banderi stradalo još par motociklista iako je krivina lagana sa dve trake ...

 

Nadam se da će se dečko brzo oporaviti i bez posledica i još jednom apelujem na sve koji nisu gledali film ili pohađali kurs da to urade (nevezano od vozačkog staža) jel je ovo bio tipičan primer fixacije prepreke...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

J... neko mi je rekao da je na toj banderi stradalo još par motociklista iako je krivina lagana sa dve trake ...

 

Koja je to bandera? Kada se krene uzbrdo od Čačanina prema Banjici pa skroz gore na vrhu sa desne strane?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

J... neko mi je rekao da je na toj banderi stradalo još par motociklista iako je krivina lagana sa dve trake ...

 

Koja je to bandera? Kada se krene uzbrdo od Čačanina prema Banjici pa skroz gore na vrhu sa desne strane?

 

Upravo ta. Čini mi se da je pored nje je i mala ploča koja podseća da momka koji je tu poginuo pre godnu dve.

Dve trake uz brdo, krivina na levo blaga ali deonica koja je jako opasna ako se preceni. Često zna da stoji radar baš kod bandere

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

pi' miša mu mačjeg :[

stvarno bezazlen potez.... vozim tuda svaki bož'ji dan ....

 

želim mu brz oporavak i brižno medEcinsko osoblje <25g........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 310 postova
  • Lokacija: Bar
  • Motocikl: YAMAHA xj 650 Seca, BMWk100

žao mije Miloša,i želim mu dobar oporavak brz neće biti pošto su otvoreni prelomi koji zahtevaju duže vreme lečenja.tri meseca će sigurno potrajati lečenje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3515 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Ljudi šta je ovo? U poslednje vreme nastrada mnogo bajkera (povređeni ili poginuli), a da nije bilo drugih učesnika u udesu! Sami "bajkeri" se potamaniše! Stradaju i iskusni i početnici i mladi i stari!

A kolegi želim uspešan i brz oporavak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Juce sam od majke najboljeg drugara (koja radi na VMA) cuo ni malo lepe vesti, a to je da je Milosu amputirana noga, nisu uspeli da spoje krvne sudove... A ni ostale prognoze nisu najsjajnije, iskreno se nadam da ce se izvuci!

 

Budi jak i izdrzi kolega!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Živi sada u trenutku, 323 postova
  • Lokacija: Beograd - Novi Beograd - Blok 45
  • Motocikl: Piaggio Carnaby 250, Liberty 125

auu sranje teško auuu, ponekad se pitam da li treba uopšte da se zamlaćujem sa dva točka ili da se vratim na 4 :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Auuuu....uzas jedan...Ja sam u Borskoj i svedok sam svakakvih izivljavanja u srcu naselja, ali ovo je jedan sirok deo, sto neko rece, tu skoro svakodnevno sede u kolima policajci i kontrolisu brzinu. Ne verujem da je tek tako pogresio. Da je udarac bio u krivini jer je tu stanica busa koji je tu napravio talase u asfaltu pa da kazemo da je izgubio putanju...Nesto ili neko je, gotovo sam siguran, kumovalo ovom sto se desilo. Tu je jedna strma ulica koja izlazi na Borsku. Strasne vesti....Zelim Milosu brz oporavak...Milose druze, izdrzi ! ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

stvarno strašno šta se dešava, od kako je ovaj novi ZOBS na snazi. npr. banalnost kao što je obaveza, vožnja sa upaljenim svetlima po danu. ne mislim na dvotočkaše.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja