Jump to content

Moto Zajednica

Gde kupiti auto punjač za gps

Recommended Posts

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Treba mi mala pomoć. Gde da kupim auto punjač za gps

 

Punjač ima sledeče karakteristike: 5 V, 2 A i ženski džek (ne usb priključak)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Lacarak
  • Motocikl: yamaha xj 600 diversion

mislim da si greskom stavio 5 V jer takav nema, nego samo od 12 V, 5 A input i 2 A output.

neces nigde naci sa 2 A jer se takvi prodaju iskljucivo sarodajom uredjaja, nego samo sa 1A, a i ja takav koristim mada mi je original punjac za gps od 2A.

ovaj od 1A samo malo sporije puni, ali ako ga koristis na motoru kao ja, onda ga prethodno otvori i napuni ga tecnom plastikom da od treskanja i vibracija se nesto ne odlemi. meni se to desavalo i kad sam ga napunio tecnom plastikom od tada nemam problem. eto jedino je sto ti nece napuniti bateriju npr. za 2 sata nego za 3.

pozz i slobodno uzmi taj od 1A output, 5A input, 12 V

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uploader, 419 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: GSXR 600

mislim da si greskom stavio 5 V jer takav nema, nego samo od 12 V, 5 A input i 2 A output.

neces nigde naci sa 2 A jer se takvi prodaju iskljucivo sarodajom uredjaja, nego samo sa 1A, a i ja takav koristim mada mi je original punjac za gps od 2A.

ovaj od 1A samo malo sporije puni, ali ako ga koristis na motoru kao ja, onda ga prethodno otvori i napuni ga tecnom plastikom da od treskanja i vibracija se nesto ne odlemi. meni se to desavalo i kad sam ga napunio tecnom plastikom od tada nemam problem. eto jedino je sto ti nece napuniti bateriju npr. za 2 sata nego za 3.

pozz i slobodno uzmi taj od 1A output, 5A input, 12 V

 

 

U prvi mah sam se nasmejao ali onda sam shvatio da je bolje da ti objasnim...

Ulazni napon je 12V

Izlazni napon ja 5V

Maksimalna struja na izlazu je 1A

 

Ako uređaj vuče više od 1A onda neće da radi, ali za punjenje obično je dovoljno 1A. I moj originalni punjač je 2A ali navigacija mi dobro radi i sa ovim od 1A. iPhone naprimer neće da započne punjenje sa punjačem od 500mA, originalni je 1A...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ako mislis na onaj jack kao za nokia telefone, ja kupio u subotu na Bubanj-potoku, trebalo mi za blututh retrovizor. 5V, negde oko 0,8-1 A, ne secam se amperaze tacno. Ima tip na manjem delu (pozadi) sto prodaje mikro kamere i slicno. 400 din...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja