Jump to content

Moto Zajednica

Tema za vlasnike kineza :)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 261 postova

ZbmT7_nv458221400yk1.th.jpg

2006 Vento Colt

NV45822_1.jpg print

MSRP $2,999.00

 

ENGINE 4-stroke, air-cooled, 2-cylinder

GROSS HORSEPOWER 24.07 hp @ 8,000 rpm

DISPLACEMENT 249 cc

BORE X STROKE 53.2 x 67.6 mm

TORQUE 11.57 ft. lbs. @ 6,000 rpm

IGNITION CDI, electronic

DIMENSIONS

LENGTH 90.9 in.

WIDTH 35.8 in.

HEIGHT 52.8 in.

WEIGHT 375 lbs.

FUEL CAPACITY 3.43 gal.

SEAT HEIGHT 27.8 in.

DRIVETRAIN

SUSPENSION Hydraulic

BRAKES/WHEELS/TIRES

BRAKES Front & Rear: Disc

TIRES Front: 110/90-21

Rear: 130/90-16

Legal Notice: Manufacturer Name, Logo and Model Information are Registered Trademarks of the Manufacturer. Specifications and other information are subject to change without notice. No representation of accuracy is made. Image is believed to be in the public domain or used with permission.

 

picphp2pz.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

  evo ja se malo prebacio u ovu temu.promenio ulje u motoru i nisam mogao vise da izdrzim.juce sam dobio moto pantalone na probu,jaknu i kacigu vec imam,motor jako dugo stoji...pa da probam sve u kompletu.

  napolju poprilicno hladno tako da sam se jutros malo razocarao kada sam ustao.bio sam u setnji i nadao se da ce se samo malo prolepsati vreme.ali nije.rucao i cvrsto odlucio.barem jedan krug.otisao sam kod nas na bent,nadajuci se da necu sresti policiju usput.i oni su ljudi.ni njima ne prija da stoje napolju po hladnoci.i stigao na bent.

  ima deo benta koji je asfaltiran,ima dve trake i dosta je dobar put.duzina oko 2km.i vozio sam jedno pola sata.bas mi je prijalo.malo su me ljudi cudno gledali kada sam isao tamo,vamo ali sta da se radi.motor lepo radi,lepo ide i sta jos reci.zadovoljan sam,i vise od toga.

  inace to je taj motor sto je u ceskoj yuki.ima ga na onom sajtu sto je zorge postavio i to bas 125ca u crnoj boji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Prema nekom konvertoru valuta koji sam nasao, cena onog 400cc "Viraga, je 3200e.

Za 400cc, mislim da vredi dati toliko.

 

Ovi 250ccm Vento, izgleda da imaju 300ccm u realnosti. Ima veci hod i precnik u odnosu na ostale 250-ke.

Mislim da tu lezi odgovor u nesto vecoj snazi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

 

Ako ne prestanete da kačite slike,kupiću još jednog Kineza.Ionako završavam blatobran na mom,posle neznam više šta bih mu radio.

 

U sredu okačinjem slike.Pozdrav,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YAMAHA DIVERSION 900

[quote

404.jpg

 

 

[/quote

 

Imam taj motor u salonu samo od 125cc (188.600 din), trebalo bi da stigne do sezone  do 300-400cc ali to nezavisi od mene. Najavljena cena od 300cc bi trebala da bude oko 3000 evra. Sto se tice samog motora stvarno je uradjen samo tako, ima vodeno hladjenje, dupli disk napred i disk pozadi, od plastike je samo kutija za alat i dostupan je u crnoj i crvenoj boji sa plamenovima.Mnogo je lepsi uzivo i zvuk je stvarno dobar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

[quote

404.jpg

 

 

[/quote

 

Imam taj motor u salonu samo od 125cc (188.600 din), trebalo bi da stigne do sezone  do 300-400cc ali to nezavisi od mene. Najavljena cena od 300cc bi trebala da bude oko 3000 evra. Sto se tice samog motora stvarno je uradjen samo tako, ima vodeno hladjenje, dupli disk napred i disk pozadi, od plastike je samo kutija za alat i dostupan je u crnoj i crvenoj boji sa plamenovima.Mnogo je lepsi uzivo i zvuk je stvarno dobar.

 

daj neke live slike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Делијо, 'ај' ако сликаш, направи "walkaround", тј. исликај моточе буквално из свих углова и неке занимљиве детање типа мотора, кочница, цајгера... Има по нНету, али су ове уживо "информативније".

 

Пошто пишеш "...имам у салону..." и да имаш само 125.це, вероватно продајеш "Спринтове" моделе. Осим тог чоперчета, имаш ли још неких новости за нову сезону? Неке нове моделе, кубикаже...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YAMAHA DIVERSION 900

Ajd potrudicu se da uhvatim fotke, jer sam bas u frci cekam svaki dan da mi se zena porodi. Da imam spritnove modele i ono sto je najbolje u celoj prcii jos uvek stare cene tj. PRINCE 125cc je 106.600 din ( a bio je 1300evra) tj. ako imate katalog ono ste je izrazeno evrima pomnozite sa kursom 82 i eto dinarske cene, sada je povoljnije nego ikad. Suska se o nekom naked modelu od 300cc, pulseru od 200-250 cc (super moto), pince 250cc i naravno obogatice se ponuda skutera. Posto radim i SACHS,ITLAJET,CFMOTO za zimu je uvoznik za  SACHS XROAD - spustio cenu na 2000 evra nadam se da ce tako i ostati a ITALJET maxi scooter od 400cc je bio 3000 evra ali neznam da li je jos uvek ta akcija. Cene opreme su jos uvek na popustu CAN kacige su do 8000 din dok nestigne novi uvoy i noive cene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

pozdrav braco po kinezima,

i ja sam otvorio (poskidao sve plastike) mog kineza (sprint fvision 125 ccm), glavni razlog skidanja svih plastika je ojacavanje uzasno slabog rama, a kad je vec bez plastika hocu da odradim servis svih mogucih delova na motoru. Posto je motor hladjen vazduhom, a nema nikakvu signalnu lampicu koja bi mogla da upozorava na pregrevanje motora resio sam da mu improvizujem neki merac temperature...

P.S.svaki savet i predlog ce mi dobro doci...

ako je neko zainteresovan za slike nek javi i postavljam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Ajd potrudicu se da uhvatim fotke, jer sam bas u frci cekam svaki dan da mi se zena porodi. Da imam spritnove modele i ono sto je najbolje u celoj prcii jos uvek stare cene tj. PRINCE 125cc je 106.600 din ( a bio je 1300evra) tj. ako imate katalog ono ste je izrazeno evrima pomnozite sa kursom 82 i eto dinarske cene, sada je povoljnije nego ikad. Suska se o nekom naked modelu od 300cc, pulseru od 200-250 cc (super moto), pince 250cc i naravno obogatice se ponuda skutera. Posto radim i SACHS,ITLAJET,CFMOTO za zimu je uvoznik za  SACHS XROAD - spustio cenu na 2000 evra nadam se da ce tako i ostati a ITALJET maxi scooter od 400cc je bio 3000 evra ali neznam da li je jos uvek ta akcija. Cene opreme su jos uvek na popustu CAN kacige su do 8000 din dok nestigne novi uvoy i noive cene.

 

Imas svoj sajt mozda?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja