Jump to content

Moto Zajednica

Motorom na policajca !

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd-MK Crna Reka
  • Motocikl: Honda xl 1000 V varadero BMW k1200lt

fascinatno mi je kako je uvek neko drugi kriv a nedaj boze da je neki motorista napravio prekrsaj i zato sto mu mozda motor nije registrovan ili sta vec nije hteo da stane!

znam da cete me napusiti sada ali sta je tu je!

 

mislim da je to najblaze receno :takoje: Vidim da su "panduri" mnogima ovde izgleda najveci problem u zivotu,umesto da stave prst na celo i dobro razmisle pre nego sto bilo sta kazu,Pitanje je u ovom slucaju ko je kriv a ko nije,u svakom slucaju bez obzira sto nas sve ovde vezuje ljubav prema motorima moramo biti i objektivni i osuditi te iste nase kolege bajkere(ako su uopšte bajkeri)koji su neispravni i divljaju po ulicama,takve i treba da zaustavljaju i kaznjavaju debelo,zar vi pojedinci stvarno mislite da bilo koji "pandur" zeli da lezi u urgentnom centru polomljen samo zato sto je izigravao supermena kako neko kaze :stabre:

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Niko nije rekao da on zeli da lezi u bolnici. On prosto ne razmislja o tome!!! :zbunjen:

Da razmislja onda bi stao uz ivicu kolovoza pruzio ruku sa znakom stop ili onom lampom i zaustavljao ucesnike u saobracaju. U slucaju da se neko ne zaustavi on bi mu upisao tablicu ili ako vec hoce krenuo u poteru za njim svojim vozilom. A ne da iskace kao hajduk iz zbunja pa pravo na sred puta! E to je debilizam i renesansa nasih organa reda i nereda :lud:

Niko tog bajkera ili kako ga vec nazivate nije amnestirao od odgovornosti. Ako je kriv treba da odgovara. Ali ostaje cinjenica da je pandur piglu!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd-MK Crna Reka
  • Motocikl: Honda xl 1000 V varadero BMW k1200lt

Niko nije rekao da on zeli da lezi u bolnici. On prosto ne razmislja o tome!!! :zbunjen:

Da razmislja onda bi stao uz ivicu kolovoza pruzio ruku sa znakom stop ili onom lampom i zaustavljao ucesnike u saobracaju. U slucaju da se neko ne zaustavi on bi mu upisao tablicu ili ako vec hoce krenuo u poteru za njim svojim vozilom. A ne da iskace kao hajduk iz zbunja pa pravo na sred puta! E to je debilizam i renesansa nasih organa reda i nereda :lud:

Niko tog bajkera ili kako ga vec nazivate nije amnestirao od odgovornosti. Ako je kriv treba da odgovara. Ali ostaje cinjenica da je pandur piglu!

 

Druga je stvar to sto ti mrziš policiju pa ih pljujes,mislim da bi trebao da otvoris posebnu temu "KO VISE MOZE DA PLJUJE PANDURE" pa ko najviše pluseva dobije pobedio je :lol: ja licno imam dosta drugara u policiji pogotovo saobracajaca na motorima pa sam dosta upoznat i sa pravilom službe i načinom zaustavljanja vozila tako da razumem tvoju neinformisanost i nepoznavanje te materije.Sta ima on od toga da stoji uz ivicu kolovoza i upisuje tablice pa ja bih prvi rekao da nisam video da me zaustavlja,pa još da autom juri motor ha ha.I na kraju lepo jedna poslovica kaze:ko trazi Djavola,na kraju ga i pronadje

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

... bez obzira sto nas sve ovde vezuje ljubav prema motorima ...

 

Pa ovaj forum je opšte poznat po tome što većina forumaša gaji veću ljubav prema pandurima, nego prema motorima ... :nanana::moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Lutam po internet izdanju Blica i naletim na ovo. Kolega se pobrinuo da nam popravi imidz.

 

KRUŠEVAC - Miloš M. (38) iz Gornjeg Stepoša kod Kruševca, uhapšen je zbog sumnje da je sinoć oko 21.40 sati u Obilićevoj ulici u ovom gradu, motorom udario saobraćajnog policajca koji mu je u tom trenutku pokazivao da se zaustavi radi kontrole.

 

Povređeni policajac je kolima Hitne pomoći prevezen u kruševačku bolnicu gde su mu konstatovane teške telesne povrede.

 

Miloš M. će uz krivičnu prijavi biti priveden istražnom sudiji Osnovnog suda u Kruševcu koji će ga saslušati.

 

 

Izvor Blic : http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/269980/Motorom-udario-policajca

 

jel ja treba da idem kod ocnog ili ovde nigde ne pise da li je vozac motora povredjen?

 

PU govna novinarska koja stite bezgresne nam sluzbenike ministarstva unutrasnjih poslova

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1351 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Poneki policajci koriste cesto tu foru da zaustave motoristu, koji po njihovim procenama nece da se zaustavi.

Uglavnom je to pokusaj da udarcem nogom u motor obore ga, ne misleci kako ce se to zavrsiti po njih same, jer za druge bas ih briga. Nazalost doslo je do povredjivanja policajca, ali ako je povredjen i motorista u ovom slucaju, zaista nemam reci.

Po povredama policajca, i ev. motoriste, bi se moglo zakljuciti o kakvoj je situaciji zaista rec.

Mislim da novinari odavno drze stranu policiji, u slicnim slucajevima.

Cini mi se da su policiji zabranjena nasilna zaustavljanja motorista, od njihovih nadleznih, mada to uvek predstave preko medija ovako.

U svakom slucaju treba da se kazni i policajac zbog nestrucnog zaustavljanja, kao i motorista, koji je vec unapred osudjen(osim ako ima debelu vezu).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Beograd/Temerin

Kako se nama jos nije desilo da nam policajac izleti da bi nas zaustavio bilo da smo bili na motoru ili u kolima.Od mene sve pohvale za njihov rad,jos nismo imali lose iskustvo.Naravno ima svakakvih ljudi i dosta neskolovanih policajaca,i policajaca koji ne znaju bas da rade svoj posao,ali ako si normalan neces imat problema ni sa takvima.

 

Koliko je policiji zabranjeno nasilno zaustavljanje tako je i vozacima zabranjena nasilna voznja.Treba malo sagledati sve aspekte.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

pitanje je da li smeju nasilno da zaustave auto/motocikl i kada je potera u pitanju, a kamoli kada je ovakvo rutinsko zaustavljanje u pitanju

 

a cisto sumnjam da iko normalan moze da krene dvotockasem na prepreku, bilo da je zid, policajac, stub....

 

da je auto, pa da krene da gazi policajca, ovako kad mu je osiguran pad, ne verujem da bi se iko usudio da krene ka policajcu, tako da mislim je verovatniji scenario da se policajac postavio ili izvrsio harikiri u prljavi hari stilu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Niko nije rekao da on zeli da lezi u bolnici. On prosto ne razmislja o tome!!! :zbunjen:

Da razmislja onda bi stao uz ivicu kolovoza pruzio ruku sa znakom stop ili onom lampom i zaustavljao ucesnike u saobracaju. U slucaju da se neko ne zaustavi on bi mu upisao tablicu ili ako vec hoce krenuo u poteru za njim svojim vozilom. A ne da iskace kao hajduk iz zbunja pa pravo na sred puta! E to je debilizam i renesansa nasih organa reda i nereda :lud:

Niko tog bajkera ili kako ga vec nazivate nije amnestirao od odgovornosti. Ako je kriv treba da odgovara. Ali ostaje cinjenica da je pandur piglu!

 

Druga je stvar to sto ti mrziš policiju pa ih pljujes,mislim da bi trebao da otvoris posebnu temu "KO VISE MOZE DA PLJUJE PANDURE" pa ko najviše pluseva dobije pobedio je :lol: ja licno imam dosta drugara u policiji pogotovo saobracajaca na motorima pa sam dosta upoznat i sa pravilom službe i načinom zaustavljanja vozila tako da razumem tvoju neinformisanost i nepoznavanje te materije.Sta ima on od toga da stoji uz ivicu kolovoza i upisuje tablice pa ja bih prvi rekao da nisam video da me zaustavlja,pa još da autom juri motor ha ha.I na kraju lepo jedna poslovica kaze:ko trazi Djavola,na kraju ga i pronadje

 

Ma je ne gajim nikakva osecanja prema njima. Samo da su sto dalje od mene. Jer kada su tu oce pare! A kada ti ne daj boze trebaju naravno da nisu(negde uzimaju pare) A ni najmanje ih ne mrzim, na svu srecu nemamo dodirnih tacaka. Pazim sta radim, pazim kako vozim, pazim kako hodam, pazim kako disem ;) . Kazes sta ima od toga da stoji sa strane i zaustavlja pa ima to da radi svoj posao za promenu! Nije mu u opisu posla da skace pred kola i motore da bi oteo koji dinar, sramno. Ako smo vec "Pravna" drzava onda neka lepo radi svoj posao a ako neko nece da stane i za to postoji procedure. Tako da ti hajduci sto iskacu iz zbunja su ti koji traze djavola. I povremeno ga i nadju. A to ne rade samo motoristima, napisao sam u nekom od gornjih postova, tako je iskocio i mojoj mami (Koja je inace bas bila rizicna da pobegne) A jedino opravdanje za to je glupost i nista drugo.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Honda cb750k -- cbx 125 f -- yamaha xv 1900 star raider

Vozio sam 50km/hpolicajac iskočio ispred mene piše neko .To su priče za malu decu,svako ko zna da vozi će da čita novine pri toj brzini a vi što vam se priviđaju "iskakajući policajci" smanjite brzinu jer tako može i dete da "iskoči":zbunjen:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1351 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Neki ljudi, koji su pisali u ovoj temi suvise povrsno ulaze u komentarisanje. Onaj ko je kriv treba da odgovara po zakonu, a ne da padne ,ili se polomi. Sto puta sam procitao komentare nekih clanova, koji pogibiju motoriste zbog prebrze voznje dozivljavaju kao kaznjavanje. Ljudi, nije smrt zakonska kazna za prebrzu voznju.

Stice se utisak da tako ovi sa sporijim "masinama" likuju ,kada kod neko ko vozi R-a pogine ili padne..

Meni se cini da su nadredjeni jasno obelodanili da se nasilno ne zaustavljaju vozila, pa to se i uci u policijskoj skoli. Treba da kazne i policajca ,u ovom slucaju, a pre svega novinari treba nepristrasno da izvestavaju.

Moguce da je policajac bio okrenut ledjima , a ovaj sarao pogledom u neke cice, pa naleteo na njega, ko ce ga znati...

Voleo bih da se neki ocevidac javi ovde , i isprica pravu pricu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Honda cb750k -- cbx 125 f -- yamaha xv 1900 star raider

ŠTAMPAR,prvo nisam ti sinko,imam 51 godinu i imam"svoj " motor od 1974-e godine i nemoj meni pričati kako se vozi i ko kako vozi :zbunjen:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Meni se desilo, da mi izleti u sred noci policajac koji je jos zaklonjen ispred vec zaustavljenog vozila.

Ja nailazim svojim kolima i na 2 metra od pomenutog automobila , izlece plavac, naravno sledi manevar izbegavanja i naknadno zaustavljanje.

Kada mi je uzeo dokumenta , rekao je da sam okrivljen za pokusaj ubistva sluzbenog lica..... meni nije bilo do zezanja pa sam se pozvao na poynanstvo u SUP-u, nakon cega je usledilo, teske volje - "pomilovanje".

 

Kad ljudi kazu da je policajac izleteo ispred vozila ili motora, zaista znam o cemu pricaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

ljudi moji puno je osudjivanja i brzopletog nagadjanja :zbunjen: ja samo neznam da ste VI saobraćajni policajac kako biste vi tek zaustavljali :zvizduk: (nemogu ni da zamislim) mislim da je civilizacija izmislila policajce za zavedu red i mir i da ih slušamo i poštujemo jer bez njih bi bilo mnogo više"pravednih" u crnoj hroniki :stabre: možda grešim ali to je istina

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Gresis, ali nista strasno ;) Desava se i najboljima. Da oni rade svoj posao bilo bi mnogo manje hronike, upucanih, izbodenih, predoziranih silovanih i opljackanih. Ali dobro...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd-MK Crna Reka
  • Motocikl: Honda xl 1000 V varadero BMW k1200lt

Gresis, ali nista strasno ;) Desava se i najboljima. Da oni rade svoj posao bilo bi mnogo manje hronike, upucanih, izbodenih, predoziranih silovanih i opljackanih. Ali dobro...

 

ha ha ha koji si ti kralj,nisam znao da saobracajni policajci rade i na ubistvima,silovanjima,drogama tj krvnim i seksualnim deliktima,imovinskim deliktima itd,vec svi panduri kako se kome ćefne iskace iz zbunja i naplaćuje kazne aha ha ha ha :lol: Daj reci svima odakle ti ta "pandurska" trauma :lol:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Gresis, ali nista strasno ;) Desava se i najboljima. Da oni rade svoj posao bilo bi mnogo manje hronike, upucanih, izbodenih, predoziranih silovanih i opljackanih. Ali dobro...

 

ha ha ha koji si ti kralj,nisam znao da saobracajni policajci rade i na ubistvima,silovanjima,drogama tj krvnim i seksualnim deliktima,imovinskim deliktima itd,vec svi panduri kako se kome ćefne iskace iz zbunja i naplaćuje kazne aha ha ha ha :lol: Daj reci svima odakle ti ta "pandurska" trauma :lol:

 

Ali im je zajednicko da su policajci. Nije bitno sta rade. I taj saobracajac ima pistolj i lisice, ali ih generalno ne zanima nista dalje od otimanja para. Da ih malo vise i to zanima bilo bi manje crne hronike. A ja na srecu sa njima nemam nista. Ali na zalost iz licnog iskustva znam kako oni rade svoj posao odnosno ne rade. Kada su trebali nisu bili tu i nisu radili svoj posao.(sreca nije bas nista strasno pa nije ni bilo stete od njihovog nerada ali je mogla biti velika i to imam tako vise licnih primera) Ali dovoljno da i slepcu sve bude jasno. I mogao bih da ti nabrojim par primera ako nekoga zanima. Ali mislim da nije tema za to. Ali zato kada treba da se otmu neke pare skacu i pod kola ako treba samo da namirisu pare. Ko ajkula krv. Pa neka skacu pod voz sto se mene tice samo sto dalje od postenih gradjana koji mukom zaradjuju svoj dinar a oni samo mole boga da ih nesto kazne.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 230 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: CB 600 F

Jao ljudi al sam se ismejao pre neki dan. Prolazim kruzni tok kod Opstine i preko pesackih prelaza u pravcu blokova. Malo posle stanice saobracajni policajac. Dize onu palicu nekako stidljivo, verovatno se jos premislja dal da me zaustavi. U jednom momentu se odluci pa pocne da mase palicom ka meni (nije izletao pred motor) Ja dodam gas i prolazim pored njega (cisto iz zezaja, potpuno sam regularan)a kad je video da necu da stanem on dize i drugu ruku u vazduh, kao proteze se :lol: valjda mu bilo glupo. Posle je krenuo ka kolegi, valjda da mu se zali, ili da upise tablice :staa2: videcemo.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

jedan post, ne znam da li na ovom ili nekom drugom forumu je sve objasnio koncizno i pogodio u srz

 

ide prica kako pre ulaza u jedno naselje u srbiji (nemam pojma koje) ima dugacak nenaseljeni pravac gde dosta vozaca vozi brzo i onda kad udje u naselje smanji brzinu, ali smanji na 80-90, umesto na 50

 

i u tom naselju jedna zena srece jednu patrolu koja je posla na taj pravac da puca te sto voze brzo i kaze im

a zasto ne stanete ovde, i ovde voze brzo, a ima puno dece koja istrcava na ulicu?

 

na to dobija odgovor: "ma ne vredi, blicaju im ovde"

 

:lud:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

ljudi moji pa mi još imamo sreće koliko smo veliki što se još uvek možemo "dogovoriti" sa policajcem jer bi najverovatnije u nemačkoj dobili još jednu prijavu sem brze vožnje npr i prijavu za davanje mita :takoje: mislite o tome :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd-MK Crna Reka
  • Motocikl: Honda xl 1000 V varadero BMW k1200lt

da, ali nemacki policajac nije tu SAMO da te ulovi i kazni za nesto

 

bas me interesuje za sta jos drugo sluzi taj nemacki policajac :stabre:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: pesaka u ful opremi (ode TDM)

ladno iskacu kao zecevi, beze im motoristi pa je to jedini nacin da ih zaustave. A bas sam juce cuo na tv da je Krusevac jedan od gradova sa najvise narkomana u zemlji.

 

hahahahha....mislis panduri narkomani...pa pod flaskom iskacu pred bajk....svetlo ih privlaci ...kao bube......moguce....u srbiji sve mozes da vidis.....:care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

da, ali nemacki policajac nije tu SAMO da te ulovi i kazni za nesto

 

bas me interesuje za sta jos drugo sluzi taj nemacki policajac :stabre:

 

Evo ja cu ti reci sta sve rade policajci preko. U putopisu sam pisao da sam skoro bio u IT i evo sta rade. Bilo nas je 6 i kada smo se malo zagubili u nekom malom gradicu nadomak Rima posto je pola grada bilo zatvoreno zbog nekog festivala, nismo mogli da nadjemo neki put uz more koji smo hteli i moj kum i ja stanemo pored pandurskih kola i pitamo sta i kako. Pandurka krece da nam objasnjava na slabom engleskom i u trenutku shvati da to nece ici bas lako i seda u kola i kaze da je pratimo. I na nase odusevljenje pali rotaciju i ladno nas vodi nekih 10min kroz ceo grad i izvodi na pravi put.

 

E to rade policajci. A ovaj nas olos da je video 6 stranaca bi vec video 100e u svom dzepu! E to je razlika.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Samo da kažem da nije baš tako... Vrlo svež primer od pre otprilike mesec dana - krenuli drugar i ja na moto-skup u Paraćin da isporučimo moj bivši skuter novom vlasniku (plus nam je obećano pečenje :D)... Išli smo starim putem i u Jagodini se ispostavi da je centar zatvoren (valjda uveče to bude pešačka zona). Elem, da ne bi lutali okolo-naokolo po mraku, zaustavimo patrolu policije i pitamo kako da izađemo ka Ćupriji. A oni isto tako - "hajte vi momci za nama da ne lutate - dok vam objasnimo već ćemo stići...". I oni lepo napred, mi za njima i problem rešen... :) Ne treba generalizovati...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja