Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem-menjam BMW

Recommended Posts

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

BMW 320d restyling , 150PS ,common rail ,kraj 2001 godine,zdrav,prav,neudaran,izuzetno sacuvan,dig.klima,4 podizaca,naslon za ruku,kozni volan....auto je licno moj i ne bih ga prodavao,al su me uvatile bubice i planiram BMW F800GS....pa bi mogla i neka zamena...

Na satu pise nepunih 140000 km...po opstem stanju deluje da je tacno...al to ne mogu da garantujem

Utegnut,tih,ne dimi,ne skripi,diskovi,amorti,kugle,spone....sve tip-top...naglasavam da nije auto iz regularnih oglasa gde su svi u extra stanju,bez ulaganja...pa kad se auto vidi...a ono zlo i naopako....vec je stanje ovog auta stvarno tako...063/609-325 Ernest,Zrenjanin...e,da,cena je 7350eur i reg. je do decembra 2011.

Evo par slikica:

 

4HlP4_24881723430162658484410.jpg

Cj0kP_25104023430171658483510.jpg

REpIw_25131323430168991817110.jpg

Pq417_25298423430150325152310.jpg

6xpRf_25372223430155658485110.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

nije da se palim,al nije ni da nije....bolje neki jeftiniji pa ukrkati jos 1000-1500 ,nego sesti vozati se ko covek...uvek ista prica,nema veze da li je u pitanju auto ili motor....a,ako nekog interesuje,cujemo se,pa razgovaramo....no hard feelings

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR 7 S

Ali druže auto je prešao sigurno oko 200 000, tu će uvek imati ulaganja mimo propisanih pravila održavanja... Veruj mi, ljudi to ne gledaju koliko si ti uložio u auto... A i neće da veruju kada ima brda malverzacija sa kolima... Ja sam sada prodao auto (Lancia Lybra) u koji sam isto puno uložio ali eto morao sam da prodam za manje pare od ostalih po oglasima sto su iz uvoza kojima sve moguće mrda, klima se, škripi itd. Tako da najbolja varijanta ti je da prodaš nekom prijatelju koji će znati o čemu se radi i ceniti to što si ti ulagao u njega... Još jednom, baš je lep auto iako nisam neki ljubitelj bmw-a....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

iako nisam neki ljubitelj bmw-a....

 

Što onda bez potrebe mlatiš gluposti čoveku po oglasu? :lud: Ako nisi ljubitelj, kako znaš koja je realna cena za ovaj auto?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW F650GS twin (800)

Ja sam dugo vozio BMW E36,i Ernesta znam sa BMW foruma,tako da ko uzme ovaj auto neće se pokajati.Ja da imam para i da nisam kupio auto-bez razmišljanja bi ga uzeo.Srećno sa prodajom. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Fala drugar :) ...noviji Varadero....ili,da pojednostavimo....ako ima neko zainteresovan..moze i svasta nesto...pa mozda na kraju i dodje do ostvarenja cilja.... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

iako nisam neki ljubitelj bmw-a....

 

Što onda bez potrebe mlatiš gluposti čoveku po oglasu? :lud: Ako nisi ljubitelj, kako znaš koja je realna cena za ovaj auto?

 

Ja sam ljubitelj BMW.....Ovaj sasvim korektno izgleda na slici ali... cena je previsoka za 2001god. 2003god uvoz iz Holandije sam imao za 5800 na ime kupca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

Ja sam prvi bmw kupio iz uvoza,isto tako za male pare u "satro" extra stanju...I NIKAD vise! I nikom ne preporucujem,na kraju sam ulozio u njega oko 2000e i brdooo,brdoo zivaca! ako je ovaj auto u stvarno dobrom stanju,onda vredi 7 soma! Nema dalje price :) A da nepominjem kako ide ove benke :moto3:

 

Pozz brate,i srecno sa prodajom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

auto se pogleda,pregleda...provoza....i onda se prica dalje....sve je skupo kad se kupuje...al,ne vredi o tome raspravljati....auto je i dalje na prodaju ili neka zamena i to je to....i dalje je PERFEKTAN...za razliku od mnogih...ali mozda je nekome ipak draze da kupi za 5500-6000...pa da registruje i da utuce jos 1500-2000 ,nego da sedne i da ne razmislja...ko kako voli.... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

nikome ne treba sečen , farban , lupan , truo...udaran,gitovan....dimi,troši ulje,treba da se radi turbina,trap,enterijer....ćelave gume...polupana stakla bmw 320d...?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja