Jump to content

Moto Zajednica

Beverli 300 i.e.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Pozdrav ljudi,pisem u drugarevo ime pa ako mozete da pomognete bio bih vam zahvalan

 

Dobar drugar je kupio potpuno nov Beverli 300 ie(prvi dvotockas ikada) i za mesec dana usao u srz i sve cari voznje dvotockasa tj.odvaljuje ga od zivota i izvlaci sve sto ovaj "Sminker" moze da pruzi. E ne lezi vraze sada hoce da popravi performanse agregata ako to moze kako da se uradi pa izmedju ostalog i mene zamolio da postavim temu pa da napise ko sta ima!

Ubedjujem ga da je to suludo jer skuter je prakticno nov,pod garancijom i da svaka prepravka i intervencija van ovlascenog servisa povlaci gubitak garancije ali nesalomiv je!

 

Dakle: adrese,telefoni,predlozi,linkovi za auspuhe (Akrap,Leo Vince...) za protocne filtere,za rolnice...neka postavi ko sta ima!

Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6887 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Za mesec ga nije ovladao sigurno. Verovatno ima neki lazan osecaj sigurnosti. Preporucujem pre svega da ''spusti loptu'' da ne bi fasovao asfalt.

 

Sto se tice popularnog ''tjuninga'' ne moze nista da se uradi i sve je to bacanje para, sudeci po tvom postu drugar ti vozi pogresnu masinu.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Ali hajde mu ti objasni!!!

 

Kada je kupovao ja ga lepo ubedjivao da kupi motocikl pa korak po korak a on jok,sada je skuter tu,nazad nema pa ajde da ga "nasviramo" malo ako moze.

 

Hteo da naruci Akrapa bas za Beverli (450evra) :zbunjen::staa::neznam: Jedva sam ga ubedio da odustane!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducati Power, 813 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure S :)

Za mesec ga nije ovladao sigurno. Verovatno ima neki lazan osecaj sigurnosti. Preporucujem pre svega da ''spusti loptu'' da ne bi fasovao asfalt.

 

Slazem se, neka se ne zalece!

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motordzija opste prakse, 700 postova
  • Lokacija: Novi zaSad
  • Motocikl: Tomos, Sprint (Jonway) Explorer 150, Yamaha TDM 850

Neverovatno koliko je usadjeno u narod da svi popravljaju kao mali bata ocevoga sata. Masinu koja je projektovana, osmisljena da traje bez komplikacija, samo mozete razdesiti i skratiti zivotni vek. U fabrici su sve sklopili kompjuterizovane masine, roboti i najsposobniji radnici, prosle su najrigoroznije kontrole, a onda to treba da brlja neki traljavac. Tim pre sto postoji cela armija nazovi majstora koji bi izmislili kvar ili poboljsanje, samo da bi nesto naplatili. Ako nekom nedostaje snage ili troskova, bolje neka kupi lepo jaci motor. Pjadjo Beverli nije Tomos APN4.

Druga je stvar ako nesto od delova dotraje, ili se osteti. Onda su prepravke i opravdane. Postoji bliska tema o Apriliji Atlantik, i popravci bisera posle udesa.

marshall se izvinjava za suprostavljeno misljenje, ono je licno, ne postoji namera povrede bilo koga.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Ako ima novca za bacanje, neka pazari Gp800 ili T-maxa, ne postoji prepravka koja ce performanse pomenutog Beverlija dovesti na nivo ovih masina, a ovako fino fabricki dobije najbolju sportsku voznju koji skuteri mogu da pruze.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6887 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Akrap 500 eura sa ugradnjom, dobitak mozda bolji odziv na gas, JCosta od 250 eur za linearnije ubrzanje, Malossijev 300cc alu kit sa 4V glavom i ugradnjom nekih 500 eurica plus propratne stvari i sta izvuces? Prodas to i odes kupis Z750 i boli te...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5818 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Otprilike su koleZe već dosta toga pametno napisale pa da se ne ponavljam...Drugar ti mora biti svestan da uz mnogo potrošenih novaca za karabudž Beverly-ja neće dobiti više od 10 - 15 km krajnje brzine (i to pod VEEELIKIM znakom pitanja). Dobiće bolja međuubrzanja sa povećanom potrošnjom za skoro trećinu a skratiće vek agregata podosta. Pošto će vrlo brzo da se zadovolji sa tim performansama (ako se pre toga ne zakuca negde - ne daj Bože) poželeće da proda Beverly-ja. Tu će naići na problem jer budženi gradski skuter niko neće hteti da kupi i prodaće ga ispod svih mogućih realnih cena ne računajući iznos koji je potrošio za tjuning.

 

Ubedi ti njega neka te pare potroši na obilazak lepih destinacija sa tim lepim motorom. Neka stiče kulturu vožnje motora i iskustvo a biće vremena i za ozbiljnije mašine. :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducati Power, 813 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure S :)

Ubedi ti njega neka te pare potroši na obilazak lepih destinacija sa tim lepim motorom. Neka stiče kulturu vožnje motora i iskustvo a biće vremena i za ozbiljnije mašine. :zdravo:

 

No other comment needed!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1119 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure

Ako nekoga zanima kako izgleda novi Beverly sa LeoVinci evo jednog primerka,cena auspuha je 250 eura,zvuk je dobar a motor ostriji na visim obrtajima.

post-8420-0-86964200-1312496138_thumb.jpg

post-8420-0-11923900-1312496148_thumb.jpg

post-8420-0-17274700-1312496157_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Ako nekoga zanima kako izgleda novi Beverly sa LeoVinci evo jednog primerka,cena auspuha je 250 eura,zvuk je dobar a motor ostriji na visim obrtajima.

Napokon neko ko je odgovorio na temu! Molim te kazi mi gde moze da se kupi/naruci Leo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5818 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Pozdrav ljudi,pisem u drugarevo ime pa ako mozete da pomognete bio bih vam zahvalan

 

Dobar drugar je kupio potpuno nov Beverli 300 ie(prvi dvotockas ikada) i za mesec dana usao u srz i sve cari voznje dvotockasa tj.odvaljuje ga od zivota i izvlaci sve sto ovaj "Sminker" moze da pruzi. E ne lezi vraze sada hoce da popravi performanse agregata ako to moze kako da se uradi pa izmedju ostalog i mene zamolio da postavim temu pa da napise ko sta ima!

Ubedjujem ga da je to suludo jer skuter je prakticno nov,pod garancijom i da svaka prepravka i intervencija van ovlascenog servisa povlaci gubitak garancije ali nesalomiv je!

 

Dakle: adrese,telefoni,predlozi,linkovi za auspuhe (Akrap,Leo Vince...) za protocne filtere,za rolnice...neka postavi ko sta ima!

Hvala!

 

 

Ako nekoga zanima kako izgleda novi Beverly sa LeoVinci evo jednog primerka,cena auspuha je 250 eura,zvuk je dobar a motor ostriji na visim obrtajima.

Napokon neko ko je odgovorio na temu! Molim te kazi mi gde moze da se kupi/naruci Leo?

 

Pozdrav!

Deo BJB foruma vezan za skutere se odlikuje konstruktivnošću i korektnim odnosom članova koji postuju u njemu. Tako si i ti dobio nekoliko vrlo konstruktivnih odgovora vezanih za temu koju si postavio jer si u uvodnom postu teme napisao i da "napiše ko šta ima" i kolege su dale neka svoja zapažanja i savete koji su naravno neobavezujući...Ako si hteo samo adresar za delove u vezi tjuninga Beverly-ja, tako si trebao i postaviti temu.

 

Evo šta ja imam a ostali će se nadovezati...

 

J Costa varijatori i K&N filteri - Delta D NS 021/504-679

Mallosi prenos i auspusi - Motoghost BG 011/383-6906

Malossi delovi, možda i Polini - Steva BG 063/208-205

 

:zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Alexanto sve govore poslednje tri recenice:

Dakle: adrese,telefoni,predlozi,linkovi za auspuhe (Akrap,Leo Vince...) za protocne filtere,za rolnice...neka postavi ko sta ima!

Hvala!

 

Da sam mogao da ga ubedim da ne kupuje Beva ni vas ne bih smarao temom ovako covek hoce adrese i linkove i ja cu mu ih uz vasu pomoc sakupiti i proslediti i ispostovati ga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja