Jump to content

Moto Zajednica

MZ Kupujem - prodajem

Recommended Posts

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Odzaci

Ja bi kupio MZ TS 250, stanje mi nije bitno, voleo bi da je kompletan, i najvaznije da mogu da ga prevedem na sebe, zna li neko za nesto tako?

ima ovde kod mene jedan. vlasnika neznam za sad. mozda bi ga prodao mislim da ima papire, ovako izgleda..  :) :)

 

e tako nesto, to bi mi odgovaralo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Ram sa papirima od ,etz,ts isl kupujem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4131 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

imam ja od etz 250 ram nije lupan. ima papire... skinuta viljuska prenja znaci samo ram... 100e. papiri na ime.... uredni vodi se na meni...  :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

to je onaj,znam...ok,primio k znanju,inace o cenama ovde ne zelim da pricam,samo pp ili uzivo  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4131 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

ok.... moze neka mala korekcija cene...  ;D ;D a da nije vise moj samo se vodi na meni.. kupio ga je jedan covek iz kg. za 100e.(taman tad sam registrovao mz-a) :D :D i stoji mu, uzeo je tockove i sad radi nekog endura od ts-a a ram od etz stoji. ::) ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

ok.... moze neka mala korekcija cene...  ;D ;D a da nije vise moj samo se vodi na meni.. kupio ga je jedan covek iz kg. za 100e.(taman tad sam registrovao mz-a) :D :D i stoji mu, uzeo je tockove i sad radi nekog endura od ts-a a ram od etz stoji. ::) ::)

Ko li je taj covek  ::) ::) ;D

Siguirno voli "tri tocka"  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Zanimljivo,i ja radim enduro/cross/supermoto opciju,imam ja sve delove koji su mi potrebni da to uklepam,pa i ram,al jos jedan nije na odmet.

Inace vise mi leze chopper ili neke custom opcije jer to volim pa ....videcemo,postavicu slike kad dodje vreme za to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Picasoo, daj umanji malo tu fotku u potpisu. Srednji prst mi je stalno pred ocima, malo mi je ne prijatno... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Zna li neko za neki jeftin televizor ali veliki,da je limarija bar kompletna i da ima papire  ::)  Dobicu ovih dana na poklon jednu kompletnu masinu 175 ,a bojim se da mi ne bude dosadno kad zavrsim ovaj motor  ::) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pa veliki televizor  :D  Ne znam,to razmisljam posto dobijam celu masinu,ako iskrsne nesto jeftino a kompletna limarija...  Sa tim ne zurim nigde...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

Zna li neko za neki jeftin televizor ali veliki,da je limarija bar kompletna i da ima papire  ::)   Dobicu ovih dana na poklon jednu kompletnu masinu 175 ,a bojim se da mi ne bude dosadno kad zavrsim ovaj motor  ::) 

 

 

Je l ti treba jos jedan karburator, imas sliku na prethodnim stancicama, Moze i niza cena, samo da mi ne stoji?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Uf svi nesto prodaju ili kupuju? Evo i ja bi da kupim , ako ima neko BMB al po neku nizu cenu od postojece? Jedno deset litara, ulje imam. :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Moram da vidim koliko je gorivo u Bijeljini pa da se provozam malo,auto mi je i onako na plin,na gorivo ni ne moze,nema karburator :D A rezervoar ima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja