Jump to content

Moto Zajednica

MZ Kupujem - prodajem

Recommended Posts

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Jel ti bane dao neke delove za etz 150,njemu sam ostavio skoro celu jednu masinu,samo mu nisam dao jedan deo bloka,zaboravio da ponesem tad,ne znam da li je desni ili levi,to mi stoji u podrumu,pa ako je to zavrsilo kod tebe i treba ti...

 

Ljudi da nema neko tocak zadnji za apena,ili obruc samo 18-icu. Moze i neki drugi odgovarajuci obruc,planiram jedan duzi put apenom ako bude para...  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

menjao mi je klipnjacu, reko mi je da su mi tegovi ocajni... sredio je sutra stize masina, pacu snimim kako radi, preporucio mi je da sipam 5%mesavinu....Sve u svemu zanima me koliko ima da se nadje radilica za mz etz 250 u dobrom stanju,....  ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

obrisano

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

nova je 100e,sa sve klipnjacom komplet madjarska ili indijska...a ima i neke srednjeg kvaliteta uglavnom stizu iz dojcelanda 130 e,i neke od 200... :)

od 175tice nepasu tegovi,,,,cak ni klipnjaca..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

nova je 100e,sa sve klipnjacom komplet madjarska ili indijska...a ima i neke srednjeg kvaliteta uglavnom stizu iz dojcelanda 130 e,i neke od 200... :)

od 175tice nepasu tegovi,,,,cak ni klipnjaca..

ovo mi je pomoglo puno,,,,

 

nova je 100e,sa sve klipnjacom komplet madjarska ili indijska...a ima i neke srednjeg kvaliteta uglavnom stizu iz dojcelanda 130 e,i neke od 200... :)

od 175tice nepasu tegovi,,,,cak ni klipnjaca..

ima kod mene ovde blizu jedan bi mi uzeo 150e za polovnu radilicu, hvala u svakom slucaju, to cu najverovatnije na jesen da menjam pa me cisto intresovalo kako se krecu cene...  :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Dragi ljubitelji istocnonemacke tehnike posto nisam uspeo da nadjem zainteresovanog za celu makinu a leto dolazi,registracija takodje i sve sto to prati moram ga prodati u delove pa kome sta treba... Napominjem da je klip u makini nov zajedno sa karikama,cilindar/glava je sa ts 250 u ekstra stanju,radilica kao nova,menjac funkcionise savrseno,nov akumulator,nove gume,tockovi nisu krivi itd

PRODAO... Uzeo ga covek koji je 70-ih vozio trke pa hoce da ga prilagodi toj nameni,za trke oldtajmera,drago mi je sto ce opet da zivi i sto nije zavrsio u delovima. Zao mi je sto ja nisam imao vremena da ga dovedem u stanje kakvo zasluzuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Ima dva komada MZ TS 250 u jednom selu kod Svilajnca-jedan sa papirima drugi u delovima ako nekog interesuje da svratim i da poslikam, ako nema interesenata da se ne zezam po selima badava!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Sumi bio je na moto berzi jedan ETZ 250 za cini mi se 200 eura kompletan bez papira,daje taj to bez papira i jeftinije,samo da mu je radilica OK.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

zvao sam ga pre i nista nije mi se javljao pa sam odustao od toga.... masina mi je sredjena... samo me brine kolko ce mi potrajati radilica tj tegovi posto kod mene nesto bezveze radjeno pre negoo sto je dosao kod mene u vlasnistvo....  Kod mene je donja pesnica klipnjace 43,009mm :P po podacima sa neta nasao sam da samo odgovara kipnjaci od mz 301. ... a dabi to pasovalo na ovu moju radilicu sredjena ja bolcna...(obradjena na dve mere u tegovima je manja a na bolcni gde stoji klipnjaca je veca mera) zato mi se culo onoliko lupanje iz masine... drugiu radilicu cu da kupim na jesen, mozda  i pre cisto sigurnosti...

 

@kataran  daj mi broj na pp. zanima me nesto mozda kupim mz-a popola sa jednim drugarom... za delove...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Ljudi, odlucio sam da prodam svog MZ Etz 251 pa ako je neko zainteresovan... Motor je u odlicnom stanju, sto se moze videti iz prilozenih slika. Hteo bih da ga prodam sto pre pa da pazarim novi motor, zato sam smanjio cenu. Inace, mislim da vredi mnogo vise. Motor je kod mene 3 godine, u toku sezone ga vozim svaki dan (barem do posla i nazad) bez ikakvih problema. Evo nekih informacija:

 

Godiste: 1990 g.

Kilometraza: 15700 km

registrovan: do maja 2010 g.

cena: 550 e

lokacija: Beograd

 

moj broj telefona: 062/330 528 (Igor)

 

Pozdrav svim ljubiteljima MZ-a

post-10110-12879068647484_thumb.jpg

post-10110-12879068648064_thumb.jpg

post-10110-1287906864853_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 381 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Suzuki GS500E

Ja se mog ljubimca ne bih odrekao za cenu jedne bolje kacige ili jakne ali stvarnost je takva.

Motorić je stvarno lep,srećno sa prodajom !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Ima dva komada MZ TS 250 u jednom selu kod Svilajnca-jedan sa papirima drugi u delovima ako nekog interesuje da svratim i da poslikam, ako nema interesenata da se ne zezam po selima badava!?

Bio juce da pogledam ovo:

 

-U pitanju je TS 150 ne zna se koje godiste(mada bi ja rekao da je stariji od 1979-te)

-Cilindar skinut i ko zna gde je

-Sediste pojele kokoske

-Rezervoar nema cep tako da ga "pune" kokoske

-Polomljena rucka kocnice

-Polupana stakla na obrtaljki i cajgeru

-Guma nema, ostale samo froncle

-Polomljen deo na zadnjem blatobranu gde se srafi zadnji amortizer

-Nema instalaciju (odnosno stoji originalna,ali od kablova nema nista-istruleli)

-Jos jedna masina od TS 150-navodno ispravna

-Papira nema...!

-Sve to cica daje za 200 evra...

 

Ne zelim da iznosim svoje misljenje, ali za ovo "groblje" nisam imao volju ni da vadim fotoaparat iz ranca kako bih ga slikao...

Ako nekog (ipak) zanima mogu ga odvesti, selo nije daleko od Svilajnca!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja