Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Po uputstvu sipas 1l. Toliko i ja sipam. Posle skinem sa centralnog stendera, upaim motor da malo razbaca, ugasim, sacekam da se spusti i proverim prozorce. Svaki put mi bude oko maximalnog, ne bude vise... Vazno je da kad se provozas, onda na vruce menjas ulje jer je redje pa iscuri sve. Sacekas da iscuri maximalno, pa onda sipas...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Jel smeju da se cuju prednje vile? Skontao sam da kad zakocim, tj. u mestu sam probavao da kad upadnu prednje vile, cuju se amortizeri. Pre to nisam imao cini mi se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

A sta moze biti u slucaju da nesto ne valja? Gledao sam izbliza, nigde ulje nije curelo. Ovo jeste pod naglom promenom, nego nije se pre tako culo pa zato pitam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Bosna i Hercegovina, Zenica

Pozdrav :D

Nikad nisam vozio bilo kakav motor, mislim da nisam cak ni sjeo na jedan a uspio sam vec da cvrsto odlucim da poduzmem nesto kako bi to promjenio  kao i to da keeway speed 150 bude moj prvi motor.

Svjestan sam da ce tu da bude i padova i nevjestog upravljanja istim pa mislim da bi mi svakako bolji izbor bio polovan(3500 predenih km)

Cak i pronasao sam jedan pa jel' moze par komentara...prvenstveno na cijenu ovog primjerka http://www.pik.ba/artikal/546621/motor-keeway-speed-149ccm/

 

I da...procitao sam ovu temu, cak dva puta i shvatio da manje-vise samo duhoviti ljudi kupuju iste :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

pozdrav speed-eri! ja sam ponosni vlasnik vec pune 3 godine i moj ridjan jos nigde nije zastao ;D...motoric je ok,gume su losija strana kod njega ali pazljivijom voznjom i na to se navikne...e sta bi ja hteo promeniti na mom motoricu-CAJGERE ovi mi se ne svidjaju nikako(kao da su ih deca na pravila na OTO-u na temu kucica za ptice :D) zanima me dali neko zna sta bi namesto postojecih moglo da se stavi? gledao sam neke slicne masine sa lepsim cajgerima,i svidjaju mi se oni sa TVS-APACH-a...sad dali to moze da se napakuje na Speed-a neznam,zagledao sam i cini mi se daje to sve dosta slicno mada nebih da to nabavim pa se ispalim,ako neko ima iskustva neka napise...HVALA ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Jeste imali mozda isti problem da se motor gusi i da polako staje iako dajem gas. Desi mi se to kad naglo zakocim, stanem i iz cetvrte prebacim u drugu i polako se gusi, sve dok ne stanem pa ponovo krenem iz prve lepo i onda dobro vuce ne gusi se. Retko mi se to desi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Nisam to imao... Proveri svecice, filter vazduha, smesu u karburatoru.... Zvuci mi ko da kad vozis brzo, pa krenes da usporavas, pa gorivo nastavlja da tece pa se gusi...mozda plovak na karburatoru...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Citam sad ovaj opis i tebi trosi 2-2.5 litre. Aj ozbiljno, svi vi kojima vam trosi toliko, recite na koju foru. Ja ga ispod 2.7 spustio nisam. Jel vam takva smesa da imate jako malo goriva i puno vazduha ili sta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Meni je dok sam ga vozio  trošio 2,7 lit gde dnevno imam najmanje 40 semafora a imam izuzetno tešku ruku+ sam ga vozio autoputem često maksimalnom brzinom .

Na otvorenom je trošio (takodje sa teškom rukom na gasu )neverovatnih 2,3 litre.

Tako da to je realna potošnja za vožnju po lokalu+ ako vozi kao baba  ;D  bez semafora eto magičnih 2,nešto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: speed 125

Malo sam ažurirao podatke o potrošnji, zbog nepotrebne sekiracije!

Nisam precizno merio potrošnju, ali tvrdim da je negde oko 2.5 litra.

Manje troši nego moj bivši Keeway Hurricane 50ccm.

Sve u svemu: Ni težeg motocikla, ni manje potrošnje!

Pisaću i kako vozim.

 

http://www.strelica.net/index.php?nav=autopark/nav.html&pg=autopark/speed125/index.html

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

moto zurka na kosovu jagodina-k.mitr-jag, voznja jag-bg, autoputem (pun gas od rampe do rampe) i preko mladenovca-topole, jagodina - sr.jezero autoput(pun gas) i preko svilajnca, ovde nigde se ne isplati voziti baba voznju, a opet mi nije presao 2.2-2.3 L , sipam za 500 din - 200 km, 1.000 din - 400 km, i imam jos ali za svaki slucaj po ovome se orijentisem... kako mi trosi ovoliko, ne znam? nisam zavrcao da manje trosi, samim tim bi losije isao sto bi bilo uzas.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Dobro, tvoj je 150, pa je motor rastereceniji nego kad ja na 125 zavrnem gas. Ali kod 125 mi nije jasna tolika potrosnja. Mozda ne znam da vozim  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Nije drruže potrošnja ti je ok pa i meni je trošio toliko arazlika od 25ccm je nebitna po meni za potrošnju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

A može da bude da motor ne pokazuje realni broj predjenih kilometara nego manje oće kinezi to i eto veće potrošnje za nijansu od drugih

tako drugaru kvinki počeo da troši odjednom preko 4 lit kad ono medjutim kilometar sat pokazuje 20-30% manje kilometra od realno predjenih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Pa ne znam....ni sam o tome razmisljao, mozda je to. Nisam dirao karb. Preko nekog vremena sam malo smanjio smesu jer je malo vise crna svecica bila, pa cu videti dal se ista smanjilo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja