Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

ja sam ovaj moj gore sa slike sa novim gumama i nekid drugim auspuhom platio 600e ali nije registrovan.... jel zna neko koliko ispadne registracija sa prenosom vlasnistva...Treba ti10-ak hiljada za prenos i registraciju,pod uslovom da ti teblice ostaju iste,ukoliko se menjaju...jbg jos skuplje...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Bosna i Hercegovina, Zenica

Pozdravljeni mi budite...Moze li se speed ubaciti u pasata karavan kada se obori zadnje sjediste?? : D

Nasao sam jedan prilicno povoljno a malo je presao, jedini je problem sto je nekih 150km od mene al' skroz mi je bezveze da dajem jod 50eura za prevoz :D :D Jbg nisam nikad sjeo na skuter pa se ne usudjujem na njemu vratiti se do kuce 8-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Pozdravljeni mi budite...Moze li se speed ubaciti u pasata karavan kada se obori zadnje sjediste?? : D

Nasao sam jedan prilicno povoljno a malo je presao, jedini je problem sto je nekih 150km od mene al' skroz mi je bezveze da dajem jod 50eura za prevoz :D :D Jbg nisam nikad sjeo na skuter pa se ne usudjujem na njemu vratiti se do kuce 8-)

 

Ja kad sam ga kupovao sa uspeo u astru karavan da ubacim tako da ne bi trebalo da bude problema jedino ćeš morati prednji točak i retrovizore da skineš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Bosna i Hercegovina, Zenica

Hvala na odgovorima 

I ima da ga kupim pa makar sad snijeg po ovoj sugavoj bosni pao a ja ga samo po sobi vozao  ;D

Nije problem skidanje tocka i retrovizora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki z1000sx

tako je matoriiiii ja sam ga kupio pre 10 dana i ne silazim sa njega makar mi ruke ostale zaledjene na njemu :) a sto se tice guma.... neke brazilske su ma M a broj od servisa nisam nasao samo znam da je ulica milana rakica a sad sam mali u skripcu sa vremenom zbog faxa pa cim ugrabim vremena idem licno tamo da ih pitam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Juce sam nastelovao ventile, posle cca 4000km nisu nesto puno upali. Moglo je jos lepo da se vozi, ali sad dosta bolje vuce. Priblizno sam ih na 0.5 nastelovao. Danas mi stigla guma iz BG-a- Metzeler m22 3.25. Mozete da izguglate da vidite saru. Sad sam namestio tocak, probao i dosta bolje skrece. Drugaciji je feeling skroz jer je obla guma i dosta meksa. Kenda je imala poderotine i stalno mi se busila unutrasnja zbog toga i nije vise za koriscenje. Guma je uzeta u GPAUTOSHOPU (imaju sajt ali nemaju moto ponudu tamo)- cena 5300.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway speed 150-2007,Kawasaki GPZ 500S-1996

Zdravo, cena gume  je vise nego povoljna za taj kvalitet.Vredi je pazariti, a jel imaju i prednju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki z1000sx

e pa ja imam te gume :) ne znam kakve su fabricke jer sam ih kupio sa ovim ali meni su skorz OK i koliko sam primetio ne prokilzavaju kao sto ste opisivali one fabricke....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

koliko kosta zadnja fabricka guma (spoljne), trebao bih da menjam uskoro pa da se na vreme snabdem,

ili ako je neko kupio tu od 5.000 din u proslim postovima nek kaze iskustva

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Ja sam danas presao desetak km i pozitivno misljenje imam. Mnoooogo lakse skrene, e sad nije bilo kise da je tad isprobam. Nemoj uzimati novu fabricku (kendu), ne isplati se... Nek ti Xnikolax kaze utiske o metzeleru...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki z1000sx

kao sto rekoh ja sam ti dobio uz motor i nemam iskustva sa tom fabrickom ali ova metzeler je skor OK vozio sam po kisi i uopste nije prokilzavala iako sam malo grublji bio sa kocnicom (jbg ucim se jos)... lepo se ponasa motor i uopste nisam imao problema preko pesackih prelaza i tome slicno (naravno po suvom)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Ja juce otisao malo da divljam gradom (koliko god je to moguce sa nasim motorom  ;D ) I ima jedna dugacka krivina pod 90 stepeni u koju pre nisam mogao da udjem brze od 70 km/h, a juce sam je prosao sa 80+ km/h jer moze se vise oboriti motor (bez straha), a pre toga sam uvek siroko izlazio i par puta falilo da overim bankinu. Tako da ako imate kinte, menjajte gume. Ja sad jedva cekam da skupim neke pare pa da uzmem prednju novu pa da onda glumim moto gp  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Danas sam istu krivinu sa 90 km/h :D Moram gumu da isprobam. Ovu kacigu sam vec od pada overio, a taj dan kad sam pao, overio sam nove, nenosene rukavice koje tek stigle iz luisa :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja