Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki GT550

Recommended Posts

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Ček bre, prodao si ga u martu i uzeo ponovo? :D

 

Radio sam u Immo centru poslednje dve nedelje i svaki dan sam ga viđao, nije bio pomeran uopšte, kakva je priča? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
  • Lokacija: Paracin

Prodao drugaru, drugar pao i polomio nogu, posle toga stajao znas i sam, a ja svratio da vidim i njega i drugara rekoh ako resi da ga prodaje prvo da javi meni pa posle da pusti oglas, covek resio da proda posto ne moze dugo da vozi a izgleda malo se i uplasio i tako...

Sad ga malo treba srediti mada sam ga bez problema dovezao kuci. Ptice su mu unakazile rezervoar toliko da treba da se farba (malo je i procurio pa sam ga juce krpio tecnim metalom), ostecen je malo desni dekli i poklopac platina polomljen, retrovizor oguljen, sve u svemu nije strasno sredicu kad bude para i tako... To ti je prica ukratko...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Sve to može da se sredi, ništa gadno :) Samo mi reci za one satiće, je l' rade, sve ok? Manje nisam video u životu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
  • Lokacija: Paracin

Sve to može da se sredi, ništa gadno :) Samo mi reci za one satiće, je l' rade, sve ok? Manje nisam video u životu :)

 

Rade, ima ih u Luisu mada su mislim u poslednjem katalogu bili samo sa belom pozadinom i sada su jeftiniji, mislim da se oko 160 sada

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
  • Lokacija: Paracin

Ova tema ce uci u anale BjB-a...))

Opet oglasavam prodaju motora, ne vredi koliko god se trudio da ga zadrzim opet negde skripi i motor se ispostavi kao visak... na zalost...

Jedina razlika je sada sto je registrovan i zamenjeno ulje i filter i sto je lose ofarban u ssm varijanti...)))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
  • Lokacija: Paracin

Ne znam dal sam pomenuo da su platine zamenjene elektronskim paljenjem pa da pomenem. Inace pored ulja i filtera nov je i akumulator a uskoro mozda zamenim i svecice tako da ostaje samo vakumiranje karburatora a mozda uradim i to ali planiram da probam da napravim vakumetar (letva, creva, ulje) pa da pokusam sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
  • Lokacija: Paracin

Inace ima 34kw posto vidim da to ljudi pitaju dal zbog kategorije ili registracije ne znam.

Moze i zamena za skuter do te cene ali samo realne zamene, ja jes' da ne poznajem skutere ali raspitacu se koliko vredi... Znaci moze skuter za brata, manji auto za zenu ili auto vece kubikaze za oca... a gde sam tu ja...)))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Joooj, ako dobijem na lotou i uzmognem neki vičak para, lišiću te motora samo da ostanem zabeležen u analima kao onaj koji je rešio rebus najduže prodaje na forumu. Evo obećavam, i sutra kupujem prvi tiket!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
  • Lokacija: Paracin

Joooj, ako dobijem na lotou i uzmognem neki vičak para, lišiću te motora samo da ostanem zabeležen u analima kao onaj koji je rešio rebus najduže prodaje na forumu. Evo obećavam, i sutra kupujem prvi tiket!

Ako dobijes na lotou i uzmognes neki visak para? Pa koliko tebi to treba kada ni loto ne moze da te pokrpi...? :zbunjen::moto3: . Ja ne zelim da se lisim motora da bi nekome smestio, jednostavno motor je trenutno "visak" dok se ne sklope drugi zivotni uslovi a ja da sam hteo da se lisim motora ne bi ga uzimao nazad (nisam imao nikakvu moralnu niti kakvu drugu obavezu da ga uzmem nazad) kada sam ga vec prodao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Joooj, ako dobijem na lotou i uzmognem neki vičak para, lišiću te motora samo da ostanem zabeležen u analima kao onaj koji je rešio rebus najduže prodaje na forumu. Evo obećavam, i sutra kupujem prvi tiket!

Ako dobijes na lotou i uzmognes neki visak para? Pa koliko tebi to treba kada ni loto ne moze da te pokrpi...? :zbunjen::moto3: . Ja ne zelim da se lisim motora da bi nekome smestio, jednostavno motor je trenutno "visak" dok se ne sklope drugi zivotni uslovi a ja da sam hteo da se lisim motora ne bi ga uzimao nazad (nisam imao nikakvu moralnu niti kakvu drugu obavezu da ga uzmem nazad) kada sam ga vec prodao...

 

Видиш, вишак је релативна ствар. Прво, намера ми је да прикупим за један солидан ТА, а при том већ имам једну венчаницу код себе (моја јамаха из 1983). А твој мотор ми се свиђа, но да би га узео неопходан ми је заиста вишак пара - не толико да га купим, већ да га и региструјем (уз остала возила) и добро одржавам. Волео бих да имам још један прави гвоздени мотор с почетка 80-их, и зато ми треба вишак пара (кад се намире кућа, деца, жена, обданишт, рекреативне итд). И теби би годио мали виишак у буџету, тад претпостављам не би ни продавао овај мотор. Значи, покрпила би ме и шестица из последњег кола лотоа (око 400.000 дииара), одакле би се створио ненадани вишак за GT550.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
  • Lokacija: Paracin

Dobra ideja, mogao bi i ja da se oprobam u igrama na srecu pa da ga zadrzim. Mada nece mi zivot promeniti tih 600e ali treba registrovati, servisirati, pa dodju gume itd a za to se sve teze izdvaja i eto. Bolje i nekome da ga dam da mi daje kad koliko ima nego da stoji i propada, bas da ga poklonim ne mogu, a i necu jer mozda dodju bolja vremena pa neka stoji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Drug član, 1652 postova
  • Lokacija: Paracin

Ajde da zacinim ponudu, u naredna nekoliko dana uz motor poklon nov BlackBerry 8820. E to vazi u naredna nekoliko dana jer ako pocnem da ga koristim vise nece da bude nov...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
  • Lokacija: Paracin

Kućište

Dimenzije : 114 x 66 x 14 mm

Težina : 134 grama

Oblik : monoblok,

Antena : interna

Tastatura : qwerty,

Procesor

Procesor : 32-bit Intel XScale PXA272

Takt : 312 MHz

Baterija

Vrsta : Li-Ion

Kapacitet : 1400 mAh

Ostalo

Ostalo : vibracija,

Ekran

Glavni

Broj boja : (16-bit) 65.536 boja

Rezolucija : 320x240 piksela

Zvuk

Reprodukcija

Format melodija : mp3,

Ostalo : spikerfon,

Memorija

Interna

Kapacitet : 64 MB

Eksterna

Podržani formati : microSD (Trans Flash),

Softver

Operativni

sistem

Vrsta : BlackBerry OS

Java

Profil : MIDP 1.0

Funkcije

Osnovne : kalkulator, kalendar, alarm,

Napredne : pozivanje glasom,

Komunikacija

Lokal

Kablom na : USB port,

Bežično : bluetooth,

Udaljeno

Prenos podataka : GSM (9,6 Kb/s), GPRS (115 Kb/s), EDGE (236 Kb/s),

WAP pretraživač : 2.0

Podržane tehnologije : SMS, EMS, MMS, WiFi, GPS,

post-2147-0-36569000-1356603492_thumb.jpg

post-2147-0-23497100-1356603497_thumb.jpg

post-2147-0-76378300-1356603502_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
  • Lokacija: Paracin

Imam nekih 75% sansi da prodam auto, e u tom slucaju bi dodao nesto malo para (okolo 1000 evra) za neki auto, tako da ako je nekome nesto od ovoga interesanto neka kaze koji auto ima da ponudi da imam u vidu jer ako prodam auto moram odmah da pazarim drugi jer bez auta ne mogu da funkcionisem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

mercedes 126 83god dizel u ok stanju motor ekstra registrovan godinu dana i tvoja doplata od 200eur za motor0zbunjen.gif0zbunjen.gif0zbunjen.gif doplata od dvesta eur moze da se saceka koliko god treba0zbunjen.gif0zbunjen.gif0zbunjen.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja