Jump to content

Moto Zajednica

Vulcan herrijer

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Croatija
  • Motocikl: silverstone vulcan herijer 125cc

Postovanje

Dali netko od vas ima link ili bilo sta o ovom motoru vulcan herrijer 125 cc pokusao sam skinut ovaj manual Chinese, Taiwanese & Korean 125 cc Motorcycles - Haynes Manual ali nigdje nema (mislim Fre) pa ako netko ima bio bih mu zahvalan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Croatija
  • Motocikl: silverstone vulcan herijer 125cc

Trazio nema nasao sam samo masinu al cijeli manual od herrijera nema osim haynesa al se mora platit lol svejedno hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Pogledaj temu o Keeway Speed-u, mislim da su u okviru teme bili i linkovi ka uputstvima. Tvoj motor je identičan speed-u. Osim agregata koji je kopija Honda CG 125 agregata, ne znam za šta drugo na tom motoru bi ti trebala uputstva? Elektroinstalacija je generička i vrlo prosta, a ostalo su ram i točkovi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Croatija
  • Motocikl: silverstone vulcan herijer 125cc

Evo moje misljenje i utisci za ovaj motocikl nakon 1500 pređenih kilometara.

Dok sam ga uzeo imao je 2500 km sve orginal i ispravno osim kratkog svijetla (trebalo zam zarulju 12v 35/35W)

Motor sminkerski,lijepo izgleda lijepi zvuk karburatora kad mu se naglo doda gas,

Pali ko mina nejde baš ko metak all 90 povuče doduse nisam ga ni rasturo posto to bas i nije motor za ganjat al mislim da mu je to sasvim dovoljno obzirom da ima dosta vibracija.U jednom danu sam presao preko 250 km sa povremenim zaustavljanjem bez ikakvih roblema motoric radi ko vurica.

Po mome mane su mu sto dosta plese prednji kraj kad se vozi bez ruku na nekih 80 km,Pri dodavanju gasa i oduzimanju malo zaplese al napinjanjem lanca se to da smanjiti

Lijepo se salta al sam primjetio da je prije paljenja ujutro trba ubaciti u brzinu stisnuti kvacilo i malo na mjestu mrdnut motor nap naz da se lamele razljepe jer onda kad se zapali i ubaci u prvu necukne i ne krci.Ovo su prvi dojmovi pa se cujemo poslije Pozdrav

 

Ovo sam slucajno nasao pa ako nekom treba

http://www.tongkomotos.com/tk/images/pdf/MOTOR-BALANCEADO-125-150-200CC-STR.pdf

Promenio član Mica007

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja