Jump to content

Moto Zajednica

R06 MotoGP 12/06/2011 British Grand Prix - Silverstone

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Plasim se samo da sezona ne bude na dalje jako dosadna. Prvi deo prvenstva Stoneru nije odgovarao (sem Katara). Sad ce po svoj prilici iz tog dela izaci sa povecom bodovnom prednoscu i tako uci u niz staza koje voli. Da ga nije Rosi oborio u drugoj trci, vec sad bi sve bilo reseno... Zao mi je sto Pedrosa pauzira - sa njim na stazi bi bilo sve jos neizvesnije - mada mislim da bi on danas pao :)

 

Uz sve ovo treba uzeti u obzir izdrzljvost i snagu Hondinih agregata koji celu sezonu mogu da rade punom snagom. Yamaha i Ducati u poslednjoj trecini prvenstva vec moraju da kalkulisu sta sa kojim motorom i sa koliko ogranicenja snage. Za sad voze punom snagom, i opet kasne.

ScreenHunter_03 Jun. 12 16.39.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1430 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Ajmo stručnjaci da vidimo šta se dešava sa Stonerom : jel žena u pitanju ?, jel Honda ? , jel to što nezna da vozi ? , :nanana: :nanana: :nanana:

Evo mišljenje jednog Rossijevca:

Stoner je grozan, Adrijana je odvratna i ima ružno ime, Stoner vara i pobeđuje jer ima turbo motor ! -reče moja sedmogodišnja ćerka :)

 

Ja verujem da će Stoner tek sada pokazati koliko potencijala ima jer se sada lakše diše.

Vrlo kvalitetan vozač sa specifičnim stilom vožnje i kontrolom motocikla što mu omogućuje da cedi poslednje stotinke iz krugova

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K4

Stonera ne volim uopste ali moram priznati da trenutno po meni ima najbolju tehniku voznje(prevashodno mislim na polozaj tela u krivinama) sto isto vazi i za Sic....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

 

Stoner je grozan, Adrijana je odvratna i ima ružno ime, Stoner vara i pobeđuje jer ima turbo motor ! -reče moja sedmogodišnja ćerka :)

 

 

 

:takoje::D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Stoner je grozan, Adrijana je odvratna i ima ružno ime, Stoner vara i pobeđuje jer ima turbo motor ! -reče moja sedmogodišnja ćerka :)

 

Sve ovo je tačno, osim da je Adriana odvratna, čak šta više... :lol:

 

Moja Yamaha propade danas :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Stoner je odvezao perfektno! Izjavio je da mu je u prvim krugovima usla voda na unutrasnju stranu vizira i da je video samo krajeve staze i nije smeo da srlja. Kada se vizir osusio pokazao je odlicnu voznju bez ijedne greske,koliko smo videli. Skidam kapu!

Edwards-u svaka cast uopste sto se usudio da vozi po ovakvom vremenu ali ne kao pozadinac,cestitam.

Retko se spominje Bautista i smatram da zasluzuje vise paznje!

 

2znxz68.png

 

 

Simoncelli-ja sam samo cekao kada ce da padne! Ocekiao sam high side ali ... Bio je na granici od prvog kruga. Trenutno je 11. i to iza Abrahana samo zahvaljujuci padovima. Da je popustio kada je najvise srljao bio bi mozda 4. u generalnom.

Lorenzo .. (kako bi Akrap ovaj sto viri cucnuo na moju Yamahu,uf)

 

95voy1.png

 

Da li neko zna sta nije bilo u redu sa Spies-om? Video sam kako klima glavom ali nastavlja dalje. Ucinolo mi se da se M1 ponasala nestabilno i cudio sam se zasto Ben nastavlja voznju umesto da ode u box. To mu se i obilo o glavi! Nadam se da je ok.

ToCrank,ima li sta pametno na official-u?

 

 

 

akbfup.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Polako ljudi ovo je opasan sport. Ne volim Stonera ali vozi odlicno, svaka cast, mada moze lako i on da zavrsi sezonu u gipsu ocas posla kao Rossi prosle godine :neznam:

Moj favorit je Spis , ima jos puno trka da se vozi. Ko je mislio da ce Lorenco i Spis pasti, ajd za Sica jos nekako, ko zna sta ce biti na kraju !!! :stabre::Mina: :Mina: :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Da li neko zna sta nije bilo u redu sa Spies-om? Video sam kako klima glavom ali nastavlja dalje. Ucinolo mi se da se M1 ponasala nestabilno i cudio sam se zasto Ben nastavlja voznju umesto da ode u box. To mu se i obilo o glavi! Nadam se da je ok.

 

Mučio se, vidi se da je po svakom krugu gubio 3-4 sec. Nešto je mahao Kolinu pre nego što ga je ovaj obišao a posle toga su ga brzo stigli i Niki i Alvaro. Šta je u pitanju nemam pojma ali znam da je u AMA uvek bio odličan po kiši.

 

In one piece, smiling and ready for Assen...

 

zTplk_3206423469083282.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Da li neko zna sta nije bilo u redu sa Spies-om? Video sam kako klima glavom ali nastavlja dalje. Ucinolo mi se da se M1 ponasala nestabilno i cudio sam se zasto Ben nastavlja voznju umesto da ode u box. To mu se i obilo o glavi! Nadam se da je ok.

ToCrank,ima li sta pametno na official-u?

Ben Spies:

 

“I’m so disappointed to finish like this after we worked so hard to be ready for the race. It’s been a challenging weekend for all the guys with the different weather changes but we were ready to race with a really good package. The track was really wet, when I hit the brakes going into turn one the front just dropped away and I hit the wall before I knew it. I hit my back pretty badly, my back protector is really busted up, but it did its job. I’m really sore and will probably need a big cushion for a few days but I’m happy it wasn’t worse. We’ll take a few days to relax and recover then come back fighting at Assen.”

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja