Jump to content

Moto Zajednica

RELI 2011

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: Zrenjanin - Pertovgrad - Veliki Bečkerek - Nova Barselona
  • Motocikl: Honda CRF 1100 Africa Twin adventure sport

Stvarno bi bio red da se otvori tema pod nazivom Relli 2012 :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Datum Relija 2012 je zakucan 05. - 08.07.2012. Malo nam je bio uzbudljiv ova Mart - April pa smo ostavili da se reli objavi kad mu dodje vreme. Nema ni potrebe objavljivati temu tri meseca ranije, kad se zna da se ljudi odluce zadnjih nedelju dana idu li ili ne.

 

Tako da se ne sekirate, reli 2012 ce biti, to je sigurno, a do tada mozemo i ovde da se kuckamo :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sir, 147 postova
  • Lokacija: Subotica Srbija
  • Motocikl: Honda Transalp XL 600 iz 95te

ocemo novu temu reli 2012 saaaaadaaaaaa:) ocemo novu temu reli 2012 saaaaadaaaaa:) sto da ne daaaj bre da caskamo pa makar i 6 meseci unapred o necemu sto volimo caskati , jer ovo mesto je i tako za caskanje zar ne? A to ko ce kad da se odluci za sta , nek se desava po svome , znaci ocemooo temuuuu reli 2012 :) jesaa uporaaan?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ne vredi, Simo, ja jos od 9 januara kukam da se postavi nova tema (pogledajte svi prethodnu stranu sa postovima), ali nema veze. 1hmm.gif

:lol::lol: :lol:

Ma sto rece Daki, mozemo da se zafrkavamo ovde, da ne spamujemo tu buducu temu :takoje: Dotle se ostrite, i pripremajte motore, opremu i sebe. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 880 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADV LC

Jos nema teme?! :neznam:

Ljudi, reli 2012 samo sto nije a ne zna se apsolutno nista, ima nas koji cemo ucestvovati

prvi put ove godine pa bi bilo lepo da krene tema!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ne vredi, Simo, ja jos od 9 januara kukam da se postavi nova tema (pogledajte svi prethodnu stranu sa postovima), ali nema veze. 1hmm.gif

:lol::lol: :lol:

Ma sto rece Daki, mozemo da se zafrkavamo ovde, da ne spamujemo tu buducu temu :takoje: Dotle se ostrite, i pripremajte motore, opremu i sebe. :moto3:

 

Evo da i ja pocnem da se raspitujem, vreme je, 9-i je januar... :lol: :lol: :lol::nanana:

Hoce li i kada biti relija 2013??? :jee2:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Nije realno da u 2013. odrzimo novi reli. Ako se nesto promeni i pod uslovom da to bude 100% sigurno, javicemo ovde svakako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

U bre Lucky , što biješ glavu, zar si toliko naivan...i ja bih na njihovom mestu isto postupio, kažem da nije verovatno, ogradim se , odbijem dosadne znatiželjnike, a ako se desi....sve cool - uspeli smo 0takoje.gif.

 

Kad bi samo znao koliko puta sam koristio ovu metodu u poslovne svrhe 1lol.gif1lol.gif.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ma tu metodu i ja koristim u pregovorima sa rodjenim sinom :lol: (ne moze NISTA, a ako ipak bude moglo-super!) :lol: :lol: :lol: , ali vidi ti kako ispade 2012-e. 1hmm.gif Ja sam u proslih godinu i nesto promasio par prelepih voznji i druzenja, cak i reli 2011 sam promasio za koji dan (receno mi je 2 dana pred polazak da je vec kasno da uplatim itd :neznam: . Ostrio sam se godinu dana, radovao unapred i - corak. Evo sad isto.

Znam da je problem do situacije uopste, nije problem u organizatorima, ali meni, a ni ostalima, nece zbog toga biti nista lakse, zar ne?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Brate i pored sve želje i volje....nemoj da si u zabludi da je BJB, jedini reli. Iznenadilo bi te kada bi znao koliko ljudi sa ovog foruma je bilo u Makedoniji na reliju, pa na reliju po istočnoj Srbiji i Rumuniji.....

 

Ipak je ekipa sa kojom voziš i sa kojom se družiš na kraju dana , mnogo bitnija od toga ko organizuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Ma tu metodu i ja koristim u pregovorima sa rodjenim sinom :lol: (ne moze NISTA, a ako ipak bude moglo-super!) :lol: :lol: :lol: , ali vidi ti kako ispade 2012-e. 1hmm.gif Ja sam u proslih godinu i nesto promasio par prelepih voznji i druzenja, cak i reli 2011 sam promasio za koji dan (receno mi je 2 dana pred polazak da je vec kasno da uplatim itd :neznam: . Ostrio sam se godinu dana, radovao unapred i - corak. Evo sad isto.

Znam da je problem do situacije uopste, nije problem u organizatorima, ali meni, a ni ostalima, nece zbog toga biti nista lakse, zar ne?

Ja mislim da problem lezi bas u tebi licno, probaj da ga resis ako je moguce jer cekajuci relije i Bjb voznje neces se bas navozati :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Pa verovatno si (MIkulinac) u pravu, jer ja privatno (van BJB-a) nemam drugare motordzije, pa mi je jedina opcija da nadjem drustvo za neku voznjicu (a truba mi je da se vozim sam) BJB. Imam dovoljno para, vikendom i vremena, odlican motor - ali nemam sa kim da se vozim... JBG... :neznam:1hmm.gif

Za BJB reli sam cuo svasta lepog, i zao mi je sto ga nema. Ako se nekako uklopim, mozda stvarno podjem ove godine u Makedoniju, bio sam na ivici da podjem sa Danetom Dedom 2012-e.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Ako si na ovom forumu 3 godine a nemas drugare bajkere sa kojima bi se vozio vikendom nesto tu nije u redu.

Kao sto si napisao imas sve uslove(para, vremena, volje i motor) ali to ne koristis, znas li razlog?

 

Reli i Bjb vikendi su sve osim voznje motora pa mi nije jasno zasto stalno potenciras na njih. Ako ti je samo do druzenja onda mi je sve jasnije.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Vidi, od 6-7 miliona Srba, ja imam 2-3-4 prava prijatelja, a BJB-ovaca ima samo oko 24000... :lol:

Da se malo uozbiljim: ne zelim da ulazim u psihoanalizu sebe, i da li sam trebao/morao/zeleo da steknem ovde prijatelje. Jednostavno, nekada je tesko da nekoliko ljudi, simpaticni jedan drugome, koji imaju porodice, obaveze itd usklade svoje slobodno vreme. Kada su BJB voznje u pitanju, ljudi nekako lakse unapred oslobode termin u svojim obavezama za voznju. Inace, one nikad (koliko znam) nisu bile ni samo voznje, ni samo druzenja.

Desilo mi se da sam (mislim) pretprosle godine negde u oktobru uglavnom ja bio najvise zagrizao da se organizuje turica Dunavskom magistralom. Na kraju, od nas 5, jedino ja nisam otisao, jer mi se supruga razbolela. Tako da je zaista tesko uskladiti privatne obaveze vise ljudi. :zdravo:

PS: a mozda sam i ja namcor :lol: :lol: :lol:

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Reli i Bjb vikendi su sve osim voznje motora pa mi nije jasno zasto stalno potenciras na njih. Ako ti je samo do druzenja onda mi je sve jasnije.

 

Zasto mislis da su BJB vikend voznje sve sem voznje motora?? Ja sam organizovao pre neku godinu voznje gde se prelazilo po 450km u danu sa vise od 40 motora u koloni. Malo li je? Imali smo sjajne voznje do Novog Pazara i okoline, Vlasinsko jezero, Dunavsku magistralu i tako dalje. Da, bilo je dosta zezanja, stajanja, slikanja, klope i druge zabave, ali je bilo i dosta voznje, razmene iskustava i upoznavanja novih drugara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

ovo što lucky vladano kaže je na mjestu što se tice relija odnosno da je to više druženje sa svrhom što boljeg upoznavanja i širenja prijateljstva pa tako i nemože biti " vožnja " jer je puno raznovrsnih kategorija vozaca kao i razlicitih koncepcija motora pa jednostavno se ne može voziti kako bi tko htio. vrjednost relija, po meni, pored navedenog je i odmor ili ti bjeg od radnih svakodnevnica, upoznavanje Srbije i njenih nacionalnih vrjednosti kao i prirodnih bogatsva pa je stoga i dobro zastajkivati gdje se ima šta vidjeti.

ja sam propustio sve relije a imao sam želju, imam je i sada, da prisustvujem jednom i upoznam ljude sa kojima bi se prije relija dogovorio da se nađemo. zato sam malo i ljut što je nešto što je bilo dobro zapostavljeno a razlozi ( novac, ne možemo svima udovoljiti, ovo i ono ) ne stoje jer jedino je dobra volja u pitanju.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja