Jump to content

Moto Zajednica

RELI 2011

Recommended Posts

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Vidi, od 6-7 miliona Srba, ja imam 2-3-4 prava prijatelja, a BJB-ovaca ima samo oko 24000... :lol:

Da se malo uozbiljim: ne zelim da ulazim u psihoanalizu sebe, i da li sam trebao/morao/zeleo da steknem ovde prijatelje. Jednostavno, nekada je tesko da nekoliko ljudi, simpaticni jedan drugome, koji imaju porodice, obaveze itd usklade svoje slobodno vreme. Kada su BJB voznje u pitanju, ljudi nekako lakse unapred oslobode termin u svojim obavezama za voznju. Inace, one nikad (koliko znam) nisu bile ni samo voznje, ni samo druzenja.

Desilo mi se da sam (mislim) pretprosle godine negde u oktobru uglavnom ja bio najvise zagrizao da se organizuje turica Dunavskom magistralom. Na kraju, od nas 5, jedino ja nisam otisao, jer mi se supruga razbolela. Tako da je zaista tesko uskladiti privatne obaveze vise ljudi. :zdravo:

PS: a mozda sam i ja namcor :lol: :lol: :lol:

Bice da je ovo pod PS istina

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Vidi, od 6-7 miliona Srba, ja imam 2-3-4 prava prijatelja, a BJB-ovaca ima samo oko 24000... :lol:

Da se malo uozbiljim: ne zelim da ulazim u psihoanalizu sebe, i da li sam trebao/morao/zeleo da steknem ovde prijatelje. Jednostavno, nekada je tesko da nekoliko ljudi, simpaticni jedan drugome, koji imaju porodice, obaveze itd usklade svoje slobodno vreme. Kada su BJB voznje u pitanju, ljudi nekako lakse unapred oslobode termin u svojim obavezama za voznju. Inace, one nikad (koliko znam) nisu bile ni samo voznje, ni samo druzenja.

Desilo mi se da sam (mislim) pretprosle godine negde u oktobru uglavnom ja bio najvise zagrizao da se organizuje turica Dunavskom magistralom. Na kraju, od nas 5, jedino ja nisam otisao, jer mi se supruga razbolela. Tako da je zaista tesko uskladiti privatne obaveze vise ljudi. :zdravo:

PS: a mozda sam i ja namcor :lol: :lol: :lol:

Bice da je ovo pod PS istina

Neces znati dok se ne upoznamo :nanana::lol: :lol: :lol::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Vladane, ti si stvarno namcor jer si dozvolio da ti se onako lepa zenica razbole.:nanana: A sto se tice relija , ja sam uvek za voznju, i nije mi bitno ni gde ni sa kim. Hvala Bogu imam dovoljno godina {a i iskustva} da mogu da se uklopim u svaku sredinu koja voli i obozava ovakav vid krstarenja. Vremena imam na pretek, ali opet jedva postignem da svugde stignem.Sto se tice prijatelja, covek nemoze da bira rodjake, ali prijatelje svakako,i cesto buda da su mu prijatelji drazi od polovine rodjaka. Ajd uzdravlje da se vozite.:zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ma nisam, Dane, samo tako izgledam... :lol: Dok su se oni smrzavali duz Dunava, ja sam moju zenicu "i mazio, i pazio, i zvao "Djole..." :nanana::lol:

A sto se relija tice ja se malo salim sa Mikulincem, jer je po meni osim voznje i druzenja sa sebi dragim ljudima, jedna od poenti relija je upravo medjusobno licno upoznavanje do tada virtuelnih likova.

To je ujedno i prilika da vidite koliko Vam neko odgovara po stilu voznje. Mene uvek vise brine onaj iza mene, nego onaj ispred mene, i imao sam situacije gde moram vise da pazim da mi se vozac iza ne zavuce u zadnji tocak (jer drzi rastojanje od celih 20 milimetara), nego na svoju putanju u krivinama, dok, ako je iza mene (na primer) Usamljeni Jahac ne moram ceo dan da pogledam u retrovizore. A to mnogo znaci, zar ne?

Auhhh ala ja odoh u off...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

@Driling: nove gume, pun rezervoar i jedno 10 zelenih papirica na kojima pise 100$, sto pitas? :nanana: :nanana: :nanana::lol:

PS: ti si jedan od tih, kako sam ih nazvao "dragih ljudi", t.j. ljudi za koje mi je drago da sam ih upoznao na voznji (jedino moras da promenis skalu na TDM-u u milje, da ti supruga sa zadnjeg sedista misli da idete sporije :nanana: ) :zdravo:

@ Mikulinac: jeste paradoks... ...jos se uglavnom vozi sa suprugom... :lol: :lol: :lol:

Jeste da ce mi prodaja moto-opreme na prolece oduzimati sve vise vremena, ali vala ima da ove godine dobrano potrosim ove Miselinke, necu ih valjda vozati 100 godina! :hej:

Ako bude relija - super, ako ne odoh na Makedonski (Dane, pazis li na casu? :bacikosku: ), a gledacu i da ja smislim poneku voznju pa da postavim ovde negde predlog. Za sada po Srbiji, mada idem negde u martu aprilu u USA, pa mozda tamo rentiram neki "moped" na par dana. :BJBmoto:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Pratim, Vladane jer smo se letos super proveli i navozali po Makedoniji. Bilo oko 80-90 motora, i sto je cudno nikom se nije pokvario motor niti je iko pao za svih pet dana voznje, a isli smo svakakvim putevima. Steta sto je iz Srbije bilo samo nas sedmoro, a slovenki koliko hoces, i sve vesele. Evo Mikulinac razmislja da nam se pridruzi ove godine, a Djunta se podrazumeva. Verovatno ce i ove godine Makedonci organizovati za Svetog Iliju {njima je Ilindan oko 2 avgusta} jer je to vec tradicija. Obisli smo celu Makedoniju u zaista odlicno organizovanim sadrzajima, i to uz pratnju policije bez ikakvih zastoja ili placanja putarina. Kamp je bio iza Skoplja, i svako vece smo se vracali na spavanje u kojem je bila klopa i svirka, pa ko dokle izdrzi. Preko dana je bio organizovan rucak za sve ucesnike na unapred utvrdjenom mestu u zavisnosti od plana voznje. Najvise sam potrosio para na gorivo, a ovo ostalo je zanemarljivo. Zaista smo bili prijatno iznenadjeni odlicnim druzenjem sa ljudima koje smo prvi put sreli u zivotu {iz Slovenije, Bugarske, Crne Gore,Hrvatske, Bosne, mi iz Srbije i naravno izuzetni domacini}.:zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Pratim, Vladane jer smo se letos super proveli i navozali po Makedoniji. Bilo oko 80-90 motora, i sto je cudno nikom se nije pokvario motor niti je iko pao za svih pet dana voznje, a isli smo svakakvim putevima. Steta sto je iz Srbije bilo samo nas sedmoro, a slovenki koliko hoces, i sve vesele. Evo Mikulinac razmislja da nam se pridruzi ove godine, a Djunta se podrazumeva. Verovatno ce i ove godine Makedonci organizovati za Svetog Iliju {njima je Ilindan oko 2 avgusta} jer je to vec tradicija. Obisli smo celu Makedoniju u zaista odlicno organizovanim sadrzajima, i to uz pratnju policije bez ikakvih zastoja ili placanja putarina. Kamp je bio iza Skoplja, i svako vece smo se vracali na spavanje u kojem je bila klopa i svirka, pa ko dokle izdrzi. Preko dana je bio organizovan rucak za sve ucesnike na unapred utvrdjenom mestu u zavisnosti od plana voznje. Najvise sam potrosio para na gorivo, a ovo ostalo je zanemarljivo. Zaista smo bili prijatno iznenadjeni odlicnim druzenjem sa ljudima koje smo prvi put sreli u zivotu {iz Slovenije, Bugarske, Crne Gore,Hrvatske, Bosne, mi iz Srbije i naravno izuzetni domacini}.:zdravo:

Od cele tvoje price jedino me te Slovenke privlace. Inace bi menjao deset relija za jedan vikend dobrog peglanja po putevima Srbije sa ortacima za koje znam kako voze. Izgleda da nisam dovoljno mator za moto skupove i organizovane relije :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Republika Dorćol
  • Motocikl: Benelli TRE1130K

Od cele tvoje price jedino me te Slovenke privlace. Inace bi menjao deset relija za jedan vikend dobrog peglanja po putevima Srbije sa ortacima za koje znam kako voze. Izgleda da nisam dovoljno mator za moto skupove i organizovane relije :takoje:

 

Evo i ja se dobrovoljno prijavljujem u funkciji prevodioca obzirom na neko vreme provedeno u Mariboru. Čak i sad kada se setim "egzotičnih" iskustava sa gorepomenutim pojavi se smešak :zvizduk: ...naravno o istima sve u superlativu :aha: .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki GXS600F

U cemu je fazon da se niko ne ukljucuje bar u komentar o Reliju 2013. Da li to nikog vise ne zanima ili je to novi trend samo BG i okolina u vikend voznjama. E behu to divna vremena..........

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Druze, nema organizovanog relija u 2013 godini pa ne znam o cemu bi trebalo pisati komentare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

kad neko nešto nezna a da bi bio IN onda sledi ovakav odgovor :zvizduk:

verujem da je IN komentarisati nesto sa cime nemas apsolutno dodirnih tacaka niti si ih ikada imao! :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 600 ccm

Stvarno je veliko njesra sto nema nikakva organizovana tura po Srbiji. Meni je licno zao. Ali koliko mi je u znanju nece niko da preuzima tu odgovornost na sebe, sto je i razumljivo u ovoj nasoj zemlji i ovakvoj situaciji. Sve kosta, para se nema i sve se svodi na entuzijazam. Fuck entuzijazam, skupi drustvo, sedi na motor & ride!. Eto ti tura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja