Jump to content

Moto Zajednica

Fotografija dana (tvoja, ne tuđa)

Recommended Posts

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

905810_10151371153486517_503827902_o.jpg

 

...ako budemo ustajali u pet i na istrčavanje izlazili najkasnije u pola šest, možda ćemo moći da zaobiđemo voćare i uživamo u slobodi i preko leta ... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

ja im ne zameram. da nisu moji i ja bih se plašila :D ... ogromni su i energični ... i ne deluju pitomo na prvi pogled iako su maze k'o mačke :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: versys 650

ja im ne zameram. da nisu moji i ja bih se plašila :D ... ogromni su i energični ... i ne deluju pitomo na prvi pogled iako su maze k'o mačke :)

 

Има разних људи и већина се плаши паса пре због власника. Данас сам у једној продавници хране и опреме за кућне љубимце имао прилику да удишем исти ваздух са човеком који је довео мешанца стафорда и ко зна чега са собом. Нико од присутних није имао никакав проблем са псом који је свима прилазио, јер је још увек штене (додуше, мало веће), осим газде.

Дотични је довео пса без повоца, а није умео да га контролише. Све време је понављао да ће га пребити, разбити, разлупати. Вероватно се тако и према жени односи.

Елем, пси су, у мањој или већој мери, прилично питома и дружељубива створења, осим ако их они са којима живе не упропасте у сваком погледу.

Он топик :D :

Фотографија је сјајна, свиђа ми се перспектива, али још више мотив. Од мене + к'о врата, иако не могу да га "метнем"!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

when you see it ....

 

veverica se na dudu krije od mrvice. dušu joj uze (mrvici).oće da svisne što ne može da je ćapi. ustaje u šest svako jutro i insistira da je pustim napolje jer je provalila da tada veverica iz svog stana u tavanu izlazi, spušta se niz oluk i preko obližnjih jela pa breza i ovog duda odlazi u šumu da se protegne..... ćoza joj sprema sačekušu svako jutro ali uzalud... vereverica je neuhvatljiva .... ćozaliza cvili i pizdi, propinje se da se popne na krov od šupe, gde sumnja da se ova krije pre nego se vrati u svoj stan na tavanu.... više nije zanimljiva jurnjava za traktorima i automobilima ispred kapije, nisu zanimljivi gušteri po stepeništu, fazane je zaboravila... vereverica je opsesija najnovija....

 

 

 

 

45353_10151374338386517_514492964_n.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja