Jump to content

Moto Zajednica

Paznja

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Belgrade

Obavezao sam se obećanjem da neću da udaram po politici jer joj ovde i nije mesto.

Samo sam izneo mišljenje da sam ogorčen na ovu državu koja je instrumente u službi građana pretvorila u instrumente novčanih represija, taksi, poreza i zabrana, tobože sa ciljem zaštite nas samih.

Tako i ovde sa kaznama i radarima, pederskim štekovima i kamerama. Svima je jasno o čemu se radi, dakle otimačina para da se namire njihove nezasite institucije koje ne daju nikakve ali ama baš nikakve rezultate.

OFF. :zdravo:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

Stoje u bulevaru i u drugom smeru, ka banjici od autokomande, malo ispred lukoil pumpe. Odmah iz table ,,Radarska kontrola". Svaki dan prolazim tuda. Malo su gore, malo dole.

 

jeste, ja tu redovno prolazim pored njih sa 80, samo me gledaju i... to je to... :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

ljudi moji pa nervoza donosi mnogo štetnih stvari po organizam :stabre: ako je zakon zakon pa nevidim razlog što se nebi poštovao :zbunjen:

ako je dozvoljeno 40 što neidete 40???? ako vas ćape(uhvate radarom) kriv je pandur, dačić država i svi ostali. imao sam priliku voziti po hrvatskoj i madjarskoj i primetio da se svi mi držimo njihovih pravila jer ode pasoš dok neplatiš i po 200€ kaznu a kad predjemo u srbijaland onda udri po gasu i trt radar pa eto policija i zakoni :zvizduk: :zvizduk:

to je isto ko kad sam neki dan prolazio pored kombija ????? i pune kese para . pa se zapitam što nebih ja to trk hrk ali zakon kaže 10 godina lepe robije i to je to :staa: a da sam ih isprepado onda bi mi zakon bio kriv što ležim u mitrovnjaku 10 year >:(

mislite malo o tome..... možda ću i minusa dobiti ali je to moje realno gledište... budite mi dobri ljudi moji :care:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Moto Selo
  • Motocikl: Kawasaki en 500,Sachs x road 125

Ma boli drzavu uvo za bezbednost.Vazno je da se namlate para.I ne biraju sredsva.Slazem se da nema mesta politici na ovom forumu,ali sta reci o cinjenici da je neko u ovoj drzavi dozvolio da se godinama vec puna linija u sred krivine izguli pa da bude isprekidana i to samo zato sto se tako omogucava skretanje na pumpu jednog sada vec pokojnog surcinskog mafijasa.Nesreca za nesrecom,jer ljudi kad vide isprekidano oni skrecu,a neki ni ne gledaju pa tako i ja nadrljah i sada ce opet drzava uzeti pare od plavuse koja me je isekla.

Godinama to stoji tako,ljudi stradaju,krivina sve nepreglednija od travuljine i zbunja,nas narod kakav je i dalje tu skrece i niko nista ne preduzima,jer kako god da okrenes neko ce biti kriv,a da li ce neko i da strada,ma nema veze.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Kako organima ide na ruku napredak tehnologije, tako i nama :)

 

http://www.norios.com/

 

Norios Vas upozorava

besplatno na policijske patrole i kamere na putevima Srbije i Crne Gore pomoću Vašeg mobilnog telefona. Koristeći nekoliko različitih tehnologija, Norios u svakom trenutku zna na kojim lokacijama se nalaze patrole i kamere

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Plopsy genije :care:

 

ovo je napredna verzija ablendovanja..

 

odma stavljam, pa javljam kako radi.. :jee:

ovih dana su poludeli sa radarima, u tri dana dvaput me pecaju, fala bogu prolazim sa po crvenom..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Nece majku mu.. <_<

 

Imam SE vivaz sa Nokiinim softverom.. nekoliko verzija sam stavio.. i kaze greska pri povezivanju :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ja sam jutros oko 6 prosao tuda, svaler-gasom ali njih nema :zvizduk:

 

Mozda im rano u to doba da bleje a i nema mnogo musterija tad :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Proveri internet konekciju na telefonu. Mozda u softver moras da ukucas rucno http://

 

Jok.. pri logovanju kaze greska u povezivanju.. sve drugo mi radi i nisam mentol.. ali nece.. cekam odgovor od njih..

 

ubi se nas skakavci..

 

p.s. negde iza Srbobrana.. ulazak u naseljeno mesto.. svi ablenduju.. svi voze 30..

 

Policajka drzi ono sranje.. ali dzaba.. ravna im mnogo Vojvodina.. 2,5 krivine i to na raskrsnici sto kaze Jager..

 

Instalirao bi satelitski tanjir u kolima.. samo da upozorava na vreme..

 

jel nekom ovaj Norios radi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Bas sam poslom kolima prolazio kroz Bulevar JNA i snimim ih sa tim stacionarnim radarom i naivno pomislim da broje saobracaj ili mere nesto slicno. <_<

Sreca pa je bio spic,pa se kolona toliko otegla(maltene do semafora kod ul Generala Sturma) da smo prakticno mileli pored njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Belgrade

Proveri internet konekciju na telefonu. Mozda u softver moras da ukucas rucno http://

 

Jok.. pri logovanju kaze greska u povezivanju.. sve drugo mi radi i nisam mentol.. ali nece.. cekam odgovor od njih..

 

ubi se nas skakavci..

 

p.s. negde iza Srbobrana.. ulazak u naseljeno mesto.. svi ablenduju.. svi voze 30..

 

Policajka drzi ono sranje.. ali dzaba.. ravna im mnogo Vojvodina.. 2,5 krivine i to na raskrsnici sto kaze Jager..

 

Instalirao bi satelitski tanjir u kolima.. samo da upozorava na vreme..

 

jel nekom ovaj Norios radi?

 

Nemoj odmah da se ljutiš. ;)

Probao bih taj softver ali nisam na Symbianu već dugo a nemaju verziju za IOS tako da mogu da se slikam.

Ono šta može biti je da verzija softvera ne odgovara verziji Symbiana na tvom telefonu što je čest slučaj jer su taj o.s. stalno upgradeovali tako da se niz aplikacija pisanih za ranije verzije sapliće i baguje u telefonu.

Još jedna stvar je moguća, a to je da ti je telefon zabagovao i traži master reset.

Imao sam slučaj da mi tomtom navigacija nikako nije htela da radi i stalno je pucao, restartovao se telefon dok nisam sačuvao imenik, slike i uradio master reset. Posle toga je radilo bez greške.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ko se mnogo ljuti.. nece mu biti kruti.. :jee:

 

Ne bih sad da gazim sistem.. mada bih trebao, pun je..

 

juce poslao mail.. danas dobio odgovor.. normalno..

 

 

Postovani,

 

Greska koju dobijate znaci da verovatno imate problem sa internet

konekcijom. Ali ako Vam druge aplikacije normalno koriste internet i pri

prijavljivanju u nasu aplikaciju izaberete preko koga idete na internet,

a i dalje dobijate gresku onda je to stvarno veoma cudno. Imamo nekoliko

hiljada registrovanih korisnika, od kojih oko 80% koristi J2ME/Symbian

verziju nase aplikacije i niko dosada nije imao takav problem. Ja licno

trenutno koristim Nokia X6 koja ima isti Symbian kao i na SE Vivaz i

aplikacija najnormalnije funkcionise. Kada bi imali Vas telefon kod sebe

lako bi ustanovili gde je problem i resili ga, ali takvi telefoni su kod

nas retki pa je tesko doci do njega preko poznanika.

 

Verovatno je u pitanju neka sitnica u podesavanjima na Vasem telefonu a

vezano za nasu aplikaciju. Pogledajte na dnu ove stranice

http://www.norios.com/pomoc.php uputstvo o gresci pri prijavljivanju. U

tom meniju verovatno je neki problem sa podesavanjima za nasu

aplikaciju. Pogledajte sva podesavanja koja se tu nalaze i vidite da

nije tu neki problem. Javite nam da li ste uspeli.

 

 

Pozdrav,

Norios

 

p.s. Jager kaze da mu radi na androidu.. ostaje da se proba dal stvarno funkcionise sistem..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Belgrade

To sigurno radi ali koliko je efikasno ostaje da se utvrdi. Ja nazalost nemam tu mogućnost jer koristim iPhone ali bi bilo intereasntno da neko ko koristi ovu aplikaciju da svoje mišljenje.

A kolaga Vlajko,

ako si se puno igrao sa symbian aplikacijama lako može da se desi da prilikom deinstalacije ostane neki exe fajl koji radi u pozadini i sapliće ti telefon,aplikacije pucaju, koči procesorske cikluse i troši ti bateriju više nego uobičajeno.

Kada sam uradio master reset na mom tadašnjem modelu N95 telefon je postao brz kao munja i navigacija koju sam kasnije instalirao je radila bez greške, a baterija je trajala znatno duže. U zabagovanoj varijanti telefon radi ali jedva jedan dan.

Problem nastaje u tome kada instaliraš neku Symbian aplikaciju koja nije pisana za tvoju verziju Symbiana.

Dakle sačuvej sve šta ti treba preko PC suite i kucaj *#7370#, posle vratiš imenik, slike, muziku i sms mms internet setovanja, instaliraš samo one aplikacije koje ti zaista trebaju.

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Jesam trpao svasta..sve si u pravu <_<

 

kod mene mora sve da radi.. i sve da se proba :D

jos mi nekad po dan dva sluzi kao modem za 3G net..

 

Kad zabaguje.. restart ili baterija.. cesto izbaci i sim eroor..

 

 

opet koliko stvari moze da odradi, ja sam zadovoljan.. osim sto je jako nezan za bajkerski nacin eksploatacije..

 

ne verujem da ce izdrzati godinu dana.. vec imam manjak delova..

 

HTC pokusaj androida sam posle dva dana udaljio iz vidokruga..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mistik, 297 postova
  • Lokacija: Beograd-Konjarnik
  • Motocikl: Honda CBF1000A 2007

Danas sam prosao biciklom tuda, radar radi punom parom i naravno prekoracio sam brzinu jer sam vozio 48km/h

ali im nisam bio zanimljiv :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd - ČAČAČA
  • Motocikl: Honda CB650R

NIsi stavio tablice. :moto3:

Da se vratimo na temu, neko je pominjao od ranije da jelte nasa draga narodna milicija stavlja znake ograničenja kako njima odgovara. Tj., mimi sekreterijata za saobraćaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja