Jump to content

Moto Zajednica

" BOKILIĆ " servis, prodaja delova

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda XL1000VA

Ja sam imao pehove kad sam se vraćao sa Kosova, doduše nisu veliki a neke sam i sam napravio (NIKAD NE POPRAVLJATE MOTOR DOK STE NA PUTU I NAROČITO AKO JE ISPRAVAN!!!) Dođoh kod Bokilića ono zbog čega sam došao je popravio za deset minuta, pronašao mi je još pet kvarova i sredio ih naravno, da sam ostao još sat vremena zamalo da mi ugradi u Transalpa još dva klipa i doda još pedeset konja :moto3: Šalim se sve pohvale za gosn. Bokilića :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ovih dana nas muce neki vtr,ovi 1000, viljuske,karbovi,trans alpovi,sa slicnom simptomatikom..slatke muke,ali,,sve mora na doradu,,delovi stalno fale,,poludecu..

3motora za redom sa pokrsenim prednjim viljuskama.vuci guraj krivi steluj..aaahhhh...

rt9fwwd4wxg8pyoc14l1_thumb.jpg jvr0zbpnftlib7lalf_thumb.jpg n95knbpue6kweprj6wh4_thumb.jpg rq3vof8jqgzhjwfbzt_thumb.jpg oqzhkainr782nbt5skf_thumb.jpg 2ejcs6a6xawlbvlvwu_thumb.jpg jyjn2yfktzutf4lqtx8_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

e nije to moj VTR,sa slike prepoznajem da nije :takoje:

A za CBR proradila posle onog treznjenja u kafani u staroj pazovi kada smo bili...jadna uplasila se cim smo spomenuli da ti je doteram na stelovanje :nanana: salim se,ok je sada radi bez greske iz cista mira..

Ruzo-mnogo ti trosi bandit :nanana: moja CBR 3,5-4L :moto3: - a ruzna da ne moze biti gore ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

pa kad voziš u šestoj na leru 1nanana.gif

:care::nanana: :nanana: :stabre::neznam: :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

malo se patimo sa pegasima sa karbovima,malo sa starim unitracima prednje vile anti dajvovi bla bla...ima tu jos svasta nesto ...ulje u viljuskama ko rdja ma strasno...kao da je fabricko...

 

1z9u99ro1kmh7ge3qt_thumb.jpg t5cn4gk87h01k8p3ric7_thumb.jpg e1kovkaxvhbwt2vokz8_thumb.jpg mijj6noe7b9wr1q51b7p_thumb.jpg fh7tqmstw9fi958n0l4_thumb.jpg 6aspiqzj5zkagi9ku6t_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Nekad je bio Svilajnac, a od skoro je Novaaa Pazovaaaa :):takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Moto Selo
  • Motocikl: Kawasaki en 500,Sachs x road 125

Slobodno se mozete obratiti Bokilicu za pomoc.Verovatno najaci lik ovde.Uputio me je na pravo mesto i jako brzo resili problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda CM125,GPz 550 Uni-trak

E, ovako.Prvo i ja da se upisem u listu zadovoljnih musterija.Nabavio ja famozni GPz550 Unitrack.Dok je vruc pali , kad se ohladi pomazu samo kablovi,auto iz okoline i verglanje do besvesti.Posto se motor zatekao na Zvezdari reko 'ajde i ja da vidim sta taj famozni Bokilic moze da mi uradi.Viljuska napred bije po metalu,ispustila ulje i natopila kocnice pa kao i viljuske da sredim.

Dogovorimo se,ja oteram motor,nadjem lokaciju(pomoc lokalnih zavidnika nije preporucljivo traziti-znaju da se prave ludi).Seli popricali i covek mi sredi paljenje bez da se razmislio duze od 15 sec-prethodni vlasnik je nalio skoro 5 umesto 3l ulja pa je jadnik navlacio ulje u filter i karbove.Dobro kazem,ajmo sad viljusku-kad tamo :staa: levi stap,bez kapi ulja,poceo da rdja.Ocekujem slicnu situaciju i sa desnim,ali ne lezi vraze-ne smo da je problem ulje nego je i pun mesavine vode i ulja,i taj poceo da rdja.Vec sam pomislio da ostavim motor da stoji pa da dodjem za koju nedelju.Sutradan nabavio covek semeringe,ulje,ulje za kocnice,napakovao viljusku, verovatno mu uradio jos koji vudu obred usput.

Uglavnom, u Pazovu sam se jedva dovukao sa Zvezdare,a onda kad sam krenuo nazad(za Nis)-pali na pomisao, viljuske rade ko bombona,kocnice hoce da me podignu na prednji kad se zaboravim, ne poznajem svoj motor. Na kraju po Bokijevom savetu nisam isao autoputem vec lagano preko mesta oko auto puta, i hvala za savet i fantasticnu rutu koju mi je predlozio.

 

Izvinjavam se na mozda predugom postu ali da pisem sve pozitivne stvari bio bi jos tri puta duzi. Svaka ti dala DOKTORE :care: :care: :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Nekad je bio Svilajnac, a od skoro je Novaaa Pazovaaaa :):takoje:

:( :( :ups: :ups: <_< <_<

 

Zaboravih da dodam: Nova Pazova - na opstu rados' nas koji zivimo u BG :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Novi Bgd
  • Motocikl: Transalp 650

Svaka ti dala DOKTORE :care: :care: :care:

A da mu ne bude malo previse, a? :stabre: Sta ce ostati za nas onda. :hej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda CM125,GPz 550 Uni-trak

Svaka ti dala DOKTORE :care: :care: :care:

A da mu ne bude malo previse, a? :stabre: Sta ce ostati za nas onda. :hej:

Niko nije reko da ce prihvatiti od svake, a i sto rece RATBOY -to je obnovljiv resurs (ili sto kaze moj komsija "Ne toj od sapun pa da se stopi") :lol: :lol: :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Savet za "majstora" : Porasti 40 cm, skini 10kg, obrij se, operi, navuci pantalone preko razdeljka kad se saginješ ili se bar izdepiliraj, pa ću te preporučiti i koleginicama sa foruma.

 

Nasao sam IDEALNU majicu za primarius Dr. Bokilica! :D:lol: :lol: :lol: :lol:

 

31161844464969556970212.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

Ja Bokilića volem bez obzira imao razdeljak ili ne! 1oda.gif

 

Pre neki dan mi je zamenilo lamele a danas promenio semeringe i ulje u vilama. Sad je bandit kao bombonica! Hvala, majstore!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Ja Bokilića volem bez obzira imao razdeljak ili ne! 1oda.gif

 

Pre neki dan mi je zamenilo lamele a danas promenio semeringe i ulje u vilama. Sad je bandit kao bombonica! Hvala, majstore!

 

Ruzo bre, nije to majstor! To je primarius mag. Dr. spec. Bokilic! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Onda daj da mu kupimo beli mantil da ne šeta više u gaćama :P :P :P

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Evo jedne male igre za postovaoce primarius Dr. Bokilicevog lika i dela :D :D :D

Igra se zove 'Uoci razliku'. Ko prvi uoci, ima pivo :D:lol:

 

011ede.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja