Jump to content

Moto Zajednica

" BOKILIĆ " servis, prodaja delova

Recommended Posts

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Inace,poceo sam polako da radim i poliranje deklova,ramova itd,sto ja kazem...vadjenje fleka.takodje u komsilukuvimam uslova da zavarim. . Mekiku za jaje. .aluminijum za gvozdje cak.covek ima sve moguce i nemoguce aparature za varenje,po malo i ja svratim do njega.ako nekom nesto treba tu sam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda XL1000VA

pa jel ovo ne valja? koštalo je boga oca <_< .Kažem prešlo je1000km da je sipao maslinovo ulje trebalo bi još da je dobro.:zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa moras probati,to sto je skupo ulje nemora da znaci da je prijalo tom motorciklu.. na kraj krajeva vozi jos malo pa promeni,koje ulje si sipao..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

pa jel ovo ne valja? koštalo je boga oca <_< .Kažem prešlo je1000km da je sipao maslinovo ulje trebalo bi još da je dobro.:zbunjen:

 

druze ako ne verujes doktor bokilicu ne verujes nikome :)

 

ali aj probaj meni... znas ( a ovo znas onim tonom UPITNIM BRE upitnim tonom :lol: ) kakva je razlika izmedju Motul 5100 15/50 i Bardahl 15/50 ???

 

Ja pojma nemam kako se to odrazava na motor ali ono sto primecujem jeste da je sa Bardahlom saltanje dosta tvrdje i direktnije... Ali mnoooogo tvrdje ... ko cekicem da menjas brzine... ali kad promenis upadne ko u seosku mladu i ne mrda :)

 

Motul, onako... fensi , polako , lagano, njanjavo i tunjavo... i svako malo omasi :) heheh salim se ali desi se ponekad... otkud znam...

 

U pravu je Bokilic... promeni ulje... ili ... izvuci litru pa dolij drugog proizvodjaca :) ( naravno ovo ne radi dok bokilic ne odobri postupak ).,.. mada sad je kasno ja sam to odaaavno probavao i super mi se pokazalo :)

 

Bokilicu jel sme da se mesaju ( a sto ne bi smelo kad malo bolje razmislim ) 2 ista ulja po svemu samo razliciti proizvodjaci ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 600 kurbla bre!

Bio juce kod Bokilica,objasnio mi je neke stvari i otvorio mi oci.Imali smo malo zajebancije ali se covek snasao u sekundi0namigivanje.gif Veoma ljubazan gospodin cak me je i naucio da pravilno palim na kurblu(samo jos malo da usavrsim)1lol.gif,a sto je opravio motor1care.gif-covek jednostavno zna.Sve preporuke za ovog majstora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Bokilicu, koliko su te nahvalili, moram opet da dodjem kod tebe, da te pitam za zdravlje moje masine. Samo prvo ti da ozdravis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Bokilicu, koliko su te nahvalili, moram opet da dodjem kod tebe, da te pitam za zdravlje moje masine. Samo prvo ti da ozdravis.

uvek :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda XL1000VA

E pa super Zeko idemo zajedno do Bokilića. Ne znam koje je marke ulje u motoru jer ga nisam ja sipao ali po svoj prilici nešto mi je sumnjiva mašina jer čini mi se nije lupao toliko agregat pre menjanja ulja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

E pa super Zeko idemo zajedno do Bokilića. Ne znam koje je marke ulje u motoru jer ga nisam ja sipao ali po svoj prilici nešto mi je sumnjiva mašina jer čini mi se nije lupao toliko agregat pre menjanja ulja.

ali..prvo pitaj koje je bilo unutra,,pa da nesipamo to isto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda XL1000VA

Pravo da ti kažem mrsko mi da pitam pošto sam na servis dao brdo para i nisam baš zadovoljan(platio školu šta ćeš), možda umišljam možda motor radi korektno :lud: samo činjenica je da mi se dešava da mi ostane između brzina a to mi se pre nije dešavalo. U svakom slučaju ja bih naleteo neki dan, sa Zekom ili bez njega :D da daš dijagnozu mom motorinu. Nahvališe te kolege sa foruma :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Pravo da ti kažem mrsko mi da pitam pošto sam na servis dao brdo para i nisam baš zadovoljan(platio školu šta ćeš), možda umišljam možda motor radi korektno :lud: samo činjenica je da mi se dešava da mi ostane između brzina a to mi se pre nije dešavalo. U svakom slučaju ja bih naleteo neki dan, sa Zekom ili bez njega :D da daš dijagnozu mom motorinu. Nahvališe te kolege sa foruma :aha:

ma dobro,pusti hvalu,daj da promenimo ulje,to je bar najlaksa stvar,pa videces i sam dali ce biti ili nece biti promene.prosto je..:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa mozemo da nadjemo neki topic za naseg djavolanceta :nanana:

inace sve i svasta sam video ali razlicito ulje u viljuskama....semerinzi zardjali,,,totalna nebriga...no dobro sredili smo,

malo smo i polirali sve i svasta, mucimo se trljamo....smirglamo,poliramo,,sve sam krpe potrosio :nanana:

sto se poliranja tice,,dekle viljuske,,nisu problem...trudimo se :moto3:

no dobro,i guzi napreduje polako..ali sigurno..

 

urb9bnc72hnypt0u5pxq_thumb.jpg ahwurw0q3ofs67c2rsjx_thumb.jpg 9xk61lw05tnixpn09sd2_thumb.jpg gev86fgl1g84fk2cdjtm_thumb.jpg o79zdjrmzqcgqanrr86i_thumb.jpg 7t57t3dl27hgnnz8q9vn_thumb.jpg d1reutv4jkvnnuq3lpd1_thumb.jpg jc3w1z5vh3ihwz107lzi_thumb.jpg g5qe1fbqdqaq0sqbwrr4_thumb.jpg 4c88o62gkydlhu05vg4_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Samo javi čim ozdraviš eto me.

radim ja i bolestan po potrebi..grip popustio,,valjda..

inace ,od danas zlatna pravila uvodim..

neradi kad si nervozan..

i neradi na crveno slovo..

i neprimaj kanticice....one raspadnute...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1102 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

Ja i ovde da napišem, od kada mi je bokilić sredio karburatore na Hondi CBR600, moj muž više ne hrče. :lol:

 

ovaj, spustio je potrošnju, jako primetno. Isplatilo se posle mesec dana vožnje :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2497 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Evo danas sam te ogovarao sa ženom i ona reče red bi bio da odemo do Tamare i Borisa,kanimo se 2 meseca unazad i uvek nešto iskrsne.Sad si mi bliže pa da dođemo da se konsultujem sa tobom oko nabavke motora koji se očekuje uskoro.

Pozdrav za Tamaru od njene frizerke Dragane

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 867 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Evo samo da se i ja prikljucim pohvalama na racun ovog momka. Posle Bokijevih carolja oko karburatora, moj motor ide 2x bolje, a trosi manje! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: CH
  • Motocikl: R1250GSA / R1150GS

Juce sam bio kod Bokilica po svog TDMa. Zamenjena oba semeringa na stapovima i ulje u istima. Motor se lepse i udobnije vozi. Prednje kocione celjusti su konacno razradjene i sada sve funkcionise kako treba. (samo jos panc creva da stavim :) )

Sve je odradjeno korektno i za kratko vreme. Sto se tice cene, recimo da je upola manja nego sto su mi trazili u NSu :aha:

Sve u svemu velika pohvala za Bokilica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova

Bokiiii,

 

Kupio sam potreban materijal i delove za servis motorcikla (motorno ulje, filter ulja, ulje za viljuške i semering set).

 

Kada mogu da dovezem mašineriju? :) Pošalji mi ovde, ili preko PP vreme i tačnu adresu.

 

Pozdrav druže, :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja