Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Zrenjanin / Novi Sad

Steta sto ih nema na sajmu, ali ima dosta povoljnih polovnjaka po oglasima, tu od 900 do 1200 eura (qinggi 200gy)  juce prolete pored mene jedan crni, cuje se kao avion, ne znam sta mu je lik uradio sa auspuhom :) 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

pa sad, nije da nije tajna, mislim to se ne pita... sad bih ja tebe mogao da lazem i mazem  ;D ja znam i koliko je Black platio, ali necu da vam kazem. moj moped je 2007. kupljen sa 13000km, registrovan i placen 900e  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

pa sad, nije da nije tajna, mislim to se ne pita... sad bih ja tebe mogao da lazem i mazem  ;D ja znam i koliko je Black platio, ali necu da vam kazem. moj moped je 2007. kupljen sa 13000km, registrovan i placen 900e  :D

Izvini nisam mislio nista lose,nisam primetio da su ljudi na forumu imali problema oko toga pa mi nije ni palo na pamet da bi to nekom moglo da smeta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Moj je bio neregistrovan, sa registracijom i prevodom, izmedju 1050 i 1100e. S'tim da je godiste 2008, oko 6500km i fabricko stanje.

 

Rolle, nisi primetio da su ljudi imali problema, niti pitanje pravi problem, ali se te stvari u principu pitaju na pp iz prakticnih razloga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Ok, izvinjavam se jos jednom.

Zamolio bih vas jos samo za par informacija i necu daviti vise. Da li neko mozda zna nesto o ovom primerku:

http://www.moto-berza.com/ponuda.php?id=54963&trazi=1&ur=1&model=117&m=Qingqi-QM200GY8

ili eventualno ima prijatelja koji prodaje svoj motor(i SM varijante dolaze u obzir) da mi posalje poruku na pp da ne bi sirili dalje off u ovoj temi. Svestan sam da je poruka off i ako admini procene da joj nije mesto ovde neka je uklone.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Beograd

E bas taj primerak videh danas na Dunavu,  Bami sljunkari (Crvenka-Borca).... Kako je dobar :o... sto meni ne naleti tako nesto :-\... sta sam Bogu zgresio  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

E bas taj primerak videh danas na Dunavu,  Bami sljunkari (Crvenka-Borca).... Kako je dobar :o... sto meni ne naleti tako nesto :-\... sta sam Bogu zgresio  ???

Cisto obavestenje,ako si razmisljao o ovom primerku(ili neko drugi ko prati temu) kontaktirao sam juce coveka i cena nije 1000e kao u oglasu nego 1100e pa cisto da znate da u startu kalkulisete(a ja se jos ponadao mozda spusti nesto u odnosu na oglas,prilicno neprijatno iznenadjenje) .Odustajem od ovog primerka tako da ce izgleda ipak morati da ide neka SM varijanta buduci da je ono bio jedini enduro u oglasima.

P.S. Da li si siguran da je bio isti primerak kao iz oglasa? U oglasu je motor imao VA table.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

Zloco, proda li ti tvoj Q125 il ne?

 

Decko doneo telefon kao kaparu,i cekam ga vec 2 nedelje,ne moze da nadje pare. Videcemo jos,dao sam mu rok do petka.

Koji SM,i jel ide glava za glavu ili uz doplatu?

 

Zlotwore,kupuj zmaja pa da letis do broda! :)

 

Svidja mi se zmaj,letecu do Pazove  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Ténéré XTZ 750

Pozdrav!

Treba mi jedan savet odnosno pomoc! :P

 

Na Qingqiu 200GY imam stock svecicu... Sad radim redovan servis, menjam izmedju ostalog i svecicu i stavio bih kvalitetniju od ove kineske ;D

Znacio bi mi predlog za svecicu i objasnjenje onih toplotnih vrednosti i sta sve to znaci?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER5, Lyberty125, Typhoon 50...

Stavi mu NGK Iridium-sku ima samocisteci vrh, traje dugo i dobro podnosi vishe obrtaje cena cca: 30 eur.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja