Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Qingqi 200 sm

da ne zna neko koja je cijena za onu bocnu plastiku sto se kaci na rezervoar? i imaju li oni to trenutno na prodaju ili se mora cekat da oni to naruce pa bog zna kad da stigne kod mene?

cena je oko 2400. zvao sam ih pre mozda 15-ak dana i prodavac mi rekao da je cena jedne plastike bilo da je kod rezervoara ili kod auspuha 2400 dinara

 

hvala brate :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Јел може на пулсеру да се подеси прекидач за паљење стоп светла од задње кочнице?

 

Стоп светло се пали чим мало пипнем предњу кочницу, али задњу морам стиснути скоро до краја да би се упалило. :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1363 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Može.

 

Potezni prekidač ima navoj za štelovanje kojim odredjuješ kada daje kontakt. U tvom slučaju, prekidač treba mao podići.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Može.

 

Potezni prekidač ima navoj za štelovanje kojim odredjuješ kada daje kontakt. U tvom slučaju, prekidač treba mao podići.

 

Још само да си ми рекао на који шараф мислиш :stabre:

 

Јел то овај са слике или неки други?

 

Слика

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1363 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Ne, moja greška, prevideo sam da na tvom motoru postoji zadnji disk pa nije onaj klasični potezni prekidač sa oprugom koji stavljaju na set sa doboš kočnicom.

 

Dakle, ne znam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Који филтер уља иде у Пулсера 200?

 

И да ли је исти филтер за Qingqi 200 i Пулсера?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AMATEUR, 293 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Ma svasta:)

Који филтер уља иде у Пулсера 200?

 

И да ли је исти филтер за Qingqi 200 i Пулсера?

 

HF132, isti filter ide kod oba motora..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Јел одговара и MF132? Колико видим исти су, само други произвођач.

 

Нисам нигде нашао HF132...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

e ljudi jel imao neko problema dok vozi motor da pocne nesto da mu zuji zvizdi skripi nez ni ja kao da zavija nesto nemam pojma kako da vam opisem taj zvuk u voznji nema promena samo to sto se cuje i malo cimnem motor levo desno odma prestane a inace posle 2-3 sekunde stane samo od sebe zvuk je najblizi onim petardama sto zvizde samo malo slabije....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AMATEUR, 293 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Ma svasta:)

Doslo vreme za nesto vece, crni je na prodaju,2010god,reg do marta 2014, presao 7400km, sm i enduro tockovi, kofer 32l nov akumulator motor bez ulaganja sve informacije na pm0takoje.gif

post-17717-0-76109000-1375106022_thumb.jpg

post-17717-0-05128300-1375106025_thumb.jpg

post-17717-0-76843500-1375106341_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha xt 125x

Planiram kupovinu nekog motora od 125 ccm koji moze da se vozi sa A1 , pa za oko su mi zapali

-Sprint Pulser 125 SM (na izgled nije los sto se tice kvaliteta neznam znam da je tesko pronaci 2010 a da je 125ccm)

-Qingqi Pulser 125 SM ( isto kao i za sprint posto vidim da su isti motori ali neznam u cemu je razlika)

-Hyosung RX 125 SM ( znam da je korejanac i nista vise )

 

Za sada su mi ova tri motora u opticaju a ako mate jos nekih preporuka molim vas da mi predlozite i ako bi mogli da mi pomognete u izboru hvala unapred!!! SVI KOMENTARI ĆE MI MNOGO ZNAČITI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Planiram kupovinu nekog motora od 125 ccm koji moze da se vozi sa A1 , pa za oko su mi zapali

-Sprint Pulser 125 SM (na izgled nije los sto se tice kvaliteta neznam znam da je tesko pronaci 2010 a da je 125ccm)

-Qingqi Pulser 125 SM ( isto kao i za sprint posto vidim da su isti motori ali neznam u cemu je razlika)

-Hyosung RX 125 SM ( znam da je korejanac i nista vise )

 

Za sada su mi ova tri motora u opticaju a ako mate jos nekih preporuka molim vas da mi predlozite i ako bi mogli da mi pomognete u izboru hvala unapred!!! SVI KOMENTARI ĆE MI MNOGO ZNAČITI

 

Па види, између Qingqi и Sprint једина разлика су пластике, све остало је исто, тако да ти је свеједно који ћеш узети...

 

А за Hyosung, ту не знам шта да ти кажем, колико видим полован нема да се купи у Србији.

 

Ево овај пулсер изгледа солидно 2009 и 4000км Линк :zdravo:

 

Купи већ једном нешто :moto3: видим да се већ пар месеци распитујеш по форуму шта да купиш, прође ти цела сезона :neznam:

 

Е да заборави да ти кажем, баци око и на Yamaha R125, Yamaha XT125X, Yamaha YBR125, Yamaha WR125X одлични мотори, ако имаш пара за њих :zdravo:

Promenio član <Vuk>

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha xt 125x

Uskoro uzimam ali prvo zelim dobro da se raspitam pa da kupim da ne naletim na nesto pa odma da uzmem ovako jos malo pa kada kupim da imam vremena da ga sredim i sledeca sezona nece proci bez mene1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

 

Чини ми се да је на овом 2010 пулсеру задња гума ћелава скроз по средини...

 

Најбоље би ти било да идеш редом да гледаш моторе, па купи онај који процениш да је у најбољем стању.

 

Слике ти ништа не значе...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Akvarista u pokusaju, 138 postova
  • Lokacija: Rumenka
  • Motocikl: Suzi nudista SV650 '09

Nije puno.Recimo da ides u skolu ili na posao.Svaki dan da predjes 20-30 km,+neka voznjica vikendom i to ti je mesecno 1000 km.I za sezonu izduvas kroz auspuh 5-6 iljada kao od sale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Tovariševo
  • Motocikl: GY200 SuperMoto

Na GY200 mi sam dotegao malo sajlu kvacila i culo se da je nesto puklo i sada mi anlaser kada verglam vrti u prazno, otvorio sam deklu i vidim da vrti anlaser i da okrece zupcanik, ali motor se ne okrece. Da li neko zna u cemu je problem?

 

I palio sam ga na kurblu sve dok nisam otvorio deklu i sada vise nece ni na kurblu da mi upali.

 

 

 

Edit:

 

Nadjoh na internetu sada ovo http://i.ebayimg.com/t/2006-ZONGSHEN-200-ENDURO-DUAL-SPORT-LZX200-GY-Z-FLY-WHEEL-STARTER-1-WAY-GEAR-/00/s/MTIwMFgxNjAw/$T2eC16F,!ykE9s7twBM+BQELsHuqKg~~60_35.JPG

Taj veliki zupcanik se okrece u prazno i ne pokrece radilicu, pretpostavljam da se on nekako otkacio, ali ne znam kako je zakacen i ne bih bezveze da sve rastavljam dok mi bar neko ne kaze sta bi moglo da uzrokuje to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Јел неко дотезао опругу на задњем амортизеру? Јако је мекан задњи амортизер, кад седнем мотор се спусти једно 5cm сигурно, а кад седне још неко залегне до земље :lol:

 

Знам како се дотеже, треба само она два прстена да се затегну, али чиме да их затегнем? Немам кључ за дотезање, а нисам нашао нигде да купим...

QM0092.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Qingqi 200 sm

najlakse bi ti bilo da ga skines, pa ga bacis na jedan sto i nabavis 2 ona tanka tanka španera, provuces i stezes kolko mozes da se skupi.... onda fino zavrtis ove prstenove dok ne stisnu oprugu pa uzmes jedan srafciger i cekic da to dobro stegnes, samo nemoj prejako da udaras da ne bi sjeba ove zazore na prstenove... i jos jedna stvar, vidis li ispod prstenova ovo ispupcenje sa metalnom kapiicom, to moze bit ventil ka gumu za pumpanje, na kompresor i da se stvrdne malo... ali nisam siguran samo mi tako izgleda :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja