Jump to content

Moto Zajednica

P:Skuter Sprint FVision

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 550 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Nemam ništa :(

e ovako prodajem moje kinešče sa pređenih 9850 kilometara ja msilim da je tako nešto,motor je ispravan i stoji u garaži sav prašnjav i tužan jer ja nemogu još da vozim a svi znamo kakva je situacija danas i velika je besparica pa ga moram prodati većina zna da sam imao udes pre godinu dana i da je to razlog prodaje jer sam baš u teškoj besparici a ako nekome treba skuter dobiće ga za male pare.

post-3925-0-44119800-1305542771_thumb.jpg

post-3925-0-05779400-1305542727_thumb.jpg

e da ovo nisam ja na slici već moj drugar vlada đavo da ne bude zabune :)

e da na motoru sam promenio sve što je moglo da se zameni od reglera do sijalica,pločica,kvačila kompletnog od nekog boljeg motora i kaiša dosta kvalitetnijeg tako da samo sedneš i voziš ja mislim da bi možda trebao da se zameni akumulator možda nznam nisam ga vozio ja vlada kaže da pali ako se pali svaki dan al čim se ne pali par dana kaže neće e da još jedna stvar ne pokazuje brzinu al meri kilometre što je opet dobra stvar nije skroz crklo to su jednine mane ja sam sa njim obišao celu srbiju svi se smejali al moguće je pogotovo sada kad je sređen ide se bez razmišljanja e da stavio sam i novi karb neki japanski uglavnom cena je 500e moj broj je 063/86-50-527 dođite da idemo da ga palimo da vidite kakav je itd a ako ništa da platite piće :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja