Jump to content

Moto Zajednica

Hungaroring ponovo radi!!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Drugari, hvala na lepim recima. Jos cu pomisliti da znam da vozim. Cim ja oborim vreme na pocetku sezone za skoro dve sekunde, znaci da ima jos puno da se uci.

Sto se tice Hringa 17tog, ja bi isao, ali standardno bice problem za slobodan dan. Kada se prijavis, moras li odmah i da uplatis?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

Drugari, hvala na lepim recima. Jos cu pomisliti da znam da vozim. Cim ja oborim vreme na pocetku sezone za skoro dve sekunde, znaci da ima jos puno da se uci.

Sto se tice Hringa 17tog, ja bi isao, ali standardno bice problem za slobodan dan. Kada se prijavis, moras li odmah i da uplatis?

 

ne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2300 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Juce smo Spectakolo, danijel_mcm i ja bili na Euroringu. Bilo je super, mislili smo da vozimo od ujutru ali zbog tenickih problema vozili smo tek od 13h do 17:30.

Ispalo je dobro je l' je i ovo bilo dosta. Upala misica je neminovna :).

Slike u toku dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2300 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Uglovi su stravicni. Video ne znam da li da stavljamo posto je sa 2 ili treceg izlaska na stazu pa smo i mi bili malo pogubljeni. S' obzirom da je ovo prvi odlazak na ovu stazu ja sam zadovoljan. Asfalt je super i dobro drzi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Uglovi su stravicni. Video ne znam da li da stavljamo posto je sa 2 ili treceg izlaska na stazu pa smo i mi bili malo pogubljeni. S' obzirom da je ovo prvi odlazak na ovu stazu ja sam zadovoljan. Asfalt je super i dobro drzi.

 

Jesi zadovoljan kako si podesio Kawu? Da dolazimo za vikend u Batajnicu ili ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2300 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Motor ide super tu nema price. Sredili smo i ogibljenje mada videcemo kako ce biti na Bataji s'obzirom da je dosta grbavije nego na Euro ringu.

Juce najbolje vreme 1:25. Tocrank mi je rekao da je reokrd sa 600 1:19... tako da nismo ni blizu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2300 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Sada vidim da je ovaj baja vozio 1:16 tako da treba da se pokrijemo usima.

Mada sobzirom da je on instruktor na ovoj stazi i da je zna kao svoj dzep a da je nama bio prvi put nije lose.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Upoznao sam tog tipa jednom prilikom. Meni rece da je rekord 1:17. Staza je, bar meni, nekako specificna. Mislim da treba par odlazaka da se skapiraju sitni fazoni koji donose vreme. Za prvi put .... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Ja sam fabričku 750-ku vozio oko 1:31 koliko se sećam, tako da momci svaka čast!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

I ja vozim standardnu 750. Mislim da je Aresova 600tka taman tu negde. Ako nema i vise konja na tocku. Sta kazes Ares?

 

 

 

 

To crank

 

Treba mi pomoc. Planiram da 2. maja dodjem na Panonia ring. Da vidim kako i to izgleda. Na sajtu Pringa pise da je 2. maja planiran dan za phoenixracing.hu. Kada odem na njihov sajt http://phoenixracing.hu/en/ nema informacije za ovaj datum. Mozes li nekako da pomognes?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Konji manje više, bitan je ugao nagiba u relaciji sa centrifugalnom silom preko adhezivnih sile i momentom zakrivljenja. Ima formula za sve.

 

Ne kapiram šta je ovo sa P-ringom... nemogu ni da nađem tu udrugu, phoenixracing. Ovaj link je za zbirni site, palyamotorozas...

Zvaću ih kad se vratim u BP. Podseti me...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

@tkd

Vozio sam Panoniju i super je. Odusevices se.

Zbog tvoje i to crank-ove preporuke i zeli da odem. Ovako bi mislio da je to neka mala stazica za koju se ne isplati preci 500km (od NSa) u jednom pravcu.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Dugacka je i ima dosta krivina i brzih i sporih, ide se gore, dole. Jedan odlazak zrtvuj da popamtis sve krivine.

 

Nema zrtvovanja. Prvo gledanje snimaka na Yuo tube. Posle 20tak kao da si je vec vozio. Nista talenat, samo dobra priprema.:-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja