Jump to content

Moto Zajednica

novi skup BJB

Recommended Posts

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

idem i ja pa da ga jebem, ove godine nisam mogao ništa da uklopim. jedva ono sa josephB i quasaarom.

 

recite samo kad se nalazimo na toj pumpi, i ko ide iz beograda kad i gde je sastanak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

idem i ja pa da ga jebem, ove godine nisam mogao ništa da uklopim. jedva ono sa josephB i quasaarom.

 

recite samo kad se nalazimo na toj pumpi, i ko ide iz beograda kad i gde je sastanak.

Bilo bi pozeljno da se sretnemo na pumpi na ulasku u Sabac sa autoputa izmedju 11 i 11.30.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: BG-Rakovica
  • Motocikl: Honda VT500C

Ljudi, niko ne ide na Cer zbog Gordana, ili Pere Nadoveze, vec da bi se vozio i uzivao u prirodi i druzenju. Nema potrebe da mi se crta livada, organizuje vo na raznju i slicne gluposti, kafanu imam i u Beogradu! Covek je pre par meseci najavio skup i osnovni je red da ispostujemo ideju o okupljanju.  U petak i subotu je suncano vreme, uopste me ne interesuje ko nece da ide, vec ko hoce da ide, a ja obecavam Gordanu, Misircu i ostalim momcima da dolazim 100% ako budem ziv i zdrav. Kome je daleko i nema opremu, ili ko nema mu.a, neka sedi kuci, jer ovo i nije namenjeno takvima koji hoce da se j..u, a da im ne udje :-\ Znaci, subota oko 10h ko zeli nalazimo se na parkingu ispred Beogradskog sajma. Vidimo se na ceru, momci!

 

Slazem se. Molim da se potvrdi vreme i mesto polaska iz Beograda. Jedan moj prijatelj (inace stranac, englez) i ja se prikljucujemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

evo ovako, ja vas čekam u 10 na isključenju sa auto puta za tošin bunar (tamo gde je nekad bio painball) pošto mi je glupo da idem na sajam jer sam sa nbg a tuda već prolazimo.

 

znači 10 sati, autoput, isključenje za tošin bunar (painball arena)!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

ako se krene iz Beograda u 10 vi ste u Sapcu u 11 do 11,15 tako da svi krenemo oko 11,30 do 12 na Cer a treba nam 30 min do Cera.

Ko hoce ranije nije problem, ja moram cekati ljude a ko zna put do Cera moze i ranije krenuti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

Ljudi, ideja je da se nadjemo u sabcu u 10, a ne u Beogradu. Ako krene u 10 iz beograda, necemo se sakupiti do 2 popodne.

 

 

ja idem iz noćne tako da u šapcu mogu da budem i u 8, nije problem.  ;D

 

gordan je rekao da smo do 11:30 na pumpi, tako smo se i organizovali.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

Prase ugovoreno,lepinje kajmak corba pice spavanje ko zeli da ostane je 250 kinti , znaci nalazimo se 11.00 -11.30 na JP pumpi na mostu svi su dobrodosli ,aj pa se vidjamo .

P.S. ako zafali klope moze kvarko da zakuva pasulja :):):)

ah da guda ce biti gotova u 15.00 tako da nije frka sa vremenom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Momci lepo se provedite isao bih i ja rado sa vama al jbg nema se vremena (ispitni rok) a i Marko cenejac na odmoru(cekam ga da se vrati pa da radimo), slike da okacite OBAVEZNO!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Wien

e ljudi samo da znate da nemogu doci da me necekate :( tetka mi je morala hitvo na OP pa nema niko da pazi na moju malu seku (7god)

 

ali drugom prilikom kada bude bio skup VIDIMO SE !!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Prase ugovoreno,lepinje kajmak corba pice spavanje ko zeli da ostane je 250 kinti , znaci nalazimo se 11.00 -11.30 na JP pumpi na mostu svi su dobrodosli ,aj pa se vidjamo .

P.S. ako zafali klope moze kvarko da zakuva pasulja :):):)

ah da guda ce biti gotova u 15.00 tako da nije frka sa vremenom

aaaaaaiiiiiiiiiiiiii sto im rece pa to je iznenadjenje(bilo) ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Ljudi, ideja je da se nadjemo u sabcu u 10, a ne u Beogradu. Ako krene u 10 iz beograda, necemo se sakupiti do 2 popodne.

 

 

ja idem iz noćne tako da u šapcu mogu da budem i u 8, nije problem.  ;D

 

gordan je rekao da smo do 11:30 na pumpi, tako smo se i organizovali.

 

 

ako prvi dodjes moras da cuvas prase da ne pobegne :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Naravno da idemo, procitaj ranije postove, polazak u 10 sa parkinga ispred sajma, a ko je na Novom Bg-u neka ceka na skretanju za Tosin bunar ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Idem ja. Nego se nesto premisljam o opustenijoj i laganijoj (bar za mene) voznji preko Obrenovca. Inace 065 35 37 234 Dusan

Nista na ulazu u Sabac ides desno pored Zorke do semafora na ulazu u Sabac iz pravca mosta pa na pumpu desno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

evo  i ja stigoh kuci, mrtav sam umoran. ekipa odlična, druženje odlično, prasetina takođe, gde ćeš bolje!  :)

 

pozdrav za celu ekipu, a posebno za organizatore gordana i misirca!

 

vidimo se ponovo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja