Jump to content

Moto Zajednica

Zamalo da me pokupe na semaforu...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Vraćam se ja sa okupljanja u Fruškoj gori u subotu veče, i stižem pred Zemun. Kočim i stajem na crveno na onom semaforu kod okretnice autobusa u srednjoj traci. Dakle imam 2 trake prema zemunu ja sam u levoj i jedna traka od Zemuna u suprotnom smeru. Levo od mene staje  još jedan auto, a na 50m u suprotnoj traci čekaju 2 auta jedan iza drugog. E sad ne znam da li su oni krenuli na zeleno ili crveno, meni je i dalje crveno i ja čekam i dalje. Kad ti krenuše oni da se trkaju i onaj auto pozadi predje u moju traku odmah još sa semafora i juri sve brže ka meni. Ja se sledio ne znam šta da radim a oba ubrzavaju tako da ovaj u mojoj traci ne uspeva da iseče drugog i dalje juri sve brže ka meni. Ja jadnik u očajanju ne znam šta ću, da krenem već je kasno već nagnam motor što više u levo za nekih 40 stepeni. Uopšte mi nije palo na pamet da se bacim sa motora jer se sve dešava u 2 sekunde a ovo što se dešava je poslednje što sam očekivao. Jedva držim motor na jednoj nozi jer mi je cura pozadi suvozač. Kad sam već mislio da će debil od vozača da me skrši, majmun shvata u poslednjem trenutku da ne može da prestigne drugog debila i naglo koči. Branik mu je na nekih pola metra od mog prednjeg točka, pogledam u autu napaljeni klinac sa debilno napaljenom facom u nekoj novoj yugo floridi, tek tad sam video koji je auto od frke to odmah nisam ni primetio. Klinac čeka sekund nisam stigao ni ljudski da ga opsujem ni da odreagujem, on već skreće pored mene u svoju traku i nastavlja dalje... A ja sledio se, pali mi se zeleno, auto sa semafora pored mene kreće a ja čekam na zelenom još nekih 20 sekundi ne verujući šta mi se desilo. U principu tad sam krenuo dalje više manje normalno tek kasnije mi je doprlo svesti šta se ustvari stvarno desilo, i koliko je bilo zajebano...

Mislio sam da je sigurnije kretati iz leve trake na semaforu ali u ovom slučaju ispade da nije...

Eto i to možete da očekujete, pa se čuvajte, ali sigurno već ima slučajeva u kojima se motoristi "pokupljeni na semaforu" i ne verujem da je iko od njih dobro prošao.

Jao samo da mi je da posadim onog debila na motor pa da se zaletim malo sa mojim Volvoom u čisto da vidi kakav je osećaj nemoćnosti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gasa

Druze, verujem da je bila velika frka...ali nazalost takvih debila imakolko volis

 

P.S. teu si bacio na pogresnomesto,prebaci je u ,,motoristi na drumu''

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja