Jump to content

Moto Zajednica

Veceras na Smederevskom putu (02.07.2007)

Recommended Posts

  • Drug član, 2143 postova

Veceras oko 20 casova, na Smederevskom putu, muskarac i devojka, poginuli kad su se motorcikolom "Suzuki" zakucali u beli kombi koji je verovatno pokusao da skrene levo bez signala.

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Prema recima policajaca na licu mesta: Dragan i Ana Toshic iz Kaludjerice.

 

Nek im je laka crna zmelja...

DAJ BRACO BRISITE OVE SLIKE SA TELIMA!!!!!

NEK IM JE LAKA ZEMLJA.

AAAAAAAUUUUUUUUUU NEDAJ BOZE!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Nezvanicno sam cuo od policajca koji je iz tih krajeva da su u pitanju otac i cerka (strasno ako je istina)...covek inace nije cesto vozio motor i pre toga je prosao "kazu" bar 150 tuda.....neznam da li je istina ali svaka tragedija je strasna...neka im je laka zemlja..

Ne zaboravimo da pri toj brzini (ako je istina) vozac kombija mozda i nije mogao da ih vidi na vreme jer svi znamo da se motor pri toj brzini pojavi za trenutak....Nazalost trenutak prevelike slobode i opustanja moze dovesti do tragedije......

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

Prema recima policajaca na licu mesta: Dragan i Ana Toshic iz Kaludjerice.

 

Nek im je laka crna zmelja...

DAJ BRACO BRISITE OVE SLIKE SA TELIMA!!!!!

NEK IM JE LAKA ZEMLJA.

AAAAAAAUUUUUUUUUU NEDAJ BOZE!!!

Sta mislis da ja nisam mogao da okacim fotografije od juce...Pusti to :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 53 postova
  • Lokacija: basel switzerland

nemam vise volje da posecujem forum ovo vise nije uzivanje niti sport niti hobi, ovo je rat sa ne znam kim ali surovo jeste.

ljudi cuvajte se i bog ce vas cuvati ne izazivajte djavola dolazi u sekundi i odnosi u nepovrat.

 

nek vam je laka crna zemlja i mir gospodnji.

 

 

 

ljudi shvatite vise da nije motor pomodarstvo vec moras biti izabran i rodjen da bi mogao da jases na djavolu a to ne moze svako.

 

motor je djavoja  sprava  a ja ga nosim u venama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Mnogo nas je malo da bi nas svaki dan nestajalo... Surovo je tačno ovo što kaže DENIS...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: zzr600

:'( sta reci poginuo mi dobar drug i komsija oboje su voleli motore,maloj ani otac je kupio gileru 125cm na kojoj je ovog leta trebala da uci da vozi  dragan tosic poznatiji kao cipelic ili farbargagi  mnogo je imao kilometara na motoru i nije bio pocetnik znao je da barata sa svojim susukijem samo tako i ja se pitam kako je sve ovo doslo do ovog sranja !suzuki je bio k3 gskr1000 kupio ga je od naseg moto vozaca poznatog divljak sone  taj suzuki je pobedjivao na stazama! tehnicki je ispravan bio samo tako nove gume je imao  kocnice ok !pre udesa  sam sede sa njim i cerkom pili sok kod drugara i prebacivali smo mu sto nije nosio kacigu ni on ni mala ana! na 200m od mesta udesa su vecerali  i krenuli kuci !ima trag kocenja 5metara i onda prekid traga i od mesta prekida do udarca u kombi ima jedno 3metra !tako da je verovatno hteo da zaobidje kombi ali nije uspeo !mala anci je na mestu preminula udarila je o cosak kombija na zalost delovi mozga su ostavili svuda tragove !gagi je davao znake zivota ali  nije moglo da mu se pomogno jer je imao mnogo unutrasnje krvarenje!!!!!!! sta reci .......................... dalje !!! momci i devojke nosite kacige upalite dugo svetlo ne zalite novac za opremu !!! by joxa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

jezivo .. tuzno .. strasno .. bolno .. ne znam ni ja kako da se izrazim .. nek im je laka crna zemlja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Prema recima policajaca na licu mesta: Dragan i Ana Toshic iz Kaludjerice.

 

Nek im je laka crna zmelja...

DAJ BRACO BRISITE OVE SLIKE SA TELIMA!!!!!

NEK IM JE LAKA ZEMLJA.

AAAAAAAUUUUUUUUUU NEDAJ BOZE!!!

 

Gordane,

 

Ja jesam fotograf vec vise od 20 godina, pa sam mozda profesionalno deformisan, ali JEDNA SLIKA GOVORI VISE NEGO HILJADU RECHI.

 

Slike su dovoljno "siroke" da se ne vide detalji, dobio sam i mnogo gore ali sam napravio izbor koji ce pokazati treagediju, a da to ne bude degutantno. Mislim da sam postgao cilj.

 

Ovakve slike mogu da nam posluze kao opomena sta se desava, da se pazimo, postujemo ogranicenja brzine, nosimo opremu a posebno KACIGE.

 

Na zalost, svaki drugi dan neko od bikera pogine ili padne, svojom ili tudjom greskom - ali moramo se svi sloziti BROJ JE FRAPANTAN !!!

 

Treba uraditi sve da ovo prestane, ova sezona je tek pocela a statistika je vec VISE NEGO TRAGICNA !!!

 

Mene je juce srusio covek, vozeci u rikverc. Izasao i kaze mi "Izvini, nisam te video" Ja imam skoro 1.90 metara, i 120 i kusur kila. I nije me video ? Ma nije ne gledao, boli ga uvo....srecom sve je proslo bez posledica.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest zvedri

Koje sr*** .....

Bem ti zivot...

Mislim da bi uz kupovinu motora trebalo dati upozorenje sta se sve moze desiti na motoru i da je motor skoro kao ruski rulet, bez obzira na to koliko dobar vozac bili...

Dovoljan je samo trenutak, mala mala greska ma cak ni greska jednostavno sklop okolnosti ... katastrofa!!!!

 

Pa meni je pre neki dan dok sam vozio auto izleteo autobus i zakacio mi skoro ceo auto po duzini... da ne duzim nisam bio kriv , nego je bus skrenuo u moju traku jer mu je tako doslo (recima vozaca busa)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco, Voge 300 Rally

:'( sta reci poginuo mi dobar drug i komsija oboje su voleli motore,maloj ani otac je kupio gileru 125cm na kojoj je ovog leta trebala da uci da vozi  dragan tosic poznatiji kao cipelic ili farbargagi  mnogo je imao kilometara na motoru i nije bio pocetnik

 

Dragan farbar? Imao je radnju u Kaluđerici? Pre par godina je vozio gsxr-a 750?

 

Radio mi je auto pre par godina. Pokazao mi je tada svoj svoj motor. Sećam se priče o tvrdoći guma, o tome kako je imao produženu zadnju viljušku, baš je voleo tu mašinu... Nisam se tada još bavio motorima. Pamtim kako sam zinuo kada mi je rekao da je autoput Beograd-Niš pun krivina. Pitam ja - kako to? On kaže - ma nije tebi u kolima, ali pri 200-250 na motoru samo iz krivine u krivinu ideš...

 

Neka im je laka zemlja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd

Nazalost moje ucesce na ovom forumu se svelo na gledanje ove rubrike, sto je vise nego tragedija. Vise je nego jasno da je krajnje vreme, da se ova sada ne bas mala druzina organizuje i da svoj doprinos bezbednosti. Dosta je bilo price tipa trebalo bi ovo ili ono. Ima li ko konkretne ideje, ljude na pozicijama, vremena, para,pameti i da se krece. Sto se mene tice neka kazne za ne nosenje kacige budu i 500E.

Ovo je najvaznije pitanje i bez resavanja istog ili bar konkretnijeg pokusaja resavanja nista nismo uradili. Vise me ne zanima, ko je sta kupio, popravio, nosio Coca-colu majstoru da ga oraspolozi...

 

Saucesce porodici i prijateljima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja