Jump to content

Moto Zajednica

pozdrav od SERBIAN WORLD TOUR TEAM

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Momci,

 

kad budete u nekim EGZOTIČNIM predelima (ALJASKA, LOS Angeles, Japan, Sibir, ili u drustvu plavussa sa velikim sisama  ;D), slikajte se PLEASE u Serbian World TOur  nine g majicama, za Nine - G sajt, i za uspomenu naravno.

 

Bice na naslovnici na mom sajtu i u galeriji a i extra je za portfolio i moju firmu:))))

 

UZdravlje i pamet uglavu  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Momci,

 

kad budete u nekim EGZOTIČNIM predelima (ALJASKA, LOS Angeles, Japan, Sibir, ili u drustvu plavussa sa velikim sisama  ;D), slikajte se PLEASE u Serbian World TOur  nine g majicama, za Nine - G sajt, i za uspomenu naravno.

 

Bice na naslovnici na mom sajtu i u galeriji a i extra je za portfolio i moju firmu:))))

 

UZdravlje i pamet uglavu  :)

 

Iako mi nisi poslao majicu ;), slikacu ih pored velikih cica cim stignu u Chicago, pa makar morao ja da im perem majice.  Samo mi reci hoces li Crnke, Plavuse, Crnkinje, Latine, Azijatkinje samo reci kakve hoces pa da organizujem nesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Momci,

 

kad budete u nekim EGZOTIČNIM predelima (ALJASKA, LOS Angeles, Japan, Sibir, ili u drustvu plavussa sa velikim sisama  ;D), slikajte se PLEASE u Serbian World TOur  nine g majicama, za Nine - G sajt, i za uspomenu naravno.

 

Bice na naslovnici na mom sajtu i u galeriji a i extra je za portfolio i moju firmu:))))

 

UZdravlje i pamet uglavu  :)

 

Iako mi nisi poslao majicu ;), slikacu ih pored velikih cica cim stignu u Chicago, pa makar morao ja da im perem majice.  Samo mi reci hoces li Crnke, Plavuse, Crnkinje, Latine, Azijatkinje samo reci kakve hoces pa da organizujem nesto.

 

Dal` mi verujesh da je uradjeno samo 20 kom  :-\ Ekipi je otisla vecina. ja sam zadrzao samo par kom....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Momci,

 

kad budete u nekim EGZOTIČNIM predelima (ALJASKA, LOS Angeles, Japan, Sibir, ili u drustvu plavussa sa velikim sisama  ;D), slikajte se PLEASE u Serbian World TOur  nine g majicama, za Nine - G sajt, i za uspomenu naravno.

 

Bice na naslovnici na mom sajtu i u galeriji a i extra je za portfolio i moju firmu:))))

 

UZdravlje i pamet uglavu  :)

 

Iako mi nisi poslao majicu ;), slikacu ih pored velikih cica cim stignu u Chicago, pa makar morao ja da im perem majice.  Samo mi reci hoces li Crnke, Plavuse, Crnkinje, Latine, Azijatkinje samo reci kakve hoces pa da organizujem nesto.

 

Dal` mi verujesh da je uradjeno samo 20 kom  :-\ Ekipi je otisla vecina. ja sam zadrzao samo par kom....

 

Ma nema veze to je samo sala, bilo bi gresno da ja nosim tu majicu a nisam clan ekipe koja obilazi svet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Leskovac / Beograd

Momci,

 

kad budete u nekim EGZOTIČNIM predelima (ALJASKA, LOS Angeles, Japan, Sibir, ili u drustvu plavussa sa velikim sisama  ;D), slikajte se PLEASE u Serbian World TOur  nine g majicama, za Nine - G sajt, i za uspomenu naravno.

 

Bice na naslovnici na mom sajtu i u galeriji a i extra je za portfolio i moju firmu:))))

 

UZdravlje i pamet uglavu  :)

 

Iako mi nisi poslao majicu ;), slikacu ih pored velikih cica cim stignu u Chicago, pa makar morao ja da im perem majice.  Samo mi reci hoces li Crnke, Plavuse, Crnkinje, Latine, Azijatkinje samo reci kakve hoces pa da organizujem nesto.

 

Dal` mi verujesh da je uradjeno samo 20 kom  :-\ Ekipi je otisla vecina. ja sam zadrzao samo par kom....

 

@RSVMillenian: E ti si u USA pa ne mozes da dodjes do majce, ja ga jurim po BG pa nikako da ga stignem  ;D ;D ;D, samo znam ja da on cuva onu jednu za mene  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gasa

ej bre ljudi, ma samo napredi ako bog da cekam vas kod skupstine ;D ;D

 

@endurac- samo hoces da se izreklamiras ;D ;D ;D ;D ;D

@djura- o kakvoj zastavi je rac????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

ej bre ljudi, ma samo napredi ako bog da cekam vas kod skupstine ;D ;D

 

@endurac- samo hoces da se izreklamiras ;D ;D ;D ;D ;D

@djura- o kakvoj zastavi je rac????

 

Nasa Srpska zastava...neki Talijan im dao na bini, svi ga zovu Djura...  :-X ??? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 807 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Tamo u Mnogogolija ladno.... al standard...  ;D

 

Samo napred drugari!

E da, pišite na šta nailazite usput, jeste li videli nešto što niste očekivali... Siguran sam da su utisci jaki, podelite malo to sa nama.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Tamo u Mnogogolija ladno.... al standard...  ;D

 

Samo napred drugari!

E da, pišite na šta nailazite usput, jeste li videli nešto što niste očekivali... Siguran sam da su utisci jaki, podelite malo to sa nama.  ;)

    Pozurite...sa'ce ona dvojica  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: kaludjerica

pozdrav za bracu i sestre forumase

         PUNO HVALA ZA PODRSKU KOJU NAM OVIM PUTEM DAJETE.Mi smo u sustini ok.tehnicko logisticki problemcici raznih vrsta ometaju nas u uzivanju i lepoti ove prelepe zemlje i zemljakinja.U nedelju letimo za havaje pa ce mo se slikati za endurcev sajt.Ostalio smo bez majci(sva su nam iscepale)pa ovom prilikom apelujem na Markovu savest da nam obezbedi jos par i da posalje po nasem coveku koji dolazi u  Lisabon da nas saceka.Utisaka mali milion i o njima kada se vratimo.Imao sam pad na Uralu,ali srecom nista ozbiljno.Izlazili smo(ja i edi)  iz preticanja suvise brzo na izuzetno klizavoj podlozi i kisom pride.Da izbegnem susret sa edijem koji je usporio,naglo sam zakocio prednjom i opa.motoru izgreban vetrbran i polomljen retrovizor koji je zamenjen a za vizir sam zamolio dekija da pogleda u Cikagu.

      VELIKI POZZZZZZZZZZZZZZZZZZZDRAV.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Momci & Tea, svaka vam cast! Kada prolazite kroz Los Andjeles?  Voleo bih da vas vidim, a i ako nesto zatreba tu sam.  Pozdrav i samo napred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: kaludjerica

        Posle duze pauze nadjosmo malo vremena i konekciju pa resismo smo da vas malo smaramo onim sta se nama dogadjaaa!A gde ono stadosmo?A da.Na Havaje stigosmo zahvaljujuci neazurnosti naseg speditera koji nam datom prilikom rece"eto znate motore ce mo Vam poslati u cetvrtak ali vi ih svakako nemozete podici pre ponedeljka"i onako uz put dodaje nam racun za njegove usluge.Bila je to cifra od 15850$.Zoran zamalo nije umro na licu mesta,a bio je to jedan divan i suncan utorak.Uz prepirku i ubedjivanje nasta cenkanje.I tu uspesmo da spustimo cifru na 9000$ s' tim sto ih ponovo moraju prepakivati zbog druge deklaracije.Sa obzirom na visak u vremenu odlucismo se da dane nekako protracimo na tim Havajima.

      Divan,suncan,mirisljav,prelep,vruc ....dan ali gde i sta sada.Nadjosmo smestaj sa doruckom i to za 25$ po osobi.Hostel se nalazi uz samu Waikiki plazu. Cene variraju a u nekim srednjim restoranima za 7$ mozete da se dobro najedete i pijete neogranicene kolicine gaziranih sokova.Bele pescane plaze prepune ljudima,ulice pune skupocenih automobila  i ljudi koji hrle u prodavnice da kupe po neki suvenir ili ko zna sta.Sve je zaista predivno ali se ujedno pitamo gde li su nasi motori.Upoznali smo jednu mestanku koja nam je bila tur operater prvo za Honalulu a zatim i ostrva.Zove se Nai i voli sva sto vole mladi.

      Sve u svemu po meni Havaji zasluzuju epitet vrata do raja.Sve ovo vredi videti a nadam se da cu jos imati prilike za to,ovdasnje stanovnistvo je zaista prijateljski raspolozeno i odaju utisak dobrih domacina a tek domacice....Domace,Havajsko kolo zove se hula-hula.Tu se tete svoski trude da pokretima kako gornjih udova tako i donjih extremiteta pokazu spoj tradicije i savremenih shvatanja.Boze kako to dobro izgleda.

      Toliko  za sada idem da spavam jer nas sutra ceka naporan dan jer se u drustvu sa Motoholikom .preko Roki planina penjemo do Aspena

Pozdrav do sledeceg javljanja i price o druzenju sa Malim Cacom u sijetlu.

 

[/img]

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja