Jump to content

Moto Zajednica

PRIJAVA ZA RELI

Recommended Posts

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW-F650 ST

Ljudi izgleda da cu uspeti da resim neke privatne obaveze sutra pre podne i time mi se oslobadja slobodno vreme za putovanje :moto3:

 

DA NISAM ZAKASNIO?? jos uvek vaze prijave? :stabre:

 

Ja bih sutra ako sve bude ok, poslao prijavu :moto3:

 

I moze li neko da kaze od 100 planiranih motora, koliko se do sada prijavilo??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Popuni prijavu, sada pred finale mnogi kao i ti, koji nisu mogli unapred da planiraju slobodne dane ili pare... odlucuju u poslednji cas da krenu. S druge strane, ima i onih koji otkazuju iz razno-raznih razloga tako da se situacija menja iz casa u cas. Vrtimo se na cifri izmedju 80 i 90...Slovenci pritiskaju i dalje....Rumuni su npr. otkazali jer su se solidarisali sa svojom ''seficom'' Ankom koja ove godine ne moze da dodje.

 

Sve u svemu jos 7 dana do polaska i nesto malo vise slobodnih mesta :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Ja dobio potvrdu i uputstvo za uplatu kotizacije jutros, uplatio kotizaciju danas popodne.

Sta sledece, pretpostavljam da treba da dobijem na neki način obavestenje u kojoj sam grupi, ko je "tata" u grupi i sl.?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

E sad druže opušteno čekamo dalja uputstva :Mina: .....i radujemo se i brojimo sate do polaska kao pred ekskurziju! :zvizduk::moto3::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

Platio :zdravo:

Da li je prošla uplata?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: Katzdorf,Germany
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Ni meni još nije stigla potvrda o prijemu uplate, a uplatio sam 20.05. Zna li neko o čemu se radi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Sve uplate su prošle i uredno evidentirane. Najkasnije u ponedeljak ujutro kačimo spisak učesnika.:moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

pratio sam zadnje dvije godine prijave za reli i mislim da je ova malo podbacila. otkazali Rumunji, Slovenci na cekanju, Hrvata nigdje, pozivi koji se ponavljaju da mjesta još ima, lista ucesnika još nije na stranici a ako sam dobro shvatio i broj je ogranicen na sto ucesnika a trenutno ih je 80 - 90. šta mislite da ce u par dana kada date vanjskima mogucnost svi nahrliti. kada je nešto do zadnjeg neizvjesno izbacuje se iz plana pa se traži alternativni događaj.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Svako ima svoj razlog zbog kojeg će učestvovati na nekom događaju - u ovom slučaju vožnji. Uglavnom, većini (pre svega iz Srbije) je prvi kriterijum novac jer kriza na žalost veća nego predhodnih godina. Nekome je bitno nešto drugo...npr. ko će još učestvovati ili ruta koja će se posetiti ili pak iskustvo koje može ili ne, biti drugačije.

 

Rumuni jesu odustali (iz razloga koji je gore u temi naveden), Hrvati se zaista nisu prijavili u smislu veće grupe koja dolazi iz Hrvatske, što ne znači da među prijavljenima nema Hrvata...ali Slovenci nisu na čekanju - šta više oni čine skoro polovinu prijavljenih.

 

Potrebno je imati u vidu da je ovo treći Reli koji se organizuje. Na predhodna dva učestvovalo je skoro 400 ljudi, prešlo se više od 2000 km kroz Srbiju, obišlo se i videlo mnogo toga i mi kao organizator smo i očekivali manji odziv i interesovanje nego ranijih godina.

 

Trebalo je u Srbiji, koja je relativno mala zemlja, naći nove puteve kojima se nije vozilo, nova interesantna mesta koja nisu posećivana a pri tome da na toj ruti imate odgovarajuće smeštajne kapacitete koji za odgovarajuću cenu (čitaj: što manju) mogu ponuditi adekvatan smeštaj učesnicima.

 

Zato smo se maksimalno potrudili da onima koji se prijave obezbedimo za novac koji uplate, što bolje uslove i što bolju zabavu i druženje. Manji broj učesnika to sam po sebi garantuje.

 

Imaćemo dakle 80-tak učesnika (skoro polovinu iz Slovenije). To znači dve grupe motora - to znači kompaktniju vožnju, bolju sinhronizaciju i manje smaranja nego ranije prilikom stajanja, parkiranja, točenja goriva i pokretanja.

 

Imaćemo policijsku pratnju i obezbeđenje kolone sa nekoliko policijskih motora i automobila za svo vreme relija. Imaćemo servisno vozilo sa dva mehaničara i kompletnim alatom Auto-Moto Saveza Srbije. Imaćemo lekara urgentne medicine sa kompletnom opremom za pružanje prve pomoći - za ne daj bože, imaćemo vozilo za transport pokvarenih motocikala i vozilo sa hladnjacima punim vode i sokova.

 

Imaćemo noćenje i doručak u više nego pristojnim hotelima (Drinum Travel, Rubin i Srebrno jezero) gde će praktično skoro svi učesnici biti u dvokrevetnim sobama sa normalnim kupatilima i normalnom higijenom. Imaćemo svakog dana normalan ručak...i sve će to za manji broj ljudi nego ranije, biti daleko tečnije, brže i komfornije tako da oni koji će ići ove godine na reliju ni u čemu neće biti na gubitku već na protiv, imaće veći komfor i time veće šasne da zaista uživaju u ovom putovanju.

 

Pri tome, manji broj ljudi znači veće šanse za bolje druženje, upoznavanje i zabavu, što je u ovakvim akcijama najvažnije.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

kochaMatori samo sam iznio konstataciju od prijašnjih relija i nisam mislio ništa loše vec htio saznati razlog. sve šta si nabrojao da sada imate kao logistiku imali ste i lani osim broja ucesnika. možda ce to i dici kvalitetu relija kako kažeš ali nakon lanjskog koji je po vama, i po meni, bio vrhunski najavili ste sljedeci sa još više svega da ne nabrajam. ucesnici lanjskog su, barem opo pisanju, bili jako zadovoljni pa se ocekivao još veci broj. po tvome pisanju da je manji broj pogodniji za organizaciju dobrog relija sa vrhunskom ponudom ispada da ce sljedeci, 2012, biti još bolji ako bude 50 tak ucesnika. ja se sa time nebi složio. masovnost zbližava ljude i u takvim događanjima ne gleda se na 4 ili pet zvjezdica kod smještaja ili zastoje na tankiranjima za gorivo. lani se to rješavalo sa grupama i ako se ne varam bilo ih je 4 pa bi i sa jednom ili dvije nove bilo isto. naravno da veci broj vama otežava posao, pitane koliko jer ako tražiš smještaj za 100 ili 130 isto vrtiš telefon, ili ako kombijem voziš 100 boca ili 150 opet isto ....

nije ovo kritika na vaš rad, on zaslužuje pohvale jer je uložen trud i vrjeme kao i dosta drugih vlastitih odricanja.

usput neču vas više umarati time. zdravo.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

duga je to priča dragi (ili draga) bonarina. možda bih i mogao da ti pomognem da je shvatiš kada bi znao odakle da počnem. vidim da si član ovog foruma od pre dva dana pa nešto mislim da krenem sa objašnjenjem od početka. s druge strane, vidim iz tvojih komentara da si upućen u detalje organizacije relija skoro kao i mi iz organizacije pa nema onda smisla da širim priču.

 

u svakom slučaju, ako već (po tvojim rečima) tri godine za redom pratiš situaciju sa prijavljivanjem na reli nastavi ti to da radiš i dalje. nama su komentari posmatrača jednako korisni kao i komentari učesnika.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

kako ste sujetni, pa niko vas ne napada. da mi nije špica sezone tu gdje radim najvjerovatnije bi bio sa vama ali je nemoguce dok radim sezonski posao. samo je bilo pitanje zašto, zbog čega manji broj prijava nego dosad a odgovor kao da reže vukovi sa čemernika. ne diraju me minusi jer i ja ih dodjeljujem pa samo napred.

Bandolero, ovo iznad nije tvoj stil koliko sam ja primjetio kroz ovo vrjeme promatranja. dobri putopisi, odlican stil pisanja, postovi na mjestu, orginalnost ličnosti. sve skupa jedan od pozitivnijih na forumu.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 634 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

Nit sujetan, nit zadnjih namera, nit minusa. Možda jedan, mali.... :lol:

 

Malo humora sa moje strane koji svako na svoj način može da protumači, prihvati ili ne.

 

Žao mi je što nećeš moći da učestvuješ koji god razlog bio u pitanju. I mi smo se jedva nekako skrpili.

 

Pozdrav :zdravo:

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

A ko priča o napadu i odbrani :neznam:. Rekoh ti da mi je teško da polemišem sa nekim za koga ne znam sa koliko zaista informacija raspolaže o temi o kojoj je reč pa sam mislio da je najbolje da svako ostane pri svom uverenju. 8)

 

Nego, Željko jel to što bi bio sa nama, da ti nije posla, znači da si juče ili danas tokom dana kupio tog dukatija 999s ? Ako jesi, od srca ti čestitam...zaista lep motor :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

Nit sujetan, nit zadnjih namera, nit minusa. Možda jedan, mali.... :lol:

 

Malo humora sa moje strane koji svako na svoj način može da protumači, prihvati ili ne.

 

Žao mi je što nećeš moći da učestvuješ koji god razlog bio u pitanju. I mi smo se jedva nekako skrpili.

 

Pozdrav :zdravo:

 

 

 

 

kada sam pisao prvi dio o sujeti ti nisi bio u tome, to se odnosilo na organizatore, a i na uredništvo iz nekih drugih priča. meni je stvarno žao da nemogu biti dio relija kao sudionik ali ko zna možda jednom i promjenim posao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

A ko priča o napadu i odbrani :neznam:. Rekoh ti da mi je teško da polemišem sa nekim za koga ne znam sa koliko zaista informacija raspolaže o temi o kojoj je reč pa sam mislio da je najbolje da svako ostane pri svom uverenju. 8)

 

Nego, Željko jel to što bi bio sa nama, da ti nije posla, znači da si juče ili danas tokom dana kupio tog dukatija 999s ? Ako jesi, od srca ti čestitam...zaista lep motor :takoje:

pa znam da je interes za prvi reli bio jako veliki, informacije uredništva su bile onda kada su ih najavili. do polaska na prvi preli otvoreno je 18. strana i uglavnom renomiranih starijih članova nakon povratka još puno stranica sa predivnim utiscima.

za drugi reli još vece interesovanje pogotovo nakon spoznaje onih koji nisu bili od strane učesnika. do samog polaska na drugi reli otvoreno je 32 strane također sa najviše starijih clanova i puno mladih članova a nakon povratka utisci koji su uvjek u superlativu. na oba relija je nakon kratkog vremena bila lista koja se nadopunjavala dnevno i naocigled velikim tempom. informacije organizatora pravovremene i sa dosta podataka šta je novog planirano da unaprijedi kvalitetu drugog relija za razliku od prvog.

treči reliotvoreno devet stranica sa nikovima novih mladih clanova i uglavnom organizatora i urednika. od starijih clanova doslovce su prisutni samo: Jager,Jovan,DzOKS, Svetac, BrmBrm, par Bandolerosa, Đunta, Mokl i još jedan ili dva ukoliko sam propustio nekog. na klipicima i prvog i drugog relija divno je bilo viditi onoliko motora op grupama ( svaka od otprilike 50 motorista i vecina u parovima )

kocha raspolažem sa još informacija ali ovo je dovoljno da znam o čemu pričam i možemo polemizirati ali potkrepljujuči naše iskaze čoinjenicama.

Kocha kakav je to forum kada bi bilo za njega najbolje da svako ostane pri svom uvjerenju bez podstricanja cinjenica i argumenata. brzo bi se ugasio ili postao isprazan i nezanimljiv.

tebe sam isto uočio po niku jer su ti pisanja ok. pa me sada malo iznenađuje takav stav. hvala ti na ljepim željama za Ducati, pitanje je vremena ali mislim da če se realizirati tek nakon sezone. potrage su aktivne i ako naleti prilika kupujem ali se nebi htio ni zatrčati nakon nekoliko R- ova jer ne svrbe me dlanovi kao nekada.

Nego, Željko jel to što bi bio sa nama, da ti nije posla, znači da si juče ili danas tokom dana kupio tog dukatija 999s ? Ako jesi, od srca ti čestitam...zaista lep motor

 

dali mi se cini da jedna nit, neznam šta bi rekao, leti u tvom izrazu. u svako slučaju želim organizatorima da urade još jedan dobar posao tj, bolji od prethodna dva i da se vidimo na četvrtom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja