Jump to content

Moto Zajednica

PRIJAVA ZA RELI

Recommended Posts

  • Sir, 147 postova
  • Lokacija: Subotica Srbija
  • Motocikl: Honda Transalp XL 600 iz 95te

VAZNA INFORMACIJA svima onima koji su strasno strpljivi :nanana: ,ki ja, :staa2: , ili jos jaci u strpljenju >:( A SVJAZANO s instrukcijama za uplatu kotizacije za III Srpski Reli : Iz pouzdanih -potvrdenih izvora :zbunjen: vam javljam da ce se instrukcije za UPLATU KOTIZACIJE, slati (po mailu koji ste dali na formularu) okolo 9 Maja 2011 godine!HUUUUURRRRAAAAAAAA :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12230 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Khm...iz dobro obaveštenih izvora smo saznali da je popunjeno više od pola kvote za Reli 2011...1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Khm...iz dobro obaveštenih izvora smo saznali da je popunjeno više od pola kvote za Reli 2011...1moto3.gif

 

Hkm, znacajno vise od pola...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banda Opasnih, 396 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4TX

Jupiiiii, Znaci bice raje! :takoje:

Do kad najkasnije moze da se uplati koatizacija? (Mozda cu imati neku :fajt: s kesom, pa da znam da li da :rat3: nekoga za pare ili da :vlajko:)

Mada u svakom slucaju JUPIIII! :jee1:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

Sajt za prijavu ne radi ili je broj popunjen?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: MURSKA SOBOTA --- SLOVENIJA
  • Motocikl: YAMAHA FJR 1300A

pozz ! kada će se znati , koji sretnici su izabrani za moto reli ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Nema biranja, čim ste se prijavili, tj. popunili formular vi ste se prijavili za učešće na reliju. Onog momenta kad uplatite kotizaciju stići će vam potvrda o uplati i zvanično ste učesnik relija!! :zdravo: E sad što se tiče problema koji se pojavio prilikom prijavljivanja, molim vas kontaktirajte Kochu na pp i on će to rešiti!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Trenutno je neki problem sa linkom, a to ce naši srediti brzo. Kada proradi link, prijavite se, neće biti kasno.

 

Pozz :zdravo::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

pozz ! kada će se znati , koji sretnici su izabrani za moto reli ???

Koco, kada ce Milan i jedan njegov drugar iz Slovenije dobiti potvrdu o ucescu na Reliju. Pozzz!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Ne znam na kojeg Milana i kojeg njegovog drugara mislis ? Koliko ja znam svi Slovenci koji su se prijavili dobili su potvrde da su im prijave prihvacene. Ono sto mozda nisu dobili to su instrukcije za uplatu na devizni racun jer je to pocelo danas da se distribuira i bice tokom sutrasnjeg dana dostavljeno svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: MURSKA SOBOTA --- SLOVENIJA
  • Motocikl: YAMAHA FJR 1300A

Ne znam na kojeg Milana i kojeg njegovog drugara mislis ? Koliko ja znam svi Slovenci koji su se prijavili dobili su potvrde da su im prijave prihvacene. Ono sto mozda nisu dobili to su instrukcije za uplatu na devizni racun jer je to pocelo danas da se distribuira i bice tokom sutrasnjeg dana dostavljeno svima.

to su milan cipot j njegov drug DR AHLIN DRAGO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Ne znam na kojeg Milana i kojeg njegovog drugara mislis ? Koliko ja znam svi Slovenci koji su se prijavili dobili su potvrde da su im prijave prihvacene. Ono sto mozda nisu dobili to su instrukcije za uplatu na devizni racun jer je to pocelo danas da se distribuira i bice tokom sutrasnjeg dana dostavljeno svima.

to su milan cipot j njegov drug DR AHLIN DRAGO

 

Da, u medjuvremenu sam nasao ime Milan medju prijavljenim Slovencima. Tvoja prijava je evidentirana 09. Maja u 20:54h i automatski je prosledjen odgovor na tvoj gmail nalog da je prijava prihvacena. Dr Ahlin se prijavio 10. Maja u 00:41h i njemu je takodje automatski prosledjen odgovor da je prijava prihvacena s tim da mu je email poslat na email nalog koji se vodi kod MEDKAM.COM

 

Dakle, sa vasim prijavama je sve u redu i na iste te email adrese ocekujte da dobijete instrukcije za uplatu kotizacije, tokom veceri ili sutrasnjeg dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12230 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Automatika za prijavu radi odlično, od prihvaćanja Prijave nijee prošlo ni minut a već sam na moj mail dobio potvrdu :)

 

Ako se još razmišljate da li ćete sa nama na jedno lepo četvorodnevno druženje ne oklevajte previše, malo je i vremena i slobodnih mesta ostalo ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Automatika za prijavu radi odlično, od prihvaćanja Prijave nijee prošlo ni minut a već sam na moj mail dobio potvrdu :)

 

Ako se još razmišljate da li ćete sa nama na jedno lepo četvorodnevno druženje ne oklevajte previše, malo je i vremena i slobodnih mesta ostalo ;)

 

A jel zna neko , kako radi automatika , za obavestavanje - potvrdu aplikacije i instruisanje za uplatu kotizacije?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Kad popunite i predate prijavu automatski dobijete na email potvrdu da je prijava primljena. Potrebno je dan-dva da prijava bude obradjena i nakon toga dobijate na email instrukciju za uplatu.

 

Dakle, ako odmah ne dobijete potvrdu da je vasa prijava primljena a smatrate da ste je ispravno popunili ili iz nekog razloga ne mozete da je popunite - posaljite email sa pitanjem tj. opisom problema koji imate na rsvp@bjbikers.com

 

Ako ste uspesno popunili prijavu i dobili potvrdu da je prijava primljena sacekajte jedan do dva dana i dobicete na email instrukciju za uplatu kotizacije.

 

Ako nakon 48 sati od trenutka prijavljivanje ne dobijete instruciju za uplatu kotizacije posaljite email sa pitanjem na rsvp@bjbikers.com

 

I na kraju, ako imate bilo koje drugo pitanje u vezi sa relijem posaljite ga putem email-a na rsvp@bjbikers.com

 

Naravno, forum je uvek tu...i sve sto pitate ovde automatski se prosledjuje na email: rsvp@bjbikers.com 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja