Jump to content

Moto Zajednica

Serbian World Team

Recommended Posts

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Prema njihovom sajtu oni su stigli u Kyiv u Ukrajini, nadam se da neko ima vise informacija.  Ako su se nekome javili neka nesto napise.

 

Evo i link:

 

http://www.putokosveta.com/menu/menutabone/menutabone3.html

 

Izgleda da je Zoran nesto zaostao ili je uredjaj za pracenje prestao da radi.

 

Evo ga i link za Live pracenje.

http://www.starcomsystems.com/online/yu_gp.htm

Username i Password: 1gost

 

 

Stigli su u USA tj na Havaje, cekam da se probude pa da ih pozovem i cujem planove iz prve ruke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Upravo mi se Cizma javio SMS tamo iz neke Ukrajine (gde li je to ;D) i kaze da je sve u redu.  Imali su mali peh sa gumom na prikolici i zbog loseg puta su zato presli samo 1130km za 20 sati.  Ujutro krecu ka Moskvi.  Samo napred braco i sestro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Upravo me zvala Sladjana iz Soko Grupe koja je logisticka podrska nasem timu i sa zadovoljstvom mogu reci da su Svetski Putnici stigli do Moskve gde ce biti par dana pa nastavljaju dalje.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

svaka cast momci!

 

p.s.

 

prosto sam odusevljen GPS-om ... sad znam da li voze ili zabusavaju ... trenutno .. zabusavaju :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Wien

hahahahh pa i bolje je da zabusavaju nevoze oni motoGP nego su krenuli da vide svet i uzivaju u tome

 

p.s. samo napred momci i uzivajte i za mene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Upravo sam dobio e-mail iz Soko Grupe o trenutnom polozaju nasih putnika.  Kinezi im nisu dozvolili ulaz u Kini pa su moraju da zaobidju Kinu i idu direktno na Vladivostok pa odatle za Japan.  U Japanu bi trebalo da budu za sedam dana.  Inace su svi dobro, prosli su bez ikakvih problema do sada sto se motora i vozaca tice, malo ih je zeznula Kina ali nema veze i nemora se preko Kine.  Hvala Bogu pa je Rusija najveca zemlja na svetu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: TDM 850

Kinezi im nisu dozvolili ulaz u Kini pa su moraju da zaobidju Kinu i idu direktno na Vladivostok pa odatle za Japan.

 

Verovatno zbog kubikaže! Čudi me da se nisu raspitali, ja sam čuo za restrikciju i da je dozvoljen ulaz motorima u Kinu samo do 250ccm ali nisam bio siguran.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Kinezi im nisu dozvolili ulaz u Kini pa su moraju da zaobidju Kinu i idu direktno na Vladivostok pa odatle za Japan.

 

Verovatno zbog kubikaže! Čudi me da se nisu raspitali, ja sam čuo za restrikciju i da je dozvoljen ulaz motorima u Kinu samo do 250ccm ali nisam bio siguran.

 

Mislim da je do 400ccm-a ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: Blok 38 LatN44°48'57.18 LonE20°24'17.19
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp 1987.

Ako moslis na ona dva australijanca, oni su u Japanu kupili ustrojene TA od 400ccm. Mada se ne secam da sam citao na njihovom sajtu da su imali problema sa kubikazom prilikom ulaska u PRC...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1335 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

Upravo sam dobio e-mail iz Soko Grupe o trenutnom polozaju nasih putnika.  Kinezi im nisu dozvolili ulaz u Kini pa su moraju da zaobidju Kinu i idu direktno na Vladivostok pa odatle za Japan.  U Japanu bi trebalo da budu za sedam dana.  Inace su svi dobro, prosli su bez ikakvih problema do sada sto se motora i vozaca tice, malo ih je zeznula Kina ali nema veze i nemora se preko Kine.  Hvala Bogu pa je Rusija najveca zemlja na svetu.

 

U Kinu je teško ući a da li ćeš ući ovisi o nekoliko parametara. Prvo, s koje strane - neki prijelazi su liberalni

pa se može ući sa motorom, a na nekima nema teorije. Drugo, kinezi traže da se motor registrira kao

kineski a to košta i traje. Treće i najvažnije - ovisi sa kakvim pasošem ulaziš - kinezi ne gledaju na sve

jednako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

za kinu se zna da je ogroman problem! mi prolazimo na 20km od Kine, ali nismo planirali ulazak tamo, bas zbog toga. sreli smo dva amera koji su krenuli tamo, samo sa kineskom vizom. oni su reseni da udju i probace na par prelaza. Moze sve, samo je skupo :)

Mislim da ce imati i veliki problem za Japan!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd (Banjica II)
  • Motocikl: V-Star 1100 Silverado

Upravo sam se cuo sa njima - trenutno cekaju da se ukrcaju na brod za Koreju (nadam se da ne odu u onu drugu). Posle toga ce za Japan, Aljasku preskacu jer se Kanada isprecila (a Edi nije dobio vizu!?!), pa ce sleteti u Sijetlu.

Ne mogu oni bez kise xexexe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4273 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Nista ako je tako vidim mali izlet do Seattlea.I da posetin neke curice usput bice dobro ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja