Jump to content

Moto Zajednica

Moto radnja u Geteborgu?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Uskoro idem u pomenuti grad u Svedskoj pa ako neko zna za neku prodavnicu moto opreme, adresu ili barem ime prodavnice bas bih mu bio zahvalan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Poslao sam mu odgovor na pp. Bio sam prosle godine u Geteborgu 15 dana. Poslednja zima takva im je bila recimo 1937:) Tako nesto, od kad se uopste meri. Non stop je bilo -10. Ali nisam to dozivljavao kao nasih -10. Ne znam, smrzo sam se ziv. Skitnja mi bila samo,kuca, kola, privatna poseta. Po gradu par puta setao i smrzo se. Neznam za moto radnje po gradu. Ono sto sam primetio je da je sve skuplje nego kod nas. Bio u prodavnici tehnike. Fotoaparat koji sam nameracio da kupim je kod nas 300 eura, kod njih 360 i vise. Jeftina im je IKEA (jeftinija nego kod nas)i nju preporucujem da se obidje. Ono sto ITEKAKO VREDI je buvljak, odlicno lociran i pokriven. To im je bio dvorac sa okolnim zgradama pa kasarna a sada buvljak. Postavicu par slika. Tamo bas ima svega i jeftino je. Drugo da vredi su second hand prodavnice. Primer,lampa koja kosta u prodavnici 3000-5000 dinara, u second handu je 200 dinara sa sijalicom. Ako nema sijalicu uzmes od druge a samo sijalica toliko vredi :) I imas svasta nesto drugo, porculan, sve od mesinga, pokucstvo, namestaj, slike, garderobu. Postavicu danas neku sliku.

Ono sto me je iznenadilo - kad smo prolazili kroz Kopenhagen,u januaru vidim bicikle, bicikle i samo bicikle. Svaka zgrada koja postoji je kompletno oblozena biciklima i masovno se vozi i na minus 10. Danska je ravna kao Vojvodina. U Geteborgu tako neceg nema.

Tada nisam gledao moto opremu jer sam mislio da cu ostati na bevu 250 a imao sam vec koznu jaknu. E sad, postoji sansa da i toga tamo ima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Evo par fotografija. Ako urednici smatraju da im nije mesto ovde,nek ih pobrisu.

Kopenhagen,zel.stanica:

9mlSe_96868252.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Bicikli u Geteborgu:

DkG1c_53875470.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Zimska guma:

OK97M_60602372.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Buvljak:

OTjTy_32749407.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

YpIY1_81230833.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

aPryj_87629761.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

ejGkn_91873595.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

7oHqO_58890957.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Second hand sa radnim vremenom:

IXIXy_47569419.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

I ovo ti je gradski prevoz,imas i mapu :

404.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Mi1CD_33395568.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

404.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Kuca u kojoj sam bio kod prijatelja:

404.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Kuca se nalazi na bas dobrom mestu, na vrh brda:

EpB3S_23961666.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Pogled iz kuce:

qv3qe_37058459.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Inace,ne pusi se nigde po kaficima a niti privatno.Samo napolju,zato su sve moje fotke vani sa cigarom:)Pice nemas po marketima nego samo u spec.prodavnicama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja