Jump to content

Moto Zajednica

Rokeri sviraju za Kraljevo

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Pa dobro šta sad.... :D

 

A tebi Mišo nije još dojadilo posle večernjeg bančenja terati motor do smeštaja? :D MENI JESTE odma' posle prvog puta. A i najbolje zezanje je kod kampera :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Yamaha WR400F enduro/supermoto , Honda Z50Gorilla

Kao sto rekoh u temi "kotlina" ako se skupi dovoljan broj extrema , mozemo da napravimo neki hardenduro koji bi pratio putanju cele ekipe uz manje izmene ( sumske precice , potoci , staze i bogaze , blata , stabla , i sve ono sto dize adrenalin u voznji ). U sustini putanja bi bila ista (s tim za razliku od soft ekipe koja ce ici makadamom)mi bi isli sporednim sumskim stazama ali naravno bez nekog odstupanja od cele ekipe , naravno ako bude zainteresovanih ...

voznja tipa laksih motora do 130kg jer je za neke od pomenutih predela i to mnogo !!!

 

za one koji nisu ucestvovali u onoj temi evo kratkog prikaza tipa voznje i staza ...

 

 

Svima preporucujem ovaj klip pre voznje !!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=G3JXKqfX1Bw

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5500 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Pa dobro šta sad.... :D

 

A tebi Mišo nije još dojadilo posle večernjeg bančenja terati motor do smeštaja? :D MENI JESTE odma' posle prvog puta. A i najbolje zezanje je kod kampera :D

 

Bas tako! I ja uvek biram sator iz istog razloga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Ko se plaši buba i Babaroge ima smeštaj u ski domu na Goču. Sve sam po planini zvao i ovo rešenje je najjeftinije:

 

Ski dom Goč, telefon: 036/815-120

 

Noćenje sa doručkom je 850 dinara, s tim što se može bukirati samo noćenje za 600 dinara. Takođe u domu postoji i ozbiljna kuhinja i restoran sa nekoliko zaposlenih tako da nije problem naknadno se prijaviti samo za ručak ili večeru.

Na raspolaganju su: 2 sobe sa sa po jednim franc. ležajem, 4 dvokrevetne, 1 četvorokrevetna, 2 petokrevetne, 1 osmokrevetna. Ako ovo popunite ostaje ski tavan sa 20-30 ležaja. :lol:

 

skidom.jpg

 

Na kraju ostaje problem kako spojiti ljude koji će spavati na keju i ljude koji će noćiti na Goču i organizovano krenuti u vožnju. Najverovatnije će ovi sa Goča morati da se spuste sa brda da bi organizovano krenuli. :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5500 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Mislim da je varijanta sa spavanjem na Gocu dobra za neku narednu endurijadu gde bi nam gore bila baza. U principu, ovoga puta, enduro voznja je u sastavu festivala, polazak i povratak su predvidjeni iz kampa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6310 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Koliko su nam stvari u satoru bezbedni u opstem krkljancu na livadi pored reke dok smo mi u voznji ? Meni nije problem bilo sta da ostavim u Kotlini recimo gde smo svi nasi i svi su bajkeri, ali na koncertu ce biti i kurte i murte i drogiranih i pijanih i svakvih. Samo iz tog razloga sam ja vise za mini kamp varijantu na Gocu, naravno ako ima jos zainteresovanih, a najmanji je problem da se spustimo do kampa u gradu pre voznje u dogovoreno vreme.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Koliko su nam stvari u satoru bezbedni u opstem krkljancu na livadi pored reke dok smo mi u voznji ? Meni nije problem bilo sta da ostavim u Kotlini recimo gde smo svi nasi i svi su bajkeri, ali na koncertu ce biti i kurte i murte i drogiranih i pijanih i svakvih. Samo iz tog razloga sam ja vise za mini kamp varijantu na Gocu, naravno ako ima jos zainteresovanih, a najmanji je problem da se spustimo do kampa u gradu pre voznje u dogovoreno vreme.

 

+1

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Evo jedan kraljevacki bend (Goodwill) koji ce svirati na festivalu...odlican bend, odlican glas!

 

 

Veliki pozdrav za velikog prijatelja Tomketa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

:zvizduk:

 

 

Jel ti to hoces samnom u sator? :nanana:

 

Ako sam dobro razumeo, kamp ce biti u okviru samog dogadjaja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Koliko su nam stvari u satoru bezbedni u opstem krkljancu na livadi pored reke dok smo mi u voznji ? Meni nije problem bilo sta da ostavim u Kotlini recimo gde smo svi nasi i svi su bajkeri, ali na koncertu ce biti i kurte i murte i drogiranih i pijanih i svakvih. Samo iz tog razloga sam ja vise za mini kamp varijantu na Gocu, naravno ako ima jos zainteresovanih, a najmanji je problem da se spustimo do kampa u gradu pre voznje u dogovoreno vreme.

 

Posto necu ici sa vama na te krsh, krah voznje, a bicu ceo dan, par dana, tj. od cetvrtka dole, mogu da povedem racuna o stvarima a mogu da organizujem i negde kod kuma u garazi da vam stoje bitne stvari dok se ne vratite sa voznje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Moramo se organizovati.. ovako ili onako :jee:

 

Ovog puta Jager ce biti my bitch :D

 

p.s. i to je dobra varijanta za stvari kod kumasina.. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Balkan Hard Enduro, 600 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sherco SER 300 Factory, Beta 300RR, Husqvarna Te300i

Koliko su nam stvari u satoru bezbedni u opstem krkljancu na livadi pored reke dok smo mi u voznji ? Meni nije problem bilo sta da ostavim u Kotlini recimo gde smo svi nasi i svi su bajkeri, ali na koncertu ce biti i kurte i murte i drogiranih i pijanih i svakvih. Samo iz tog razloga sam ja vise za mini kamp varijantu na Gocu, naravno ako ima jos zainteresovanih, a najmanji je problem da se spustimo do kampa u gradu pre voznje u dogovoreno vreme.

 

+1

+1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

Koliko su nam stvari u satoru bezbedni u opstem krkljancu na livadi pored reke dok smo mi u voznji ?

 

Firma u kojoj radim je na minut od kampa, a i moja kuca je skroz blizu, tako da kad krenemo na voznju mozete ostaviti vredne stvari tamo, a sator mislim da sigurno nece niko da digne :)

 

Mislim da je stvarno cimanje da idete 35km da bi legli da spavate, uskraceni ste tako da popijete i da se opustite, a i trosak je taj put gore i nazad.

 

Nego, koliko uopste ima vas koji ne bi da spavaju u satoru, mozda mogu da vam nadjem nesto blize, a i na kraju, moze i kod mene neko da prespava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2871 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Mislim da si pogrešno shvatio... Izgleda da nije uopšte problem u spavanju (ono za stvari ima smisla, nisam o tome ni razmišljao), samo su fini da kažu da ih ostalo dešavanje neuporedivo manje zanima od vožnje :moto3::moto3::moto3:

 

Koncert je samo izgovor da se ode na anđanje, rndanje, vozikanje...

 

Ma, pusti, banda enduraška, samo bi da se lomataju po poljanama, blatu, šljunku. :aha::aha:

 

:jee::jee::jee:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Ovog puta Jager ce biti my bitch :D

 

Hehehe... :D

 

Ajde PLIZ ljudi neka neko ponese pumpu za dušek, ako ima. Da ne spavamo na zemlji Vlajko i ja :) FALA unapred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Koliko su nam stvari u satoru bezbedni u opstem krkljancu na livadi pored reke dok smo mi u voznji ? Meni nije problem bilo sta da ostavim u Kotlini recimo gde smo svi nasi i svi su bajkeri, ali na koncertu ce biti i kurte i murte i drogiranih i pijanih i svakvih. Samo iz tog razloga sam ja vise za mini kamp varijantu na Gocu, naravno ako ima jos zainteresovanih, a najmanji je problem da se spustimo do kampa u gradu pre voznje u dogovoreno vreme.

 

Posto necu ici sa vama na te krsh, krah voznje, a bicu ceo dan, par dana, tj. od cetvrtka dole, mogu da povedem racuna o stvarima a mogu da organizujem i negde kod kuma u garazi da vam stoje bitne stvari dok se ne vratite sa voznje...

 

Jer može Daki i nama to.....vrednije stvari kod kuma a ostalo u šator??? :D

 

Šalim se, ali se pitamo pošto planiramo ići ( a da li ćemo i otići znaćemo verovatno dan, dva pre 24.06.) koliko su stvari bezbedne u šatoru ako nisi sve vreme pored njega? Mislim.... ne nameravamo da pratimo drugare na ovim njihovim ekstremnim vožnjama po brdima :moto3: ...samo bi ih usporili nismo mi za to ( premda moram da priznam da je ludooo jednom smo nešto malo išli po nekom kršu i bilo je stravaaaaa)....ali ako poželi čovek da se malo prošeće po okolini? Koliko je bezbedno ostaviti stvari? :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Evo jedan kraljevacki bend (Goodwill) koji ce svirati na festivalu...odlican bend, odlican glas!

 

Svirali kod nas i u klubskoj i moto skup varijanti! Profesionalci!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5500 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

U vezi bezbednosti stvari...

Kamp je bezbedan koliko i na bilo kojem moto skupu. Svi ljudi iz kluba su tu po citav dan a vecina ce biti u kampu i tokom koncerta.

Inace sam koncertni prostor ce biti ogradjen i u njega se ulazi sa kartom, a kamp je pored, do reke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

Koliko je bezbedno ostaviti stvari? :neznam:

 

Sto se stvari tice, nije bezbedno ni u svom dvoristu drzati ali princip zastite je kao i na moto skupovima

novac i tehnika tipa telefoni i fotoaparati uvek uz sebe, a kacige i druga oprema u kofer i pod kljuc.

 

U satoru se ostave manje bitne stvari tipa hrana, vreca i sl.

 

Preko dana se svakako manje krade jer se sve vidi pa lopov nije siguran u ciji sator ulazi, a vece je druga prica, tad se tesko nadje i svoj sator :)

 

Ali, kao sto rekoh, ja mogu da obezbedim prostor u kome se moze ostaviti vredna oprema kad se ide van kampa tako da to ne bi trebalo da bude problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja