Jump to content

Moto Zajednica

iz danasnjeg kurira

Recommended Posts

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3146 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

BAJKER UBODEN NOŽEM U STOMAK

KRAGUJEVAC - Vladimir J. (23) iz Kragujevca izboden je nožem preksinoć oko 21.15 sati u ulici Kneza Mihaila. Povređeni mladić, srećom, zadobio je lakše povrede, a policija traga za trojicom mladića koja su pokušala da ga ubiju.

 

Vladimir se sa devojkom vozio na skuteru kada su dvojica mladića projurila automobilom pored njih, brzinom većom od sto kilometar na sat. Vladimir, koji je zadržan je na lečenju u Kliničkom centru u Kragujevcu, ispričao nam je da je tada pokušao da urazumi ove mladiće, ali su oni nastavili svoju suludu igru.

 

- Išli su u cikcak ispred mene, naglo kočili, pa sam jedva uspevao da se zaustavim i ne udarim u njihov auto. Kada su se na kraju zaustavili da pokupe još jednog druga, pokušao sam opet da razgovaram s njima. Krenuli su u svađu, a jedan od njih je potegao nož, isekao me po ruci, u butinu mi je zario celo sečivo, a u stomak me ubo - ispričao je povređeni mladić.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

ja sam prezhiveo veoma slichnu situaciju kada sam vozio skuter od 150ccm...

selo van grada, ja se vozio sa drugarom na skuteru i isto tak nam naletela kola puna manijaka... srecom nisu uspeli da me povrede ali sam mogao da poginem za 15min. bar 20x...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

    U svakom gradu je isto,kola puna manjaka-pijanih manjaka a murje nigde.Dokad vise?U ovoj zemlji ne moze da se zivi,bez da nosis utoku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6313 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Sta ce ti utoka, da se povlacis po sudovima i robijas zbog budala ? Uuzmes lepo suzavac sprej, naprskas im u oci, pa udri po grbini govnjivom motkom dok se ista ne polomi !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Opet neko nasilje na forumu, A???  Naslov u kuriru + nasilje = dugotrajan proliv!!! Ovaj, pardon, DIJAREJA!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gasa

imao sam slicnu situaciju, ali bez nozeva, doduse bio je jedan kisobrean umesan ;D

naime, ja isao ka jednom selu,nocu, aeroxom,i iza mene yugo pun gas, njih petorica unutra, jedva me stizu, e ipak je to Yamaha ;D  i vade kisobran kroz prozor i vicu stop policija, posle par mojih kocenja i naglog kretanja izguraju me oni sa puta na bankinu, i kao kolko ide, marka, model, kubikaza i te gluposti, a vidim momci malo popili i ja uzmem sa njima da se zezam...i sve ok...sad niko ne sme da me dira u tom selu ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Moj drugar je tako pao pre par dana. Vozio skuter, lik se zaleteo na njega, ovaj mu se malo pomerio u stranu, medjutim kola su toliko brzo i blizu prosla da je drugar napravio kolut napred posto je naleteo na sljunak pored puta... Imao je kacigu, prosao je bez povreda, skuter malo izgrreban... Zato lepo u koferu drzi buzdovan Kraljevića Marka (Xena lanac+katanac) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

uzas ... ja imam teleskopski pendrek...sta je sigurno-sigurno je  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Kurir u naslovu,u nastavku utoka, govnjiva motka teleskopski pendrek, buzdovan Kraljevića Marka, Xena i lanac, sve to u 21. veku! LOCK-U NOĆ!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja