Jump to content

Moto Zajednica

ORGANIZOVANO MOTO OKUPLJANJE ISPRED SKUPSTINE 23.06 10h

Recommended Posts

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: kaludjerica

--------------------------------------------------------------------------------

  Postovani prijatelji,braco, sestre po tockovima i komsije...

...sa velikim zadovoljstvom zelim da vasu cenjenu zajednicu pozovem da 23.06 u 10h ispred Skupstine Srbije vasim prisustvom date svoj doprinos u nasem pokusaju da napravimo najvecu bajkersku kolonu koju je Beograd ikada video.Nas plan je da sa sto vecem broju motorista krenemo u realizaciju naseg projekta nazvanog "put oko Sveta"

10h skup ispred Skupstine

10.30h pokret

11.15h Indjija

11.30h Beska nastavljamo starim putem

12.00h Novi Sad

13.00h Subotica

14.00h susret sa bajkeristima iz Madjarske na granici

NAPOMENA:Po napustanju Beograda niko nije duzan da nastavi po nasem planu,a mozete nam se i prikljuciti negde uz put.

Skup ispred Skupstine bice obezbedjen od strane MUP,kao i kretanje kolone u toku celog puta.Sve o nasem projektu naci ce te na www.putokosveta.com Uz napomenu da ce mo biti mnogo srecniji u Vasem prisustvu i uz molbu da obavestite sve koje ja nisam,zelim da vas pozdravim i nadam se,vidim na skupu.Pokazimo svima koliko nas ima.

      sa postovanjem Milivoje Melentijevic SERBIAN WORLD TEAM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: kaludjerica

Bravo momci,to je duh.Hajde da svima pokazemo koliko nas je.Napravimo dobru pricu u ime svih nas koji su tu i u ime onih koji nazalost nisu sa nama.Zelimo da pricu ispred Skupstine prepricavamo svima koje sretnemo na nasem putu i da im porucimo da Srbiji postoji jako srce bajkera koje zivi za slobodu i zivit bez limita.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850

Ja bi dosao al me malo sram motora...  A i ne bih mogao da idem dalje od BGa!

 

 

Treba da te je sram ove recenice a ne motora!!! sve i da je naj gori na svetu ti posto bolji nemas tebi je naj bolji na svetu a vozi se i do zgrade politike pa si ucinio pavu stvar makar sebi!!! >:( >:(

 

PS: izvinte za mali off

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja bi dosao al me malo sram motora...  A i ne bih mogao da idem dalje od BGa!

 

eeee... da covek ne poveruje!

 

Sta da kazem osim treba da te sram sto si rekao da te je sram:)

 

PALI MASINU I DOLAZI!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

dolazim 95% pa sa vama do Indjije na skup

 

U svakom slucaju, srecan put sa sto manje kvarova, dobar provod i mnogo lepih avantura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: kaludjerica

Mlose prijatelju dobro si ti nama dosao i na rolerima a kamoli na motoru.Slazem se sa svim ostalim "pali makinu i dolazi i povedi jos par drugara".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 373 postova
  • Lokacija: Buenos Aires, Argentina
  • Motocikl: BMW F650GS

Ulazite u NS ili samo prolazite autoputem? Ja bih se prikljucio.

 

--------------------------------------------------------------------------------

10h skup ispred Skupstine

10.30h pokret

11.15h Indjija

11.30h Beska nastavljamo starim putem

12.00h Novi Sad

13.00h Subotica

14.00h susret sa bajkeristima iz Madjarske na granici

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Au sad ste me dotakli :)  VOLIM VAS LJUDI  ::)

Volim ja svoj motor al eto, danas stojim kod Londona(kazino ili sta vec u BGu) i dva lika na novom coperu mi se smeju jer mi menjac baguje pa ne mogu ler da "ubodem".  Kazu, zasto ga prebacujes u ler? Pa indijanci sa slemovima, zato sto ne valja da bude na kvacilu!

Inace dolazim i dovescu drugare :D 

Sorry za off!

 

Mozes i drugarice necemo da se naljutimo  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: beograd

Ulazite u NS ili samo prolazite autoputem? Ja bih se prikljucio.

 

 

nisam siguran 100% mislim da ulazimo u NS

hvala svima koji na bilo koji nacin podrzavate ovu akciju i planirate da nas ispratite

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 373 postova
  • Lokacija: Buenos Aires, Argentina
  • Motocikl: BMW F650GS

Ajde, ne bilo ti tesko, saznaj. Cisto da ne blejim na pogresnom mestu :)

 

 

Ulazite u NS ili samo prolazite autoputem? Ja bih se prikljucio.

 

 

nisam siguran 100% mislim da ulazimo u NS

hvala svima koji na bilo koji nacin podrzavate ovu akciju i planirate da nas ispratite

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: beograd

starim putem ulazimo u Novi Sad /Sremski Karlovci,Petrovaradin/,vozimo kroz NS potom izlazimo na autoput za Suboticu

ocekujemo da u NS stignemo oko 12:30h

moj tel.063/82 999 30 zovi da znas gde smo

poz i vidimo se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: BG

Ja dolazim ispred skupstine sigurno, samo da vidim da li cu ici i dokle sa kolonom... Mozda samo do indjije, a mozda svratim u indjiju u povratku... Ostaje da se razmotrii koliko imam vremena (love :'() na raspolaganju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: bez motora

Ja dolazim ispred skupstine sigurno, samo da vidim da li cu ici i dokle sa kolonom... Mozda samo do indjije, a mozda svratim u indjiju u povratku... Ostaje da se razmotrii koliko imam vremena (love :'() na raspolaganju

 

Vazno je da svi krenu a posle bi trebalo da se vidi ko nema "vremena"  :'(  pa da mu se malo pripomogne sa nekoliko litra...Svako po litar i mozes preci mnoogo kilometra, to je za nekoga sitnica a vec za nekog mnogo u tom trenutku. Bitno je da se ovde pomazemo i da nas ima sto vise....

 

 

eto ja nemam motor pa nemam mogucnosti ni da idem...

 

Eto dobra ideja je da svakog meseca skupljamo prilog.... Nas ima registrovanih 1450, nek je pola aktivno, znaci 725 x 3e mesecno =  2175e i neko moze da kupi motor...

 

E sad se stvara problem kako bi izvlacili dobitnika ali i to se moze resiti....

 

mali off, izvinjavam se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

Zahvaljujuci morednoj tehnologiji zvanoj LIVE-WEB-CAM (http://www.informatika.com/bg-live/index.htm), pravovremenim informacijama nostalgicnih gastabajtera (Shvaba), umesnosti u baratanju kompjuterima (Shvaba), svetski poznatoj nashoj domisljatosti (Shvaba), dokonosti na radnome mestu (Duke_bgd) i mnogim drugim faktorima....

 

Ko nije bio (izdao je - a ko izda...) na ispracaju nasih svetskih putnika ima priliku da vidi par kadrova... Bilo bi vishe da se neki manijak nije umesao i poceo da nam vrti kameru (josh jedna nasha svetski poznata osobina - cackamo gde ne treba)...

 

Srecan Vam (namerno pisem veliko V zasluzujete) put, momci i devojko. Dobre vetrove, ravne puteve i gostoljubive domacine da Vam stara Fortuna nanese. A hoce!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd

Zahvaljujuci morednoj tehnologiji zvanoj LIVE-WEB-CAM (http://www.informatika.com/bg-live/index.htm), pravovremenim informacijama nostalgicnih gastabajtera (Shvaba), umesnosti u baratanju kompjuterima (Shvaba), svetski poznatoj nashoj domisljatosti (Shvaba), dokonosti na radnome mestu (Duke_bgd) i mnogim drugim faktorima....

 

Ko nije bio (izdao je - a ko izda...) na ispracaju nasih svetskih putnika ima priliku da vidi par kadrova... Bilo bi vishe da se neki manijak nije umesao i poceo da nam vrti kameru (josh jedna nasha svetski poznata osobina - cackamo gde ne treba)...

 

Srecan Vam (namerno pisem veliko V zasluzujete) put, momci i devojko. Dobre vetrove, ravne puteve i gostoljubive domacine da Vam stara Fortuna nanese. A hoce!

 

evo i ja da se pridruzim chestitkama i vidimo se (beograde za sedam dana) Momci i Devojko za3-4 nedelje u USA :) :) ;)

 

Hvala vam unapred sto cinite ovo za zemlju nasu srbiju.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Na žalost povorka je bila loše organizovana. Nije bilo milicije na začelju kolone ni saobraćajaca koji bi zaustavljali saobraćaj u poprečnim ulicama uz put, tako da dok smo ja i ndurac izasli na Gazelu nikog nije bilo na vidiku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Na žalost povorka je bila loše organizovana. Nije bilo milicije na začelju kolone ni saobraćajaca koji bi zaustavljali saobraćaj u poprečnim ulicama uz put, tako da dok smo ja i ndurac izasli na Gazelu nikog nije bilo na vidiku...

 

...mozda nismo trebali da vozimo celom Kneza Milosa na zadnjem  ;D 8) :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja