Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: nemam :(

jimmy verovatno misli kako bi izgledali,zato sto se jedan kraj srafi u tegic a drugi za nosac koji se kao selna srafi na korman...pa ako je uzi korman bice ruznije :neznam:acerbis-rally-pro-hand-schutz-guard-1325-s-4.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: nemam :(

Ovi su profi,sa sve zastitom od vetra :takoje: Ja i zaboravio,u slucaju da nekoga zanima gumice za prednja klesta sa kupio od one firme iz ZR po ceni od 300 din.Kat br:S90047 ,kocnica sad ko dusa :nanana:,jos jedna stvar koju sa zaboravio :lud: :lud: :lud: ,menjao sam ulje u viljuskama i naravno nisam mogao imbuse da odvrnem te sam napravio alat za kontru iznutra(ako nekome zatreba,free je najam)i imam srafova M10x1... pa ako nekome i to zatreba,neka mi se javi :zdravo: dobice ih free

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Bos.Brod
  • Motocikl: Yamaha XT660R

Uzi kao uza cevka ili manje sirok? Ako je ovo drugo, kakve veze ima da li je siri ili uzi?

 

Precnik cijevi je standardan (22mm) nego sam mislio na to sto si rekao da je manje sirok pa nisam siguran kako bi to sve izgledalo jer je jedan stitnik dug oko 35cm 0stabre.gif

 

Ovaj je kao bas za winda ma da ja ne vidim razliku izmedju ovih bijelih i crnih osim u cijeni postarine...

http://www.ebay.com/itm/Handguards-Suzuki-V-Strom-1000-Ad-650-Adv-XF-650-Freewind-/190893428187?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item2c72228ddb&vxp=mtr#MRLOCATE

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

I meni deluju identicno. Ma pazi, ako ti ne bude odgovaralo, siguran sam da ces brzo prodati nekome kome odgovaraju, ovo je stvarno super cena za sasvim dobru zamenu za Acerbis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 867 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Ovi sa oglasa kao da su se dogovarali, skoro svima je cijena 1600 €, to bi bila ok cijena da ne moram da ga carinim pa čak i da je istekla registracija. Do sad mi je najbolju ponudu dao tip iz Zemuna 1400€ 1998 godište. Ako ne nadjem ništa povoljnije mislim da ću njega uzeti (naravno ako je sve ok).

 

 

Sent from my heart using desnu pretkomoru

Matori, jel kupi ti motor? I da li si gledao ovaj iz Zemuna sto gore spominjes, vidim jos cuci na oglasu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova

Ja sam ga gledao,po meni imao je dve mane .Prva je ta da mu je curilo ulje na spoju cilindra i bloka motora nije strasno ali je curilo,a druga je ako to uopste moze biti mana je da je prednja guma bila neka sa gradskom sarom a zadnja je bila enduro i to malo uza od standardne(120).Inace su gume bile skoro nove,kad smo ga upalili lepo je radio nista nije lupalo i zvecalo. Meni je delovao da nije farban mada nisam siguran.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 867 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

E pa hvala na info... Mislim da je to sa curenjem ulja pominjano kroz ovu temu kao problem koji ume cesto da se pojavi.E sad, da li bas na tom mestu koje si naveo, moram da proverim...

Puno si pomogao u svakom slucaju, ziveo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 867 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Evo sad nesto gledam, hoce free da pusti ulje izmedju glave cilindra i cilindra, ali izmedju cilindra i bloka motora to su novi momenti... Mislim da cu ga preskociti i ja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 867 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Evo sad nesto gledam, hoce free da pusti ulje izmedju glave cilindra i cilindra, ali izmedju cilindra i bloka motora to su novi momenti... Mislim da cu ga preskociti i ja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Posto je masina jako slicna masini od DR 650 1996 i novije godiste, pate od slicnih problema. Suzuki je od 1996-te do 2003-ce za taj i mnoge druge modele koristio papirni dihtung na spoju glave i bloka, koji nakon nekog vremena od starosti pocne da pusta ulje.

 

Ovdje se spominju potencijalni problemi koji prate taj agregat: LINK

 

2003-ce je revidiran dihtung, dizajniran je novi, metalni koji rjesava taj problem. Pozeljno ga je zamijeniti, da bi se eliminisalo curenje ulja, ali ako malo i vlazi, nije neki problem dok god vlasnik redovno provjerava i dopunjava ulje.

 

Imate dosta informacija o ovome, ukljucujuci i kompletan "how-to" sa slikama za zamjenu na internetu.

 

LINK

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Svaka sat za linkove,mene brinu srafovi od senzora na neutral,jel neko to nekad proveravao?A rolere lanca mislim da nemamo :neznam:

 

Ja rjesavao na svom zimus, jedan je bio totalno odvrnut, drugi labav. Zamijenio sarafe sa imbusima, stavio locktite, zategnuo. Ima na nekoj od ranijih stranica ove teme moj post sa slikama.

 

Edit: U ovom postu sam rjesavao problem POST

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova

  • 3rd gear issues- Some DR's can have a pronounced whine in 3rd gear which can be caused by the hardening wearing off or a badly cut gear. Not catastrophic but annoying anyway.

Ovo se izgleda kod mene desava ,u trecoj brzini bas promeni zvuk0stabre.gif. Al' kazu da nije strasnoundecided.gif...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Motocikl: Vetropir

Treća brzina ti neće riknuti, ali verovatno zna da nervira. Koliko sam skontao, možeš da naručiš delove za cifru do 100ak dolara, ako te baš toliko nervira..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: nemam :(

Svaka sat za linkove,mene brinu srafovi od senzora na neutral,jel neko to nekad proveravao?A rolere lanca mislim da nemamo :neznam:

 

Ja rjesavao na svom zimus, jedan je bio totalno odvrnut, drugi labav. Zamijenio sarafe sa imbusima, stavio locktite, zategnuo. Ima na nekoj od ranijih stranica ove teme moj post sa slikama.

 

Edit: U ovom postu sam rjesavao problem POST

 

Hmmm,hvala na pomoci u vidu slika :care: :care: mislim da cu ja za vikend da skinem levo deklo,al bih ostavio ove srafove,samo bi ih namazao locktide-om da ne bude posle kuku lele

 

Drustvo od trece brzine,jel vam se cuje kad je u trecoj ili... ne bih da lupam al mislim da ne moze da vam se cuje tad zato sto je napeta,jedino ako je skinuo cementaciju pa se cuje rad zupcanika o zupcanik.Nisam ovo lepo srocio,nadam se da ce te me razumeti malo sam premoren ostavio me wind PRVI put na putu,al nije on mukica kriv nego voda u karburatorima :zdravo: :zdravo: :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

 

Hmmm,hvala na pomoci u vidu slika :care: :care: mislim da cu ja za vikend da skinem levo deklo,al bih ostavio ove srafove,samo bi ih namazao locktide-om da ne bude posle kuku lele

 

 

Desno deklo je u pitanju, iza kvacila. Moras demontirati kvacilo da bi mogao prici NSU-u.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja