Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSXR 750 K4

Recommended Posts

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K5, Yamaha R6 2014 Racing

perla bela preliva se u plavu na suncu,Puig double-bouble zatamnjeni vizir,aluminijumsku crash bar-ovi,Akrapovic slip-on(kopija),xenon,reflektujuce SUZUKI trakice na felnama,karbonske original Suzuki GSXR nalepnice na rezervoaru,cepu i mostu vila,uradjen servis ulje IPONE i filter,plocice skoro nove,nove svecice DENSO,gume promenjene PIRELLI DIABLO CORSA prednja i zadnja nove oko 1000 km presle. ZAMENA ME NE INTERESUJE I NIJE HITNA PRODAJA!!! CENA: 5000e

Tel. 064/3971-537

 

Prešao kilometara: 10 000km

Godište: 2004

Gorivo: Benzin

Snaga: 150 ks / 110 kw

Kubikaža: 750 ccm

Registrovano do: April 2011

post-4202-0-31510200-1298498941_thumb.jpg

post-4202-0-40742400-1298498958_thumb.jpg

post-4202-0-33686600-1298498973_thumb.jpg

post-4202-0-97092800-1298499000_thumb.jpg

post-4202-0-45242900-1298499014_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K5, Yamaha R6 2014 Racing

evo ja cu ti pojasniti u cemu je fora.........fora je u tome sto je ovaj motor bio jako zapusten a samo nasminkan bio na izgled,ulozis mnogo truda i dosta para u ovaj motor da premenis sve kako bi trebalo i kako prilici jednom pravom bajkeru da tako odrzava motor i dobijes na kraju EXTRA motor i zato ima tu cenu i ne ide ni dinara ispod jer ako ga niko ne uzme,ja cu ga voziti jer znam sta sam sve radio na njemu i koliko sam para i truda ulozio zbog proslog "vlasnika" koji se pravio majstor a ustvari nije ni M od majstora.... ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K5, Yamaha R6 2014 Racing

Sto se tice same prodaje motora nije mi hitna,ne gori mi pod nogama i mozda ga i ne prodam,ali stavio sam ga u oglase cisto ako ima neko zainteresivan i ozbiljan i ako ima viska para da da za ovaj motor jer ova lepotica(Suzana) ne ide iz mog dvorista ispod 5000e,ako ga niko ne kupi i ako je nekome jaka cena....briga me,onda cu ga ja voziti bar jos 2 sezone,jer znam kako sam ga sredio i sta sam sve promenio i ulozio na njemu,tako da sam miran narednih ko zna koliko :)

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Znači, uložio i trud i pare, sve sredio i sad ga prodaješ?? Zašto?

 

Meni lichi na ono, ulozhish gomilu para i zhivaca i tek onda ukapirash da neke stvari ne mogu da se vrate u pravo stanje.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K5, Yamaha R6 2014 Racing

ok...svako ima svoje misljenje,samo ne znam koje to stvari mogu da se vrate u prvobitno stanje??? naravno...potrosene gume se naravno ne mogu vratiti u prvobitno stanje,potrosene svecice se isto ne mogu,kao i preradjeno ulje u motoru,kocnicama itd. plocice,lanac,lancanici i jos brdo potrosnih stvari koje svako normalan kupi i zameni da bi imao nesto sto valja tj. da vozi pravi motor koji nece da stane u sred sezone ili da se zajebavas oko njega dok sunce onako lepo sija ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

U principu sve mozhe, ali znash kad kupish neshto toliko zapushteno za male pare pa mislish da si dobro proshao a onda preko toga imash josh toliko troshkova za svakojake gluposti. Ja sam se tako jednom zajebao pre 5-6 godina i od tad samo kupujem u odlichnom stanju i odrzhavano.

 

Srecno sa prodajom. Lep motor. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova

aaauuuu 5000?? puno srece druze sa prodajom,trebace ti.nebih da te bacim u bedak sa cifrom za koju je ovde kod mene prodat taj model,ali u ful fabrickom stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronicar Svakodnevnice, 97 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Brod i to onaj prekookeanski :D

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/55028-gsx-r-k4-750/

 

jeste da je covek dao ispod cene, ali nije bas toliko da sada taj isti motor vredi 5000e i ne vidim sta je toliko bilo havarisano i neodrzavano, da je menjano/prepravljano :neznam: to je moje misljenje i ne moras na to odgovarati, ti imas pravo da stavis i sto hiljada eura ako hoces, tako da ne shvatis licno, samo sam izvini morao prokomentarisati.

aposlutno nemam nista protiv tebe, ali moras shvatiti da se svako ovde javio iz prostog ralzoga sto se svako na forumu "zna", naravno uslovno receno mada veci broj ovde aktivnih ljudi se zapravo jako dobro zna, pa se lako i uoce neki preprodavci. koliko sam ja shvatio od dugog boravka na ovom forumu, oglasnik je zamisljen kao "lokalni", da tu bajkeri sa ovog foruma medjusobno trguju i da se odrzi ta neka, da je tako nazovem, "domaca atmosfera". Za sve ostalo tu je veliki broj oglasnika koji radi svoj posao i zato su ovakvi oglasi, ako se ne varam cesto i brisani. dodje covek pa prodaje 10 motora za godinu dana, a tebi je ovo treci motor koji prodajes u roku od 3-4 meseca, pa je jbg samim tim ljudima i sumljivo.

 

naravno, ti imas svoje pravo i srecno u prodaji, a i svaka roba ima svog kupca, a ja sam ti ovo gore rekao iz dobre namere da ako se desi da ti se obrise, da znas zasto je.

 

pozz ;)

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

cenu necu da komentarisem a ni stanje motora jer ga nisam video, ali, vecina ljudi kupi ili trazi da kupi sto jeftiniji motor u odnosu na ostale u oglasima pa kad stignu kuci sledi igranka. naime, da bi se jedan zapusten motor doveo u pristojno stanje potrebna je gomila para, vecina ljudi koji ne voze R motore ne znaju koliko kosta godisnje odrzavanje, pogotovo ako vlasnik motor koristi za voznju a ne za paradu. tako da postoje motori koji su "spremni" za sezonu najjeftinijim potrosnim materijalom i koji su stvarno spremni za sezonu bez da razmisljate da li ce plocice kocnica stvarno uspeti da zaustave motor na vreme. te "sitnice" su veoma bitne prilikom kupovine i na njih treba dobro obratiti paznju. primera radi samo na gumama i kocionim plocicama se moze "ustedeti" 300 eura.

 

ne poznajem ni vlasnika ni motor i ovo pisem samo zato sto se povela prica o sredjivanju motora i "realnim" trzisnim vrednostima.

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

B(ur)azeru,vidim ja da si ti na nekog ljut!

Ovo nije tema za oglase a vidim da ti i nije namera da prodas motor. Vidim da si se nameracio na predhodnog vlasnika. E,kad bi svi pisali ono sta im padne na pamet

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Bač

Stvari stoje ovako,prvi vlasnik ovog motora je moj dobar drugar koji ga je vozio mazio i pazio dok nije upao u dugove da bi nakraju zalegao sa motorom coveku kojem je dugovao,taj isti covek nema dodirne tacke sa motorom motor je stajao u garazi kod njega cele 3 godine dok ga nije prodao.Da pojasnim neznam ni Haria ni Bazera licno obojicu sam video kada sam sa drugarom isao da pogledamo motor posto drugar zna kakav je motor i koliko je cuvan hoce ga za sebe.I da pojasnim kada smo ga gledali u subotici motor nije vredeo te pare posto ga je lik kupio i sta mu je bilo sa glavom da ga prefarba to verovatno ni on sam nezna odustali smo zato sto je bio jako zapusten i bilo je ulaganja da se dovede na nivo prst u uvo realnih 1500evra,a prekljuce kada smo otisli da vidimo motor nismo mogli verovati da je to isti motor od jesenas.Znaci Bazeru skidam kapu jer decko zna posao i motor je uradi vrhunski vodili smo cak i poznatog majstora za SUZUKI necu da ga imenujem i covek se odusevio kada je video kako je sve na svom mestu i kako motor izgleda uzivo i odobrio kupovinu drugaru(drugaru malo fali ali dace bog da mu uleti odnegde to malo pa da se vozi).

A oko cene je glupo komentarisati posto motor vredi i vise kada bi bili realni,pogotovo sto komentarisu ljudi koji nisu ni videli motor..

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K5, Yamaha R6 2014 Racing

Evo ovako,cisto da pojasnim kad smo vec usli malo dublje u temu.......morate da shvatite da taj predhodni vlasnik koji je na ovom forumu pod imenom HARI,veliki lazov i prevarant koji pokusava da preprodaje motore i pokusava da se pravi majtor a ne ume ni jedni ni drugo!!! Sve ono sto je napisano u oglasu kad ga je on postavio,bilo je izmisljeno i cista laz...niti je menjano ulje,ni filteri,ni plocice,gume,i jos mnogo sitnih stvari koje kad se stave na papir....izadju dosta skupo,i sve delove koje sam skinuo sa njega i zamenio novim mogu da pokazem svima!!! Ovaj motor sam sasvim slucajno postavio u oglas,jer bi ga prodao i nebi......ako ga prodam slucajno,uzimao bi neki K6 600 ili K7 600. Sto se tice mog menjanja motora,imao sam zuto-crni K1 600 i slupa mi ga drugar,umesto para za stetu mi dao njegov motor SV 650 da ga prodam,nakon sto sam prodao i taj slupani K1 i taj SV,uzeo sam ovaj motor jer znam ciji je bio i kakav je bio tako da sve sto sam ulozio u njega bilo je potrebno i pozeljno i to bi svako normalan uradio svom motoru naravno ako mu to finansijski uslovi pruzaju!!!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K5, Yamaha R6 2014 Racing

B(ur)azeru,vidim ja da si ti na nekog ljut!

Ovo nije tema za oglase a vidim da ti i nije namera da prodas motor. Vidim da si se nameracio na predhodnog vlasnika. E,kad bi svi pisali ono sta im padne na pamet

heheheh....bas si dobro napisao B(ur)azeru,e svaka ti dala :)

nisam ja na nikoga ljut,samo ne volim kad neko nesto pise a nije upucen u to

i svi su nesto kao pametni na ovom forumu,tako sto su pokupili fazone od drugih pametnjakovica,

a ustvari nema niko veze sa vezom(cast izuzetcima)!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K5, Yamaha R6 2014 Racing

svaka roba ima svog kupca,tako brate nemoj da se nerviras imas svo vreme ovoga sveta

zelim ti sretnu prodaju i lepu voznju na suzani :takoje:

 

Hvala puno brate moj bajkeru,takvi ljudi kao ti se cene ;)

volim kad neko nesto kaze tako pametno,a ne samo da sole pamet :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronicar Svakodnevnice, 97 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Brod i to onaj prekookeanski :D

pa tako bem mu sunce si trebao reci odma posle prvih negativnih komentara a ne da ljudi krenu da razglabaju teorije zavere kao ja!

svaka prica ima dve strane ili vise strana...sve u svemu srecno s prodajom.

 

srecno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: bt1100 bulldog

Motor izgleda ekstra,bolje stariji model u vrh stanju nego noviji u krs stanju,samo nazalost vecina ljudi nema pojma i kupuje motor da bi bili vidjeni,ako je tako ko sto kazes vredi para,ali ako mislis stvarno da ga prodas moraces da spustis cenu bar malo jer slabo ko ceni to sto si ti ulozio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K5, Yamaha R6 2014 Racing

Motor izgleda ekstra,bolje stariji model u vrh stanju nego noviji u krs stanju,samo nazalost vecina ljudi nema pojma i kupuje motor da bi bili vidjeni,ako je tako ko sto kazes vredi para,ali ako mislis stvarno da ga prodas moraces da spustis cenu bar malo jer slabo ko ceni to sto si ti ulozio.

 

Hvala puno! Naravno da je bolje to,ali ima raznih ljudi koji imaju razlicita misljenja i ukuse o kojima ne treba raspravljati i sto se tice toga da veliki broj ljudi kupuje motor samo da bi bili vidjeni i da bi na konto njega uhvatili neku glupu klinku ili sponzorusicu....tu si potpuno u pravu! To sto sam ja ulozio u motor najbolje znam ja,i ako ga ne prodam on ostaje meni i moci cu da ga vozim opusteno bar jos 2 sezone i onda cu ga dati za dosta manje pare,ali onda za prodaju nebi nista vise ulagao u njega...neka ga nosi takvog kakav jeste,pa neka on ulaze u njega i neka vidi malo kako je to :);)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K5, Yamaha R6 2014 Racing

Shto se onda ljutish na prethodnog vlasnika? On isto tako nishta nije dirao za prodaju...

Hmmm.......zasto? Evo sad cu da ti kazem,zatosto ne volim ljude koji lazu da su nesto uradili i zamenili na motoru a ustvari nisu nista i kad se neko pravi pametan pa dira sve i svasta i na kraju ne zna ni sta je pokusao da uradi niti zna gde je stao sa tim sto je radio,niti zna kako je to uopste stajalo,pa sve kontra vrati i sto bi mi rekli SKARABUDZI a ja to ne volim ni malo da vidim svojim ocima!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 202 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Tracer 7 / Aprilia Sr 50

Kakve su ovo teorije zavere :P:moto3:

 

Druze nemam sta da kazem,osim da ti je motor prelep,jos ako je u stanju kakvom tvrdis da jeste... Prava kupovina! :):D

Trenutno nemam finansija,ali ako sve bude islo po planu,ti si mi prvi na listi, tj Suzana!

 

u medjuvremenu Srecno sa prodajom! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja