Jump to content

Moto Zajednica

Tour de Belgrade 15.02.2011

Recommended Posts

  • Rodjena na motoru, 731 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Boj ne bije svijetlo oruzje vec boj bije srce u junaka :takoje:

 

Razumem ja sta ti pokusavas ovime da kazes....ali s obzirom da nije bas sigurno da se krene na put sa 4T motorom,jer je lenj i pri najmanjoj uzbrdici,brzo se greje itd...a i za dalje putesestvije trebalo bi neko drustvance jer vozaci automobila,autobusa,kamiona i slicnog bas i ne obracaju paznju na nas.....1staa.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Volim svoj grad i vrlo rado cu ga svima pokazati kroz putopise...a posto ja ne mogu van Bg-a bas na dalje staze sa skuterom vi me upoznajte sa drugim predelima Srbije svojim putopisima...

 

Sto mislis da ne mozes? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 731 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Volim svoj grad i vrlo rado cu ga svima pokazati kroz putopise...a posto ja ne mogu van Bg-a bas na dalje staze sa skuterom vi me upoznajte sa drugim predelima Srbije svojim putopisima...

 

Sto mislis da ne mozes? :)

 

 

 

Pa vozim lenju bubu....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Pa šta? Nije poenta da voziš 200 :D Samo polako i stići ćeš gde god. Ljudi su svojevremeno terali APN4 i njime išli na more...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 731 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Pa šta? Nije poenta da voziš 200 :D Samo polako i stići ćeš gde god. Ljudi su svojevremeno terali APN4 i njime išli na more...

 

Neka fala...plasila bi se ja da ga teram i manje od toga...kamo li 200...nego stvar je do toga sto nije lako naci pratnju a i ne vredi kad ne odgovara bas nekom da vozi 60km/h ako ima jaci motor...videcemo koliko su skuterasi zainteresovani pa se mozda i uputim negde van....imam ja i vremena i volju i zelju....samo nije bas svejedno izaci npr na ibarsku skuterom jer voze kao budale ljudi...na autoput ne bih ni izlazila jer je monoton a i ne smem po zakonu 0stabre.gif

 

Cekam malo lepse vreme pa cu sve opcije da razmotrim :D

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Nema sta da se razmatra, stvar je kristalno jasna - ne izlazis na ap i ibarsku, skuterasa 'maratonaca' ima na forumu kol'ko 'oces 'fala Bogu i nista ti vise ne treba :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xtz 750, Honda VFR 800 Fi

Svaka cast na putopisu , osvetla nam obraz , dok svi mi nesto planiramo ti zapravo nesto preduzimas , jos jednom svaka cast , respect,i mozda se budem prikljucio nekoj buducoj voznji . pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Volim svoj grad i vrlo rado cu ga svima pokazati kroz putopise...a posto ja ne mogu van Bg-a bas na dalje staze sa skuterom vi me upoznajte sa drugim predelima Srbije svojim putopisima...

 

Sto mislis da ne mozes? :)

 

 

 

Pa vozim lenju bubu....

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/50930-iron-butt-srem-podrinje-2010/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 731 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Sve jedno 2T je malo izdrzljiviji za put od 4T...kad budem videla ovakav putopis od nekoga sa 4T motorom a da je presao koliko i moj krecem i ja na put.....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: H H-Crni

Oooooo......Sestro slatka ala ga napisa svaka ti čast....nisam ni sumnjao u Tebe i tvoje kvalitete....lepo si se provozala.....i još lepše napisala...nadam se da ću imati čast da vozim pored tebe...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 731 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Oooooo......Sestro slatka ala ga napisa svaka ti čast....nisam ni sumnjao u Tebe i tvoje kvalitete....lepo si se provozala.....i još lepše napisala...nadam se da ću imati čast da vozim pored tebe...

Hvala Dragance1care.gif

Posle tvoje pratnje sa azdajom pored mog andjela laganom voznjicom do Ralje i nazad...sto se mene tice i na kraj sveta mozemo da se vozimo....Kritike koje nerado slusam i jos teze ih prihvatam,na kraju kad urode plodom necu voziti kao ludak...hvala i na kritikama i savetima ;)0takoje.gif0takoje.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Svaka cast nency ! :care: Vidim ja da u tebi imam opasnog takmaca za zimsku voznju :) Ja subotom ili nedeljom obavezno idem na Avalu,na voznju i brzu setnju, a moze i do Tresnje, pa ako si raspolozena i nije ti neprijatno, javi se. Cak sam i danas vozio, morao do Nbgd, a sneg veje li veje :) Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

lepo si ovo napisala i opisala, nadam se da ces jos mnogo toga slicnog uraditi, jedina zamerka je vreme po kome si vozila.

 

lepo je sto te podrzavaju u nameri da vozis bez obzira na vremenske uslove, ali samo ako misle da idu sa tobom, tudj vojni rok uvek brzo prodje ;)

 

batali voznju po hladnoci, bez obzira na opremu koju nosis na sebi, ostavlja zima tragove samo tako.

 

popisi sve koji su te ohrabrivali da vozis po hladnom, pa ih sledeci put pozovi da krenete zajedno, a onda zapisi sva opravdanja koja ces cuti :)

 

 

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Dobro zboris bledoliki..

 

samo se seti kad si imao dveJes i neku.. dal si koga slusao?

 

doduse tad nije bilo foruma i svega ovoga.. :BJB-ura:

 

mogao si samo slusati starijeg u kraju :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

pa naravno da nisam slusao, zato mi sad iskoci koleno kad palim na kurblu, pogadjam vremensku prognozu bolje od vecine i ustajem iz kreveta 20 minuta :(

 

pride ako niste primetili ili mozda niste ni znali da postoje razlike ( ne vazi za vozace R-ova :D ) nensy je osoba suprotnog pola i problemi sa zdravljem mogu biti malo komplikovaniji nego kod nas. zato manite se "pametnih" saveta koje ne bi sigurno davali svom detetu :P

 

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja