Jump to content

Moto Zajednica

Honda CBR 900RR - Streetfighter

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda XLV 750R

Na prodaju Honda CBR 900RR - Streetfighter u veoma dobrom stanju. Modifikacije koje su radjene:

- USD prednja viljuška, amortizer volana, prednji tocak 17", prednji diskovi 320mm, 6-klipna kociona klešta, prednji blatobran

- rep, podrep, heck-ram, sicevi, LED štop lampa

- komplet Akrapovic linija (grane + top)

- karburatori

- K&N filteri + dizne

- zadnji tocak 6J - 190 guma

- teflon kociona creva, napred i pozadi

- frame sliders

- Komplet kocione plocice (prednje i zadnje), lanac i lancanici, svecice, semerinzi prednje viljuške i ulje u prednjoj viljušci, stavljeni novi pre oko 4000 km, kad je prepravka i radjena.

- Cišcenje karburatora i sinhronizacija radjena pre oko 500 km

- Agregat u fantasticnom stanju

- guma prednja odlicna, zadnja 50%

- motor je težak 185kg, sa svim tecnostima i ful natankovan

- registrovan je do polovine aprila 2011. i vlasnik sam vec cetvrta godina ( od uvoza iz CH 2007.), zeleni karton

- godina proizvodnje - '92.

- predjena kilometraža - oko 60.000 km

- cena 2500.- evra

- može i zamena

- tel: 063/75-22-157

 

 

A9Gib_61445596.jpg

 

cAmXC_23071702.jpg

 

vbsxq_24969028.jpg

 

c9g8R_17255007.jpg

 

Nn0Wf_92657116.jpg

 

Lkvku_32518894.jpg

 

t6Ioy_76066766.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Znam da je streetfighter pa i nije pravljen za duze relacije ali mi kazi kakav je polozaj sedenja i koliko zamara na duzim turama? Uzgred opasno izgleda. Pratim :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda XLV 750R

Pravo da kažem, da li je Streetfighter ili nije, ja sam ga krstio tako ;):D

ali sam ga i pravio da mi bude udobniji. Mislim, u odnosu kako je bio dok je bio u originalnom stanju. Sve sam i počeo da radim u tom nekom cilju, jer su mi i ture dugačke, pa sam imao problema sa rukama kad predjem dnevno oko 1000 kilometara.

Prošle godine sam sa njim išao u Grčku, Albaniju, Makedoniju i preko C.Gore se vratio za Valjevo. Prešao sam oko 3100 km da nisam, bez nekog preterivanja, ni osetio put. Da se ne lažemo, on jeste malo tvrdjeg ogibljenja pošto je to ipak motor sportskih karakteristika, što po meni nije loše toliko. Ono što bih još dodao što se tiče ciklistike, činjenica da je sa motora skinuto oko 20 kg i njegova sadašnja težina, dopinose da se ovaj motor vozi maltene kao bicikla.

Da još napomenem da sam do pre par meseci imao komplet njegove oklope, fabričke i neizlupane (da neko ne pomisli da sam prepravljao motor zbog ev. udesa ili pada), ali sam posle skoro godinu dana prodao masku sa vizirom, farove i desnu stranicu. Ostatak originalnih oklopa još uvek imam, kao i originalne heblove od ove USD viljuške koja je na njemu.

Svestan sam činjenice da su motori ovog tipa (mislim na prepravljene), teži za prodaju kod nas u Srbiji, pogotovu imajući u vidu ovakvu situaciju na tržištu. Pa opet, nije mi niko kriv što je mene koštao i preko 4000 evra, ali nije mi ni žao jer sam sebe zadovoljio. No, jedini razlog zbog čega sam se odlučio na takav korak je verovatno prezasićenost, jer je motor kod mene već četvrta godina. Pa opet i ako ne bude - neću se buniti toliko jer je uz potrošnju od 5,5 - 6 l/100km veoma zahvalan i ekonomičan.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: sremska mitrovica

slazem se sa vlasnikom motor je po svemu kvalitetan imao sam ga i ia sam moj prepravijo slicno i prodao drugu od koga sam ga i kupijo za sicu od 4 000e srecno sa prodajom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda XLV 750R

Jesi li izvodio sta na njemu,vezbao...kako se ponasa??

 

Nisam izvodio ništa... pošto predpostavljam da misliš na stunt, ja nisam iz tog sveta :moto3::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda XLV 750R

Oglas i dalje aktuelan. Uz motor dajem i njegov kompletan originalni rep (heck-ram, plastike repa, podrep, vozacevo i suvozacevo sedište, štop lampu...) i nešto originalnih plastika od oklopa. Cena 1900 evra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda XLV 750R

Oglas je i dalje aktuelan. Da napomenem samo, da sam motor registrovao pre oko mesec dana odprilike, zamenio zadnju gumu i zamenio ulje i filter ulja.

 

Cena je 1800 evra za motor. Pali i vozi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja