Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Leonardo 150 Monster Energy

Recommended Posts

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Kupio sam Apriliju Leonardo 150 proshle godine, pre nego shto sam imao i polozeno za A, i djirao i ujedno i sredjivao za sebe... Ako se ne varam, motor je uvezen 2003, i od tada je bio kod istog vlasnika. za tih 7 godina kod njega, motor je imao 2 pada, i oba su bila sa 0km na sat, bez posledica sem malo izguljene plastike na par mesta. Nisam nameravao da ga menjam josh ovu sezonu, no uletela je odlichna prijateljska shema za kawasaki er5, pa Leo ide na doboš! 

 

Leonardo je 1998 godishte, preshao 23500km. Sveze je ofarban,brendiran i stavljeni novi gripovi, zamenjene su rolnice i kaish pre 3000km, a pre par dana i filter ulja i ulje. registrovan je do 10.08.2011, novosadske tablice.  Ovih dana cje da dobije i novi akumilator. 

pre tih 3000km sam mu zamenio i svecjicu, reduktor sa kvachilom, (valjda sam dobro rekao) jer su otishli ti lezajevi pa je zadnji tochak bio "zvechao i shushtao" kad se okrecje, ujedno sam stavio i nove plochice na kochnicama. zamenio sam tada i membranu na karburatoru. trebalo bi mu nashtelovati karburator, i zameniti zadnju gumu. za gumu nije drama, nije cjelava, ali ja sam kontao da to uradim pre pochetka sezone, mada moze da izdrzi josh dosta km.neko mi skoro rekao da ne bi bilo loshe da se zamene i oprugice! kupio sam za njega i originalni nosach kofera na kom je stajao givi, no njega bi ostavio sebi, ali nosach naravno ide sa skuterom.

shto se tiche farbanja,ovo cje garant da zvuchi kao "majke mi mile,malo preshao, vozila ga samo baba nedeljom na pijacu", ali je farban iskljuchivo iz estetskih razloga. ispucao sam bar 100 fotki tokom pripreme i farbanja, tako da se lako moze dokazati da ni jedna maska na njemu nije bila puknuta :)

 

prodajem ga po ceni po kojoj sam ga ja uzeo,a to je 1000e...ali moze da se reshi i neki poklon uz njega...jakna, kaciga...e da! naruchena u luisu i cirada i zelene reflektujucje trake, stize za par dana.

 

to je otprilike to, mislim da sam sve rekao...gledam ostale cene po oglasnicima, i mislim da je ovo daleko lepshi i sredjeniji skuter od ostalih u ponudi, i da uz ulozeno malo para da se proveri agregat (njega nisam ni pipnuo) dobija se skuter koji moze opushteno josh ovoliko godina da se djira...

 

sobzirom da imam shemu za sledecji motor, zamene mi ne idu u korist, sem eventualno da me uhvatite na moju sentimentalnost ka maxi skuterima tipa burgman 400

 

leonardo zimuje u Sr.Karlovcima u garazi, ja sam iz NS-a

 

tel: 063/71-73-162

mail: zlig0rtdb@gmail.com

 

raspisah se i udavih, ali kontam da bolje tako nego u 2 reda da dam osnovne informacije...

 

zivi bili!

 

 

JCfMR_73312341.th.jpg

 

PDAkt_61627068.th.jpg

 

vw6jP_42858749.th.jpg

 

5cQpd_86640619.th.jpg

 

qIdHw_24569271.th.jpg

 

9CiyL_92007264.th.jpg

 

I jedan PS. Slikano je pre par dana, dok je nebo bilo totalno belo od snega - tako da zelena izgleda mnogo sivlje i ni malo drechava..inache je to ista zelena kao na Monster Energy logo-u

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja