Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha TDM 850

Recommended Posts

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd- Dorcol
  • Motocikl: XJR 1300

Jevto, ako te motor ne interesuje neznam zasto ga komentarises. Pokusao si da izubijas cenu i ucinio uslugu kome? meni - nisi, sebi - nisi. zato kad nemas sta da radis mene zaobidji. Hvala ti unapred

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Niš

Žao je subjektivni osećaj. Ja sam dao objektivnu ponudu i prema njoj se tako i ponašaj.

 

Pošteno !

Nije nikom pomogao ali bi mozda mogao da pomogne vlasniku kada bi on hteo da prihvati iskren savet,ne mozes nikad povratiti novaac koji si ulozio u motor i kad ti oglas pogledan 13.000 puta jbt skoro pola srbije i nisi ga prodao znaci da nesto mora da se menja... jeste Jevtina ponuda previse mala deluje cak i kao uvreda ali je dobro sto je ponudio toliko da bi se vlasnik malo probudio iz sna i vratio u realan svet da ljudi nemaju para i to sto imaju gledaju da uloze u nesto novije da bi mogli sledece godine da ga prodaju ako im se ne svidja... jeste taj motor mozda cuvan i mazen i pazen ali baba je baba pa makar i nevina bila :zvizduk:

tako da bez ljutnje,promeni nesto makar i povecaj cenu ali nesto moras da menjas kad vidis da ne ide...

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Savetnici, ovo su oglasi a ne forum! Ostavite čoveka da prodaje svoj motor za cenu koju je sam odredio. Ako propadne, njegova stvar.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd- Dorcol
  • Motocikl: XJR 1300

OK evo zbog registracije 1400e.

Mislim da ce se svi predhodni komentatori sloziti da je to vise negop OK. Posto kinezi odlaze za 1000e

 

prenos kosta 2000 i nesto i ja cu da ga platim ako treba.

Sem lonaca ( koje opet pa dajem uz njega i nece kostati vise od 2000din da ih zamenite) nema sta da se radi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Cuo sam da se digla inicijativa nekolicine starih Dorcolaca da se taj deo grada sada nazove "Kod Gajinog TDM-a" :haha1:

Prosao sam danas i video motocikl i da ga hebem ako ne vredi toliko,tj motor je lutka! Gajo sretno sa prodajom,znam kakva je muka kada moras da prodas a gomila "dusebriznika" siroko nudi 500-600-700 evra...

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Svi koji misle da sam nekorektan neka zavire u svoj novčanik pre nego što krenu da pljuju nekog.

Ja sam ponudio koliko sam u mogućnosti da platim drugi motor u garaži.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Sad i ja izigravam drvenog advokata ali zar ne bi bilo kulturnije da si coveku poslao pp sa svojom ponudom i na taj nacin stavio do znanja koliko si spreman da das,ovako si samo sebi napravio stetu!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600

Sad i ja izigravam drvenog advokata ali zar ne bi bilo kulturnije da si coveku poslao pp sa svojom ponudom i na taj nacin stavio do znanja koliko si spreman da das,ovako si samo sebi napravio stetu!

Mnogi postovi su mogli tako da se odrade!!! Dobro je da jos nije bilo pitanja da li treba sajla gasa da se podmaze...

Ko hoce neka kupi, zelim coveku da proda sto pre motor jer me vise izludjuje da svaki dan gledam kojekakve komentare i slicno tome...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Motocikl: Aprilia Pegaso

Gajo , aj tih 1400e sam si recio i ok, ali zasto bi ti nekome placao prenos??? Ko hoce da se vozi mora i da plati. To je moje misljenje. Nedaj se!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd- Dorcol
  • Motocikl: XJR 1300

regularno kaparisan ! Ustvari ostalo u ponedeljak da prenesemo na ortaka i da uzmem kintu. Ali reseno je. Jedino sto sam naucio da se nikad ne radujem pre vremena. Tako da ....do ponedeljka :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd- Dorcol
  • Motocikl: XJR 1300

xxaxxx ta ti je dobra , posten je momak . Ne sumnjam da ce se sve zavrsiti na obostrano zadovoljstvo i mnogo zajednickih voznji!

 

drago mi je da ga uzima neko ko ce ga paziti koliko i ja!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo ja sam taj posten momak i kada je gungula oko problema koje imam prosla odlucio sam se da uzmem

motor koji je zaista u perfektnom stanju i nadam se da cu sa njime srecno preci gomile kilometara!!!

 

 

:moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :moto3:

xxaxxx ta ti je dobra , posten je momak . Ne sumnjam da ce se sve zavrsiti na obostrano zadovoljstvo i mnogo zajednickih voznji!

 

drago mi je da ga uzima neko ko ce ga paziti koliko i ja!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: centar
  • Motocikl: Honda Varadero 1000

Meni je jedan momak ostavio kaparu od 100eu i dogovorili smo se da ga cekam za ostatak novca (za moj skuter)jos mesec dana i nije se pojavio,da li da budem srecan sto cu zadrzati kaparu :)ili da se roknem sto nisam dobio ostatak novca posto sam nasao motor koji bih kupio :(.Gajo,izvino sto sam iskoristio tvoj prostor za iznosenje problema,ali su nam price srodne,dva dobra motora/skutera,a nigde kupaca...Srecno sa novcem od TDM,pozdrav :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Ma upucaj se srecan tako je valjda najbolje!!!!

 

Meni je jedan momak ostavio kaparu od 100eu i dogovorili smo se da ga cekam za ostatak novca (za moj skuter)jos mesec dana i nije se pojavio,da li da budem srecan sto cu zadrzati kaparu :)ili da se roknem sto nisam dobio ostatak novca posto sam nasao motor koji bih kupio :(.Gajo,izvino sto sam iskoristio tvoj prostor za iznosenje problema,ali su nam price srodne,dva dobra motora/skutera,a nigde kupaca...Srecno sa novcem od TDM,pozdrav :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

izgleda da je tako sada svima olaksanje

ajde sada da svi lepo duboko uzdahnete onako kao kada vam pada teret sa srca

Uhhhh, hvala ti, spasio si nas sve.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja