Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha TDM 850

Recommended Posts

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Kakvo crno spustanje cene 1lud.gif ? pa msm da od ovoga nema povoljnije. Ne daj se druze!

:aha: :aha: :aha:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd- Dorcol
  • Motocikl: XJR 1300

novi momenat : Kofere zadrzavam za sledeci motor . Ostade motor bez kofera za 1500e sem ako neko nece da kupi dobre bocne Krauser sa sve nosacima isto bili na TDM-u samo na 4TX

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd- Dorcol
  • Motocikl: XJR 1300

ne, ne. Imam ova tri Givi sa wingrackom koji ostaju i vise nisu na prodaju a imam dva bocna krauser sa nosacima original, a dodat je i za top case samo sto se lako skida i meni se ne svidja. Koliki su -slikacu pa vidi, ali jos juce se prvi javio robbief pa cu mu dati prednost. Evo cim dodjem sa posla slikam i cena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd- Dorcol
  • Motocikl: XJR 1300

Dzaba druze 12000 pregleda ...gledaM po moto berzi moj TDM najjeftiniji i garantujem da je u odlicnom stanju sto se i vidi. Medjutim svi se jave da ce doci , onda naravno nedodju a ni da se jave e kretenu ,idiote,budalo necu doci. Nego sve zivo odlozim i ....nista. Ma nacice se neko kome treba TDM.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

A posto uz njega dajes jos jedan set topova moze da stavi po dva sa obe strane to jos niko nije probao

:moto3: :moto3: :moto3: :moto3:

Jok brate svaki ima dva fabricki pa ko hoce budzi na jedan

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Sto sramota ja toliko nudim ti ako imas vise ponudi.

Trziste je cudo ako neko mora da proda neko moze da kupi jevtino.

Ja znam za 3 TDM-a koji su se prodali mnogo jevtinije od ovog u ovom oglasu od kada se on prodaje.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Vi stvarno ne shvatate tržište.

Ovaj motor je na svim oglasnicima toliko nametan da ga više neće kupiti ni neko ko se bavi preprodajom motora jer to bar dve godine neće moći da se proda. Ako pak neko bude hteo da kupi TDM-a naćiće novijeg u dobrom stanju za približnu cifru.

Nije mi jasno zašto neki misle da motori koje vozimo vrede puno para.Ja sam promeno nekoliko motora u poslednjih par godina ,i to motora koji važe za venčanice na tržištu i ni jedan nisam prodavao duže od dva meseca.Što bi reklo svaka roba vredi onoliko koliko je neko spreman da je plati ,a ne onoliko koliko para fali vlasniku.Ko nije spreman da izgubi određenu količinu novca kad kupi motor za ličnu upotrebu možda treba da se razmisli da to i nije za njega,možda je bolje otići u kladionicu verovatnije je da će tamo dobiti1mda.gif

Sve u svemu kad je nokom frka da proda mora da se pomiri da će prodati ispod cene ili nek traži pare ne drugom mestu.

 

A što se tiče vrednosti ovog motora izračunajte sami njegovu krajnju cifru kad na prodajnu cenu prodavca dodate prevod , registraciju,ako bog da samo manji servis i sređivanje onoga što je vlasnik naveo .Ta računica će vam pokazati jednu cifru koju niko čak ni taj vlasnik ne bi bio spreman da plati za taj motor.A da ne kažem o cifri od 2800 sa kojom je krenula prodaja jesenas.

 

 

Molim administratore da mi ne brišu post jer bez obzira na silne minuse koje ću dobiti ja iza ovoga stojim.

  • Podržavam 25

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

sa koje li si ti planete, to je stvarno premalo pa ni kinezi nisu toliko

700e

A tebi ako se ne sviđaju tuđe ponude izvadi pare pa ga kupi za više prodao si tvoj motor i pisao si da te interesuje ovaj motor .Ne vidim šta te sprečava da ga kupiš osim zle namere.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

srecava me smrtni slucaj, barem za sada,zle namere nema nigde samo mi je zao da se omalovazi

ovako dobar motor!!!

 

sa koje li si ti planete, to je stvarno premalo pa ni kinezi nisu toliko

700e

A tebi ako se ne sviđaju tuđe ponude izvadi pare pa ga kupi za više prodao si tvoj motor i pisao si da te interesuje ovaj motor .Ne vidim šta te sprečava da ga kupiš osim zle namere.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

oke samo navali sa ponudama,mozda neka i prodje

Žao je subjektivni osećaj. Ja sam dao objektivnu ponudu i prema njoj se tako i ponašaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja