Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

Samo jedno pitance.....kakav put mi predlažete od Kladova......prema Makedoniji?????

 

autoput :moto3: :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Samo jedno pitance.....kakav put mi predlažete od Kladova......prema Makedoniji?????

 

Poezija... Kladovo-Negotin-Zajecar-Knjazevac-Pirot-Kalna-Vlasinsko jezero-Surdulica-Vladicin Han pa dalje autoputem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 914 postova
  • Motocikl: BMW R50/5

 

Poezija... Kladovo-Negotin-Zajecar-Knjazevac-Pirot-Kalna-Vlasinsko jezero-Surdulica-Vladicin Han pa dalje autoputem.

Dalje, kao ni bliže, nema autoputa, osim ako nisu pustili ono malo km kod Preševa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Ljubljana

Samo jedno pitance.....kakav put mi predlažete od Kladova......prema Makedoniji?????

 

Poezija... Kladovo-Negotin-Zajecar-Knjazevac-Pirot-Kalna-Vlasinsko jezero-Surdulica-Vladicin Han pa dalje autoputem.

E pa to sam i ja mislio......puno fala. Imao sam čak i jendnu ludu ideju, da idem dalje pored Dunava.....al nekako mi se ne ide u Rumunjsku......

Mislim,, da će ovaj put biti mnogo bolji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: MURSKA SOBOTA --- SLOVENIJA
  • Motocikl: YAMAHA FJR 1300A

BOK BAJKERI!! u petek poslepodne 22.04.2011 dolazim u beograd i tu ostajem u suboto i nedelju a onda krečem u bugarsko. u suboto bi provozao reku DUNAV sa romunjske i srbske strane --beograd--pančevo--bela crkva-- moldova nua (rom)--drobeta--preko đerdapa u srbiju--donji milanovac--veliko gradište --smederevo ,( na skup motorista) --beograd !u nedelju bi razgledao BEOGRAD ,(šta mogu da vidim za jedan dan , za razgledanje BEOGRADA računam na mog druga VLADA AFRIKA , sada VLADO BMW )a u ponedeljak bi krenuo u sofiju i dalje u tursku:::--beograd-- kučevo --bor--zaječar --sofija. interesuje me vaše mišljenje za ruto , da li nešto promenim ili slično .za spavanje sam zamislio JAHTING KLUB KEJ ili KONAK VUKAŠINOVIČ zbog sigurnog parkinga --vaše mišljenje ... lp milan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

BOK BAJKERI!! u petek poslepodne 22.04.2011 dolazim u beograd i tu ostajem u suboto i nedelju a onda krečem u bugarsko. u suboto bi provozao reku DUNAV sa romunjske i srbske strane --beograd--pančevo--bela crkva-- moldova nua (rom)--drobeta--preko đerdapa u srbiju--donji milanovac--veliko gradište --smederevo ,( na skup motorista) --beograd !u nedelju bi razgledao BEOGRAD ,(šta mogu da vidim za jedan dan , za razgledanje BEOGRADA računam na mog druga VLADA AFRIKA , sada VLADO BMW )a u ponedeljak bi krenuo u sofiju i dalje u tursku:::--beograd-- kučevo --bor--zaječar --sofija. interesuje me vaše mišljenje za ruto , da li nešto promenim ili slično .za spavanje sam zamislio JAHTING KLUB KEJ ili KONAK VUKAŠINOVIČ zbog sigurnog parkinga --vaše mišljenje ... lp milan

Sve je sredjeno. Zvaces me sa Granice, a ja cu te cekati na naplatnoj rampi nadomak Beograda. Sprovodim te do smestaja, i za dalje ne brini. U Subotu cemo ici na malu voznjicu do Arandjelovca ( da malo vidis nasu Srbiju ), pa neka klopa, i tako to..... :zdravo: Have a nice trip!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

BOK BAJKERI!! u petek poslepodne 22.04.2011 dolazim u beograd i tu ostajem u suboto i nedelju a onda krečem u bugarsko. u suboto bi provozao reku DUNAV sa romunjske i srbske strane --beograd--pančevo--bela crkva-- moldova nua (rom)--drobeta--preko đerdapa u srbiju--donji milanovac--veliko gradište --smederevo ,( na skup motorista) --beograd !u nedelju bi razgledao BEOGRAD ,(šta mogu da vidim za jedan dan , za razgledanje BEOGRADA računam na mog druga VLADA AFRIKA , sada VLADO BMW )a u ponedeljak bi krenuo u sofiju i dalje u tursku:::--beograd-- kučevo --bor--zaječar --sofija. interesuje me vaše mišljenje za ruto , da li nešto promenim ili slično .za spavanje sam zamislio JAHTING KLUB KEJ ili KONAK VUKAŠINOVIČ zbog sigurnog parkinga --vaše mišljenje ... lp milan

 

Kalemegdan ne možeš fulati .... Skadarliju isto tako ... Pa terazije i SNP

 

P7141354.jpg

 

P7141360.jpg

 

P7151398.jpg

 

P7151368.jpg

 

P7141323.jpg

 

Bar se u BG ima šta vidjeti ... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

evo mene opet ... datum je sve bliže.... :zvizduk:

 

nego, nitko mi nište nije preporučio za smještaj ... :zbunjen:

 

znači trebamo smještaj negdje u BG (Moover suputnik je izrazio želju vidjeti BG bar nabrzinu) i trebamo smještaj negdje tamo oko Kladova

 

Kako sam na početku rekao, ne tražimo nekakav pretjerani luksuz, bitno da je čist krevet, da se možemo otuširati i da su motori na sigurnom ... :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

OK ... BG riješen smještaj .... :zvizduk:

 

ali kako stvari stoje, trebat će mi i negdje oko Čačka----- Užica... ?!?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

evo mene opet ... datum je sve bliže.... :zvizduk:

 

nego, nitko mi nište nije preporučio za smještaj ... :zbunjen:

 

znači trebamo smještaj negdje u BG (Moover suputnik je izrazio želju vidjeti BG bar nabrzinu) i trebamo smještaj negdje tamo oko Kladova

 

Kako sam na početku rekao, ne tražimo nekakav pretjerani luksuz, bitno da je čist krevet, da se možemo otuširati i da su motori na sigurnom ... :takoje:

 

Za smeštaj u Kladovu možeš da pokušaš u Kampu Đerdap. Oni su doduše orijentisani na grupne posete ali imaju i nekoliko bungalova (1/2 i 1/3) i moguće je da primaju i individualne goste. Dole imaš link na njihov web sajt i telefone. Pozovi i traži Lidiju i pozovi se na mene. Ako već ne primaju individualne goste može ti možda preporučiti nešto drugo.

 

http://www.kampdjerd.../bungalovi.html

 

Ako to ne pomogne, napiši ovde da je problem aktuelan i dalje, za koliko osoba je potreban smeštaj, pa ćemo sigurno naći neko rešenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Za Kladovo moooožda i neće trebati jer je ruta malo promjenjena, pa ne idemo za Rumunsku već idemo prema Sarajevu, pa je sad Čačak u igri .. :D

 

ali ko zna...

 

hvala na informaciji, svakako ću pogledati šta se nudi, ako ipak odlučimo tamo noćiti .. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

evo i jedan od zadnjih javljanja prije puta...

 

za par dana se kreće....

 

Ruta je otprilike zamišljena i ide nekako ovako ... Požega - Osijek - Vukovar - NS - BG - (što više uz Dunav) Kladovo - Čačak - Užice - Sarajevo - Orašje - Đakovo - Požega

 

Predviđena dilometraža je cca 1500 km ... 4 dana...

 

Ako netko za kraj ima još nešto dodati što bi moglo biti od neke važnosti, slušam ... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Kladovo, Negotin, Bor(Borsko jezero), Zajecar, Nis, Vrnjacka banja, Kraljevo, Ivanjica, Guca, Cacak... - pa biraj :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5517 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Kladovo, Negotin, Bor(Borsko jezero), Zajecar, Nis, Vrnjacka banja, Kraljevo, Ivanjica, Guca, Cacak... - pa biraj :takoje:

 

Ovo deluje OK...samo bez Nisa, mnogo je juzno. Iz Zajecara, preko Cestobrodice, Paracin, Krusevac...

Evo moj mob. 063/466403 ako prolazite kroz Kraljevo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Kladovo, Negotin, Bor(Borsko jezero), Zajecar, Nis, Vrnjacka banja, Kraljevo, Ivanjica, Guca, Cacak... - pa biraj :takoje:

 

ići ćemo vjerovatno Bor-Kragujevac-Čačak-Užice .... Niš nam je previše južno, a vremena je malo .. :(

 

Koliko vas ide? Mogli biste bez problema da prenocite kod mene u Kragujevcu.

 

dva motora, dvoje ljudi i jedna žena.... znači troje + dva motora.. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja