Jump to content

Moto Zajednica

Bosna i Hercegovina. Pomoč !!!!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: I S T R A - Sv. Lovreč
  • Motocikl: T D M 900

Pozdrav prijatelji. 22,23,24,25,26 / 06 krenuli bi po bosni. Neki plan za sad je Istra, Senj, Ž. Lokva, aerodrom Željava, Bihač, Jajce (SRIJEDA ).... ČETVRTAK , malo Jajce i za Sarajevo. PETAK po Sarajevu SUBOTA -Sarajevo,Jablanica, Mostar, Medjugorje, Split. NEDELJA- Split-Istar po magistrali.

:neznam: Znači treba mi savijeta za spavanje, hranu, ceste- mijesta za vidit ( kanjoni, priroda, rijeke- jezera, stara mijesta itd. ) Da nam tih 4 dana BiH ostane u siječanju. Hvala unaprijed !!!!!!!! :takoje::takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: I S T R A - Sv. Lovreč
  • Motocikl: T D M 900

pa sta ne pitas sine haha

nego odakle ti ovdje Nikola haha?

Pa di si prijatelju stari. A evo, ko če bolje znati nego ljudi koji prolaze onuda. :takoje: Javi se koj put kad si na mojim krajevima da popijemo jednu hladnu. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Banja Luka-Srpske Toplice
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD 03

Evo ja i moji drugari iz MK Renegade iz Banja Luke se javljamo da mozemo pomoci oko Banjaluke i smjestaju u Banja luci pa izvolite.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Vlasic planina

Izmedju Jajca i Travnika (uz put vam je). Dosta zanimljivih stvari za videti gore (kanjon Ugra, vrh Paljenik itd.) a i u Babanovcu (turistickom kompleksu) se uvek moze naci dobar smestaj i klopa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Kolega evo ti broj tel u poruci,bicu u petak u srpskom sarajevu pa ako hocete da popijemo kafu i da vam dam nekih par saveta gde bi mogli prosetati okolinom..A kafu naravno da popijemo kod kolega u klubu ;) ..pozdrav i srecan put kroz lepu Bosnu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Svakako,ali ne kava nego jedno hladno pivo. samo ne vidim broj pa da ti se mogu javit. :takoje:

Prestao sam da pijem ;) vi pivo a ja cu kafu :) a broj imas u licnim porukama ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: ŠAMAC
  • Motocikl: BMW r1150rt

Preporucio bih ti da iz Sarajeva kreneš ka Foči i da navratiš u rafting centar Bastasi pa Tjentište-Čemerno-Trebinje-Meljine-Herceg Novi-Dubrovnik

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Pozdrav Nikola.

Mislim da u startu grijesis,odabirom rute Bihac-Jajce... Koliko vidim isao bi putem AVNOJa. Daleko ti je bolja varijanta Bihac-Novi Grad,Prijedor ,Banjaluka,pa u Banjaluci nocenje i nocni izlazak,obilazak rafting centra :moto3: . Tako iz Bihaca ides dritto u kanjon Une koji je mnogo zanimljiviji od Petrovca,Manjace....

Javi na vrijeme da se dogovorimo,ako se odlucite za kanjon...

Onda iz BL do Jajca opet ides kroz kanjon Tijesno,sto je opet extra ruta za motor... Google earth pa baci oko... Puzdravm i cujemo se :zdravo:

 

Ako vec biras grad za prenociste u BiH,onda ti je BL najlogicniji izbor u ovom dijelu republike,pogotovo ako idete bez suvozacke "pratnje" :zvizduk: . Koliko vas ide? Mogli bi da iskombinujemo nesto za prenociste...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Da se i ja ponudim. Što se tiče Mostara, koliko mogu pomoći. Ja sam južnije oko 10 km, kod Blagaja i Bune. Ako ćete kampovati, imam idealnu lokaciju kraj rijeke Bunice, znači apsolutna tišina i mir, samo se žabe čuju. U Blagaju ima Tekija iz Turskog doba, prava turistička destinacija, inače, Tekija se nalazi na samom vrelu rijeke Bune. Znači ove tri rijeke ( Neretva, Buna i Bunica ) se nalaze u krugu pet-šest kilometara ! Ima se šta vidjeti, lijepo je. Pozivam braću bajkere, a i ostale, iz cijeloga svijeta da dođu u Mostar.

Eto toliko za sada, slobodno se javite, da se družimo, život je kratak ! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja